Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 29-06-11, 23:19   #151
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

cam scumpa ..la banii aia gasesc in germania M6 )))

bafta la vanzare Claudiu
trafy-vr6 is offline  
Old 30-06-11, 02:17   #152
Nosfer

Stage 5
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,148
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

Pretul e super, super bun. Cred ca nu gasesti o masina inmatriculata mai frumoasa la banii aia in toata tara. Daca aveam banutii imi luam a 2-a pisica ca de demult visez la un cabrio e36 Bafta la Vanzare si felicitari pentru ca ai adus-o la nivelul asta. Sper s-o cumpere tot un pasionat care stie sa aiba grija de ea!
__________________
BMWERKE
Nosfer is offline  
Old 30-06-11, 08:19   #153
da_joint
BMW Driver

Stage 5
 
da_joint's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,728
Member of:
[BMW]
[2 Roti]
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

esti nebun ma.cum plm sa ceri 4500 pe ea cand ai bagat aproape dublu? decat sa o dai pe atat si sa se bucure altu de munca ta, mai bine o pastrezi.chit ca au cazut preturile etc....sunt cateva masini care trebuie sa isi tina pretul fiindca sa investit in ele,nu se pot compara cu restu
da_joint is offline  
Old 30-06-11, 10:19   #154
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

Quote:
Originally Posted by da_joint View Post
esti nebun ma.cum plm sa ceri 4500 pe ea cand ai bagat aproape dublu? decat sa o dai pe atat si sa se bucure altu de munca ta, mai bine o pastrezi.chit ca au cazut preturile etc....sunt cateva masini care trebuie sa isi tina pretul fiindca sa investit in ele,nu se pot compara cu restu
man ai dreptate legat de bani investiti dar ceea ce facem noi cei pasionati nu este apreciat de restu lumi.omu intra pe net se uita la masini si daca mai sunt 5 ca a ta isi face pretu in functie de alea. m-am uitat si eu pe net si am facut un pret decent cu toate ca investitia mea in aceasta masina este mai mare decat cer eu pe ea...4500 fix daca nici la bani astia nu se vinde atunci cred ca lumea are o problema grava in a face deosebire intre masini.
sportu asta nu se plateste niciodata asa ca uneori trebuie sa mergem mai departe...
__________________

A.C.S NO SPEED LIMIT ROMANIA
ClaudyuNSL is offline  
Old 30-06-11, 10:22   #155
nick_nasta

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 658
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
man ai dreptate legat de bani investiti dar ceea ce facem noi cei pasionati nu este apreciat de restu lumi.omu intra pe net se uita la masini si daca mai sunt 5 ca a ta isi face pretu in functie de alea. m-am uitat si eu pe net si am facut un pret decent cu toate ca investitia mea in aceasta masina este mai mare decat cer eu pe ea...4500 fix daca nici la bani astia nu se vinde atunci cred ca lumea are o problema grava in a face deosebire intre masini.
sportu asta nu se plateste niciodata asa ca uneori trebuie sa mergem mai departe...
Poti sa o mai spui odata!Mare dreptate ai!
nick_nasta is offline  
Old 30-06-11, 10:24   #156
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
man ai dreptate legat de bani investiti dar ceea ce facem noi cei pasionati nu este apreciat de restu lumi.omu intra pe net se uita la masini si daca mai sunt 5 ca a ta isi face pretu in functie de alea. m-am uitat si eu pe net si am facut un pret decent cu toate ca investitia mea in aceasta masina este mai mare decat cer eu pe ea...4500 fix daca nici la bani astia nu se vinde atunci cred ca lumea are o problema grava in a face deosebire intre masini.
sportu asta nu se plateste niciodata asa ca uneori trebuie sa mergem mai departe...
esti nebun, bine ca nu o dai gratis....arata prea bine masina si tu o dai atat de ieftin? tine masina, e pacat de ea, sau mai pune la pret ca merita, sunt altii care vand pisici mai daramate la banii astia si tu?.....
__________________
BMW. Sheer Driving Pleasure
LIFE`S HARD, BUT IS EVEN HARDER WHEN YOU`RE STUPID!!!
DACA ESTI PROST DE MIC, CAND ESTI MARE DOAR TE JOCI
Bacteriile sunt singura cultura pe care o au unii oameni!
fan3xxl is offline  
Old 30-06-11, 10:36   #157
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
esti nebun, bine ca nu o dai gratis....arata prea bine masina si tu o dai atat de ieftin? tine masina, e pacat de ea, sau mai pune la pret ca merita, sunt altii care vand pisici mai daramate la banii astia si tu?.....
pe mine ma uimeste faptul ca, cum spui tu alti la bani astia vand pisici darmate iar io la bani astia primesc telefoane de genu "cat mai esti dispus sa lasi?" ti-o dau gratis vrei? hai scapama de ea ca imi ocupa locu de parcare....multi nu inteleg ca masinile astea au totusi o vechime, si totusi arata mai bine decat fff multe masini de ultima gemeratie
ClaudyuNSL is offline  
Old 30-06-11, 19:09   #158
dr_pricop

Stage 5
 
dr_pricop's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 649
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

Masina este intr-un fel merita mai multi bani dar putini apreciaza calitatea.Bafta la vanzare mister
dr_pricop is offline  
Old 30-06-11, 19:51   #159
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

Quote:
Originally Posted by dr_pricop View Post
Masina este intr-un fel merita mai multi bani dar putini apreciaza calitatea.Bafta la vanzare mister
ms mult man, merita mai mult dar lumea nu apreciaza si nu plateste asa ca incercam sa ne adaptam si noi...ms inca o data si ai grija de pisi
ClaudyuNSL is offline  
Old 30-06-11, 19:55   #160
dr_pricop

Stage 5
 
dr_pricop's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 649
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
ms mult man, merita mai mult dar lumea nu apreciaza si nu plateste asa ca incercam sa ne adaptam si noi...ms inca o data si ai grija de pisi
idem mister
dr_pricop is offline  
Old 13-08-11, 14:16   #161
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

Masina sa vandut acum 2 saptamani...pacat ca nu a ajuns tot la un pasionat...dar asta e viata...STOP si de la capat )))
ClaudyuNSL is offline  
Old 13-08-11, 14:32   #162
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
Masina sa vandut acum 2 saptamani...pacat ca nu a ajuns tot la un pasionat...dar asta e viata...STOP si de la capat )))
Unde a ajuns de zici asta ?:-s
Budy_ is offline  
Old 13-08-11, 15:52   #163
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Unde a ajuns de zici asta ?:-s
in afara bucurestiului, iar propietarul nu parea sa aibe vreo treaba cu asa cv...decat distractie si fitze )
ClaudyuNSL is offline  
Old 13-08-11, 15:59   #164
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
in afara bucurestiului, iar propietarul nu parea sa aibe vreo treaba cu asa cv...decat distractie si fitze )
Pacat,era foarte frumoasa masina.....
Bafta!!
Budy_ is offline  
Old 14-08-11, 12:53   #165
Nosfer

Stage 5
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,148
Default Re: E36 - Cabrio Madeira Violett

Pana la urma s-a dat exact in banii aia sau ai mai si lasat la ea ? Pacat ca n-a luat-o tot un pasionat dar poate isi va da si el seama cat de misto e si va incerca sa aiba grija de ea cat de cat. Next project, ce va fi?
Nosfer is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -