Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-10, 00:59   #16
ioan_francezu

Stage 3
 
ioan_francezu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 119
Default Re: E36 - B 178 BMW Compact

Are cineva idee cam ce se mai potriveste de pe sedan pe compact? discuri spate, suspensie, faruri etc ?
ioan_francezu is offline   Reply With Quote
Old 05-12-10, 07:16   #17
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - B 178 BMW Compact

Quote:
Originally Posted by ioan_francezu View Post
Are cineva idee cam ce se mai potriveste de pe sedan pe compact? discuri spate, suspensie, faruri etc ?
se potrivesc ...puntea spate de compact este puntea de urs ...

esti tovaras cu Robu batalar vantu de RRRRRRit !!!

cand il mai vezi sa il pui sa zica tabla inmultirii cu "3" cazi pe jos d ras

frumoasa masina ai grija d ea in conntinuare
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 06-12-10, 02:00   #18
ioan_francezu

Stage 3
 
ioan_francezu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 119
Default Re: E36 - B 178 BMW Compact

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
esti tovaras cu Robu batalar vantu de RRRRRRit !!!
Da marine eo sunt, ne stim deci mai baga ochiu pe aici din cand in cand si mai da-ti cu parerea ca eo sa mor daca stiu ce sa fac cu cazanele astea 2.. Ori sa pastrez compactu si sa continui sa bag bani in el, ori sa il dau la vale si sa iau un sedan...
Chiar ma intrebam cum s-a intamplat de nu ai gasit/scris pe topicu asta ) Chiar daca nu prea ma bag in seama pe topicuri - citesc tot, si e plin forumu de tine ) - nu e topic despre masini/piese in care sa nu gasesc post de-al tau.
Numai bine, si good luck cu IS-u ala cu table rosii )

Stima
Sarageaua
ioan_francezu is offline   Reply With Quote
Old 06-12-10, 09:34   #19
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - B 178 BMW Compact

Quote:
Originally Posted by ioan_francezu View Post
Da marine eo sunt, ne stim deci mai baga ochiu pe aici din cand in cand si mai da-ti cu parerea ca eo sa mor daca stiu ce sa fac cu cazanele astea 2.. Ori sa pastrez compactu si sa continui sa bag bani in el, ori sa il dau la vale si sa iau un sedan...
Chiar ma intrebam cum s-a intamplat de nu ai gasit/scris pe topicu asta ) Chiar daca nu prea ma bag in seama pe topicuri - citesc tot, si e plin forumu de tine ) - nu e topic despre masini/piese in care sa nu gasesc post de-al tau.
Numai bine, si good luck cu IS-u ala cu table rosii )

Stima
Sarageaua
fratele meu nu stiu ce sa zic legat de dat masina ...e a ta si faci ce vrei cu ea !..dar eu zic ca pe compact un 2.5 si un blocant schimba multe treburi
acum ca am gasit topicul si (spui ca ne si cunoastem ..probabil sigur ne stim dar de cand nu am mai trecut p la robu la bloc am uitat lumea de pe acolo ) pisica mea cu table lolo asteapta multe schimbari o sa vezi cand redeschid topicul alta masina
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 19-12-10, 22:48   #20
ioan_francezu

Stage 3
 
ioan_francezu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 119
Default Re: E36 - B 178 BMW Compact

Din pacate masina se vinde/schimba - daca i-a placut cuiva si e interesat, asta e topicul: https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...ml#post3912199
ioan_francezu is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 00:25   #21
ioan_francezu

Stage 3
 
ioan_francezu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 119
Default S-a dat, se poate inchide/sterge.

S-a dus! Urmeaza un proiect tot pe E36 Cazan. ....pardon SEDAN Se poate inchide/sterge

Stima
Ioan
ioan_francezu is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -