Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-11-10, 17:48   #331
Gyo*TDS

Stage 5
 
Gyo*TDS's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,058
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
In seara asta plec la KM 23....ma duc acum sa imi curatz injectoarele ....

PENTRU CEI CE NU STIU SA CURETE INJECTOARELE !!! VA LAS UN TRAINER !!!...

URMARITI CLIPUL PANA LA CAPAT..SI INVATATI !!!

https://www.youtube.com/watch?v=Rb0Lm...ext=1&index=53
buna asta =))))
Efix folosesti si tu Mariane?)
Gyo*TDS is offline  
Old 05-11-10, 17:52   #332
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Gyo*TDS View Post
buna asta =))))
Efix folosesti si tu Mariane?)
dictalooooooo gyo =)) ce-am mai ras pe ce-am mai scump =))))
Marian_nebunu is offline  
Old 05-11-10, 17:52   #333
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Alecs'xx View Post
Mareane.. vb cu Dan cu pisica Turbo.. ca s-ar putea sa fie si el ) bafta
ma vad eu cu el acolo !!!....
Marian_nebunu is offline  
Old 05-11-10, 18:39   #334
ady_viteza

Stage 5
 
ady_viteza's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,221
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[BMW]
[4Rally]
[SUBARU]
Default Re: E36 - Bmw

Km 23???....unde se afla acest punct de interes??
ady_viteza is offline  
Old 05-11-10, 19:55   #335
sprinter
BMW Driver

Stage 5
 
sprinter's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3,841
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by ady_viteza View Post
Km 23???....unde se afla acest punct de interes??
pe a1 spre pitesti
sprinter is offline  
Old 05-11-10, 23:54   #336
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Bmw

Acum am ajuns de acolo este ora (12-39)..pot sa va spun ca am ras cu lacrimi...." "..

am ajuns la locul cu pricina,nu era mai nimeni p acolo...cativa "magraoni" care spargeau seminte de vorbeau o tiganeasca (sa mor daca intelegeam ceva ) eram cu 2 tovarasi si un var de-al meu....din simpla plictiseala avand in vedere ca nu era nimeni m-am pus cu masina la start ,am plecat singur de nebun (i-am dat o tura pe fiecare) cand sa intorc masina ma intalnesc cu un tovaras de-al meu (MUK pisica 2.5)..ba te dai ma cu mine (el avea inca 2 in masina,eu eram cu un tovaras) a zis omu ca da...m-am pus la start..am stat doar 1..langa el...a2...a3....(TIR...DA BULE MAMA ,VREAU 2.5 CLAR) !!!..cand ma intorc de la finish....(tovarasii mei,ba garda ,garda ) trag p dreapta....stam vreo 25 d minute pe acolo(erau de la RURALA)...cand colo...de la indepartare ce se aude..(NINO NINO) ROOTIERA VERE...BANG S-A SPART GASCA..O LUAM TOTI LA FUGA,UNU CU O DACIE (BREAK)... =)))))))))))))DA BULE MAMA =)))))) SA PLECE EL REPEDE (FIX PE EL IL OPREA GARDA CU BREAK DIN 78'),CU FARURILE STINSE, DA CU SPATELE SI CAND SA DEA CU FATZA A CAZUT IN CAMPU ALA CU MASINA (DICTALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO LUME )...am inebunit de ras=))))...a cazut cu breaku in santz...da bule mama sa vezi breaku cu curu in sus auleoooooooo nu mai pot ma doare burta numai cand scriu acumde cat am ras.....ce-am mai ras doamne...cu lacrimi ...apoi m-am intalnit cu "cineva" si gata seara...am ajuns acasa nevatamat...putin obosit..ca am stat in frig.....!!!!
Marian_nebunu is offline  
Old 06-11-10, 00:52   #337
D_a_N_i

Stage 4
 
D_a_N_i's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 233
Member of:
[Echipa de sprijin]
[VW]
Default Re: E36 - Bmw

bai io te-am vazut din petrom am auzit sunet puternic si kand ma uit vad niste table rosii in viteza
D_a_N_i is offline  
Old 06-11-10, 01:02   #338
MARI_NSL

Stage 5
 
MARI_NSL's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,097
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[BMW]
[VW]
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
Acum am ajuns de acolo este ora (12-39)..pot sa va spun ca am ras cu lacrimi...." "..

am ajuns la locul cu pricina,nu era mai nimeni p acolo...cativa "magraoni" care spargeau seminte de vorbeau o tiganeasca (sa mor daca intelegeam ceva ) eram cu 2 tovarasi si un var de-al meu....din simpla plictiseala avand in vedere ca nu era nimeni m-am pus cu masina la start ,am plecat singur de nebun (i-am dat o tura pe fiecare) cand sa intorc masina ma intalnesc cu un tovaras de-al meu (MUK pisica 2.5)..ba te dai ma cu mine (el avea inca 2 in masina,eu eram cu un tovaras) a zis omu ca da...m-am pus la start..am stat doar 1..langa el...a2...a3....(TIR...DA BULE MAMA ,VREAU 2.5 CLAR) !!!..cand ma intorc de la finish....(tovarasii mei,ba garda ,garda ) trag p dreapta....stam vreo 25 d minute pe acolo(erau de la RURALA)...cand colo...de la indepartare ce se aude..(NINO NINO) ROOTIERA VERE...BANG S-A SPART GASCA..O LUAM TOTI LA FUGA,UNU CU O DACIE (BREAK)... =)))))))))))))DA BULE MAMA =)))))) SA PLECE EL REPEDE (FIX PE EL IL OPREA GARDA CU BREAK DIN 78'),CU FARURILE STINSE, DA CU SPATELE SI CAND SA DEA CU FATZA A CAZUT IN CAMPU ALA CU MASINA (DICTALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO LUME )...am inebunit de ras=))))...a cazut cu breaku in santz...da bule mama sa vezi breaku cu curu in sus auleoooooooo nu mai pot ma doare burta numai cand scriu acumde cat am ras.....ce-am mai ras doamne...cu lacrimi ...apoi m-am intalnit cu "cineva" si gata seara...am ajuns acasa nevatamat...putin obosit..ca am stat in frig.....!!!!

ce panarame ) cand am venit si noi .. era garda akolo ... se ruga de aia sa plece )) unu din gaborii aia era sigur spart in gura de bautura .. daca vzi fata p el .

am plecat in kolo dupa chitila p urma .. intr-o padure nebuna .. bezna

era piska aia a ta verde akolo .. se dadea cu ea ... ii rupea fikatzii 318 lcv parca ?
MARI_NSL is offline  
Old 06-11-10, 09:23   #339
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by MARI_NSL View Post
ce panarame ) cand am venit si noi .. era garda akolo ... se ruga de aia sa plece )) unu din gaborii aia era sigur spart in gura de bautura .. daca vzi fata p el .

am plecat in kolo dupa chitila p urma .. intr-o padure nebuna .. bezna

era piska aia a ta verde akolo .. se dadea cu ea ... ii rupea fikatzii 318 lcv parca ?
da....aia era ....aseara nu am mai fost la nici o "nebunie"..pt k am fst cu varamiu cu 2 blonde ..la un suc !!! (unu de la rurala era spart de bautura mi-am dat si eu seama =))) ca era omu mort )

pe ala cu pisica verde l-am chemat eu aseara..(sa ii arat ce inseamna 1.8 is )...dar din pacate au venit tartanii cu "GIOROFARURILIII"


mariii............da bule mama daca vedeai breaku la roman in santz =))))))) dictalooooooooooo am murit de ras =)))))))))
Marian_nebunu is offline  
Old 06-11-10, 12:18   #340
bcoupe

Stage 4
 
bcoupe's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 295
Member of:
[Honda]
Default Re: E36 - Bmw

si nu l-a scos garcea din sant pe ala cu breaca? ))
bcoupe is offline  
Old 06-11-10, 12:44   #341
babau88

Stage 5
 
babau88's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 559
Member of:
[MERCEDES]
[PORSCHE]
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by sprinter View Post
pe a1 spre pitesti
si te mai intrebi cum afla garda ))
babau88 is offline  
Old 06-11-10, 12:50   #342
Tazmaniak

Stage 5
 
Tazmaniak's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 870
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: E36 - Bmw

Lasa ma...parca nu va place sa va alerge )))

Last edited by Tazmaniak; 06-11-10 at 12:52.
Tazmaniak is offline  
Old 06-11-10, 13:10   #343
radu715

Stage 5
 
radu715's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 884
Member of:
[BMW]
[2 Roti]
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
da....aia era ....aseara nu am mai fost la nici o "nebunie"..pt k am fst cu varamiu cu 2 blonde ..la un suc !!! (unu de la rurala era spart de bautura mi-am dat si eu seama =))) ca era omu mort )

pe ala cu pisica verde l-am chemat eu aseara..(sa ii arat ce inseamna 1.8 is )...dar din pacate au venit tartanii cu "GIOROFARURILIII"


mariii............da bule mama daca vedeai breaku la roman in santz =))))))) dictalooooooooooo am murit de ras =)))))))))


Mare panarama de om esti Mareane :* =))))))))))

Ce rau imi pare ca am ratat aseara "stand up comedy" by km 23 =)))))
radu715 is offline  
Old 06-11-10, 13:55   #344
sprinter
BMW Driver

Stage 5
 
sprinter's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3,841
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by babau88 View Post
si te mai intrebi cum afla garda ))
Ai fost vre o data acolo ca sa sti despre ce e vorba? stai tu cuminte ca garda stie toate locurile in care ne dam din prima zi in care mergem. Asa ca lasati arfele astea de cursanit cunoscatori pe forum ca nu are rost, veneau toti tzaranusii cu bicicletele si mi spui mie ca afla garda de pe forum
__________________

BMW Motorsport

Tractiunea spate e la fel de periculoasa pe cat de prost, ingamfat si dornic de afirmare este soferul...
sprinter is offline  
Old 06-11-10, 13:59   #345
babau88

Stage 5
 
babau88's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 559
Member of:
[MERCEDES]
[PORSCHE]
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by sprinter View Post
Ai fost vre o data acolo ca sa sti despre ce e vorba? stai tu cuminte ca garda stie toate locurile in care ne dam din prima zi in care mergem. Asa ca lasati arfele astea de cursanit cunoscatori pe forum ca nu are rost, veneau toti tzaranusii cu bicicletele si mi spui mie ca afla garda de pe forum
hai ca dai cu muci in fasole rau de tot... si nu am de gand sa-i stric topicul lu marean
babau88 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -