Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-11, 19:29   #121
Blitz-Krieg

Stage 5
 
Blitz-Krieg's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 784
Member of:
[BMW]
Exclamation Re: E30 - B 325 JOB

Quote:
Originally Posted by AqAries View Post
ai rabdare si calmeaza-te ... inca se lucreaza la el ! atat iti spun mai multe nu vreau .... ca nu ma priveste ce faceti voi 2 dar dormi linistit macar ca il vezi in curand
cam asa suna si reclama de la televizor acuma cativa ani

Dormi linistit....FNI lucreaza pt tine!


parerea mea democratica e ca daca vrei sa iti faci masina mai bine o faci singur,astfel de evenimente imi dau de inteles ca e mult mai bine sa fii un escroc,de ce sa vinzi piese ieftin cand le poti vinde mai scump decat alea noi,de ce sa ai cuvant ca oricum esti luat peste picior,de ce sa platesti in avans ceva ca esti direct fraier,sau mai bn zis de ce sa fii onestit cand poti sa fii hotz,s-a ajuns in asa halul incat platesti in avans ca la tarfe,ramai si fara masina si fara acte,esti nervos si mai primesti si PASTILE pe forum............................ASA EDUCATIE!!ASA PASTILA!!ASA OAMENII??
__________________
I don't know about other drivers,but when I see flashing lights in my mirror I don't stop.....
Blitz-Krieg is offline   Reply With Quote
Old 05-11-11, 19:30   #122
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: E30 - B 325 JOB

daca cu el am zis sa fac treaba... el a dezmembrato , a inceput sa munceasca la cealalta... am mers pe mana lui, nu?

n am ce sa mai zic..asteptam....
__________________
-Smoking the streets-

Ursu`neprietenos & Opelu politicos . .

-Piese auto pentru orice masina 30% sub pretul pietei.- : 0786079086.
----Si eu mai sunt pisoi, din cand in cand o mai ard in Opel cu motor de 1.Doi.----
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-11, 10:24   #123
mastersync

Stage 5
 
mastersync's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 344
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E30 - B 325 JOB

NU MAI ASTEPTA NIMIC . TI`AM ZIS CE SA FACI . IL SUNI , II ZICI : DACA IN 2 ZILE NU E GATA MASINA , MA DUC LA POLITIE SI DAU MASINA FURATA , IAR SUMAA, CARE MI`AI CERUTO PT REPARATII DECLAR CA ERA IN MASINA . CU TOT CU TALON . AI CARTEA MASINII , TE POTI DUCE CU EA LA POLITIE . AI NUMELE LUI , LE ZICI POLITISTILOR CA AI INFORMATII CA MASINA E LA ADRIAN POPA SAU CUM IL CHEAMA PE WHACKY ASTA . merita un dosar cat e30 ala de mare .... poate fi si inchis , si astlfel scapa si baiatu cu faru , si tu .. si restul userilor de pe forum de astfel de indivizi . deci sper ca ai inteles ....

112 , alo politia mi sa furat masina din fata blocului cu tot cu talon si o mie de euro in ea . am informatii ca masina e la popa adrian . scurt...
mastersync is offline   Reply With Quote
Old 06-11-11, 10:27   #124
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: E30 - B 325 JOB

curand !!!
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-11, 11:36   #125
jaku

Stage 5
 
jaku's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,347
Member of:
[Nissan]
Default Re: E30 - B 325 JOB

Quote:
Originally Posted by mastersync View Post
NU MAI ASTEPTA NIMIC . TI`AM ZIS CE SA FACI . IL SUNI , II ZICI : DACA IN 2 ZILE NU E GATA MASINA , MA DUC LA POLITIE SI DAU MASINA FURATA , IAR SUMAA, CARE MI`AI CERUTO PT REPARATII DECLAR CA ERA IN MASINA . CU TOT CU TALON . AI CARTEA MASINII , TE POTI DUCE CU EA LA POLITIE . AI NUMELE LUI , LE ZICI POLITISTILOR CA AI INFORMATII CA MASINA E LA ADRIAN POPA SAU CUM IL CHEAMA PE WHACKY ASTA . merita un dosar cat e30 ala de mare .... poate fi si inchis , si astlfel scapa si baiatu cu faru , si tu .. si restul userilor de pe forum de astfel de indivizi . deci sper ca ai inteles ....

112 , alo politia mi sa furat masina din fata blocului cu tot cu talon si o mie de euro in ea . am informatii ca masina e la popa adrian . scurt...
mergi prea departe ... nu asta e solutia, te poti trezi in situatia neplacuta de a fi acuzat ca ai mintit autoritatile si se intoarce roata...
jaku is offline   Reply With Quote
Old 06-11-11, 12:09   #126
Cataaa_

Stage 5
 
Cataaa_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,772
Member of:
[VW]
[Nissan]
Default Re: E30 - B 325 JOB

Quote:
Originally Posted by jaku View Post
mergi prea departe ... nu asta e solutia, te poti trezi in situatia neplacuta de a fi acuzat ca ai mintit autoritatile si se intoarce roata...
Cum sa se intoarca roata domnule jaku ? Nu e furt ceea ce acest Wacky sau Adrian Popa face ? Mi se face scarba de astfel de persoane care se pisa pe pasiunea unora din noi care ne rupem de la gura pentru ursi ...
__________________
The best part of falling still is getting back up again - by David Belle
Cataaa_ is offline   Reply With Quote
Old 06-11-11, 12:16   #127
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: E30 - B 325 JOB

mdea si ne rupem grav... o gramada de banuti investiti in aproape 2 ani !

ce pot sa zic..jakule intereseaza te ca si tu esti in situatia mea mai mult sau mai putzin..

Job20 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-11, 12:27   #128
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: E30 - B 325 JOB

pentru binele sanatatii si a corpului dansului,ar fii mai bine sa apara cat mai repede aceea masina,caci....restul e can-can
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-11, 08:54   #129
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: E30 - B 325 JOB

proiectul continua....

sa vedem ce va fii . . .
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 11-11-11, 05:44   #130
mastersync

Stage 5
 
mastersync's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 344
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E30 - B 325 JOB

ce vrei sa spui cu continua ? ai vb cu el ? ati ajuns la o intelegere ?
mastersync is offline   Reply With Quote
Old 11-11-11, 08:13   #131
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: E30 - B 325 JOB

Quote:
Originally Posted by mastersync View Post
ce vrei sa spui cu continua ? ai vb cu el ? ati ajuns la o intelegere ?
La prostit Waky ala iar.

In toata povestea asta eu nu tin nici cu waky da nici cu mista Jobu...pentru ca acest individ Jobu'...a mai fost tepuit de acest mare boss waky...si cand a fost vorba sa refaca Job masina eu iam zis...ba nene nu te du la waky ca iti da tzeapa iar. Hai acolo ca o rezolvan noi. El de colo nuu frate nuuuu bla bla...

...eu iam zis. Deci STIA...deci a fost atentionat. Acum...sta si plange si'l cauta si se roaga sa'i dea ala masina. Pai bai nene...tu cand ai luat teapa te duci iar la ala?

...de asta zic. Si el o merita daaaaaaaaar pana acum nu am zis nimic. Acum cand vad ca iar la dus ala de nas...imi vine sa'l bat pe Job ca'i asa naiv.

Ganditiva ca masina aia e acolo din martie fratilor...sau ceva n genu. Martie! Sa vedem la final ce inseamna Martie - Decembrie sau care o fi termenul...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 11-11-11, 08:59   #132
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: E30 - B 325 JOB

te n spanac 11!!!
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 22:29   #133
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: E30 - B 325 JOB

Quote:
Originally Posted by Job20 View Post
te n spanac 11!!!
ai rez man ceva cu el pana la urma ??? da si tu un semn la baieti !
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 22:31   #134
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: E30 - B 325 JOB

nu e panica'
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 23:07   #135
gigcutzu

Stage 5
 
gigcutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 602
Default Re: E30 - B 325 JOB

Sincer nu va inteleg...eu am dus la Adrian Popa vreo 5 masini, toate au fost achitate la timp si scoase de la el exact la termenul mentionat de el fara vreo intarziere.
Si pe langa chestiile pentru care era platit sa le faca la aceste masini mereu a facut si cate ceva in plus, drept bonus la fiecare dintre ele. Am dus masini la el si cu probleme de mecanica, si pentru vopsit si pentru "tuning" si niciodata nu am fost dezamagit...
Singura masina cu care se intarzie la mine este cu ursul meu, motivul fiind ca nu am avut banii necesari sa o fac toata o data si o fac pe bucati.
Nu va mai inteleg....
__________________
BMW E30 2,5 24v
Honda Civic ej2 1.5 16v
Reparatii laptopuri Constanta, vanzari orice piese laptopuri - www.sysprorom.ro
gigcutzu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -