Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 17-03-10, 12:45   #61
Ricardinho

Stage 5
 
Ricardinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 643
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

Quote:
Originally Posted by Sese_RS View Post
DACA ESTE LA MODA, M-AM GANDIT SA POSTEZ SI EU CITE CEVA DESPRE UN URSULET FRUMUSEL PE CARE IL DETIN ,IN CARE AM INVESTIT CEVA BANUTI SI TIMP.


Foarte frumos, felicitari ... e simplu si de efect .. E unicat la noi si nu exista defect la ea... Tuningul e eficient,inseamna bani , timp, nervi dar cand rezultatul final e aproape de perfectiune cum sa nu ai satisfactii ? Bafta la urmatoarele proiecte cu Ursu` ... Chiar ai gust..
__________________
www.active-custom-tuning.ro

PIESE AUTO NOI & TUNING LA SUPER PRETURI
Ricardinho is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 13:53   #62
gazaruyo

Stage 5
 
gazaruyo's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 589
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

fara discutii cel mai frumos urs de la noi. felicitari!!!!!

cu motorul de m3 e46 turbo.........ce sa mai discutam......felicitari si succes!
gazaruyo is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 14:33   #63
dog99

Stage 5
 
dog99's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 6,400
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[VW]
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

Quote:
Originally Posted by gazaruyo View Post
fara discutii cel mai frumos urs de la noi. felicitari!!!!!

cu motorul de m3 e46 turbo.........ce sa mai discutam......felicitari si succes!
post sustinut si de mine,felicitarii
dog99 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-10, 11:38   #64
Sese_RS

Stage 4
 
Sese_RS's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 200
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

Momentan nu prea imi vine sa il demontez ,ca nu am apucat sa ma plimb cu el deloc.
Sese_RS is offline   Reply With Quote
Old 11-04-10, 11:40   #65
gazaruyo

Stage 5
 
gazaruyo's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 589
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

Quote:
Originally Posted by Sese_RS View Post
Momentan nu prea imi vine sa il demontez ,ca nu am apucat sa ma plimb cu el deloc.

sincer masina nici nu prea arata de plimbare , cel putin nu pe la noi. de expo........DA.
gazaruyo is offline   Reply With Quote
Old 01-05-10, 12:15   #66
lopezz

Stage 5
 
lopezz's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 711
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

Quote:
Originally Posted by gazaruyo View Post
sincer masina nici nu prea arata de plimbare , cel putin nu pe la noi. de expo........DA.
deci masina e crima ..e singuru urs kre imi place de la noi facut cu gust jantele culoarea .etc..si motoru e pe masura .nu stirca un v8.. da si 2.5 cu turbo nu e rau deloc te-am vazut de multe ori cu el zici k ai scoso din reprezenta ..cu ce o speli sau lustruiesti ?.o data te-am vazut la moghioros ai plekat cu ea nu te-a mai vazut nimeni... tasaia melcu ala de sub capoda...si a 2 oara la hanu drumetului knd erai cu baiatu ala cu masina aia alba ..si ai plekat de akolo frumos rau d tot toata lumea se uita pe strada sa vada daka e vreun ozn:X masina e crima si dupa a plekat si baiatu ala da .tot farmecu lai facut tu:XX: oricum bestiala masina . felicitari pt munca depusa si bani dar merita . ma lasi si p mn sa copiez pafara? vopsea abtipilde chestii? k restu fac alcva .motor 3.5 v8 interior bej cu negru doar pe afara ..
lopezz is offline   Reply With Quote
Old 01-05-10, 12:48   #67
purity

Stage 2
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 59
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

Unde te poate duce pasiunea uneori Felicitari.
purity is offline   Reply With Quote
Old 02-05-10, 12:32   #68
pwr_bz

Stage 5
 
pwr_bz's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 4,289
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

Frumos Domnu!
Ce se mai aude de masinuta?
Nici o poza nimic nou?
pwr_bz is offline   Reply With Quote
Old 02-05-10, 16:16   #69
lopezz

Stage 5
 
lopezz's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 711
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

Quote:
Originally Posted by pwr_bz View Post
Frumos Domnu!
Ce se mai aude de masinuta?
Nici o poza nimic nou?
te mai astept prin dr taberei .de azi inkolo ies cuc amera de filmat) k vad k iti faci aparitia km des paici;)=)) pun eu filme si poze daka nu pu tu ..un fel de paparazzi))
lopezz is offline   Reply With Quote
Old 02-05-10, 21:44   #70
nazca

Stage 5
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,089
Member of:
[DACIA]
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

l-am vazut eu azi in mamaia
se aude si arata superb
felicitari pentru masina!!!
nazca is offline   Reply With Quote
Old 19-05-10, 09:47   #71
Sese_RS

Stage 4
 
Sese_RS's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 200
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

se vinde rss pentru cunascatori 13000 e acept si variante:arrow
Sese_RS is offline   Reply With Quote
Old 21-05-10, 00:08   #72
lopezz

Stage 5
 
lopezz's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 711
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

Quote:
Originally Posted by Sese_RS View Post
se vinde rss pentru cunascatori 13000 e acept si variante:arrow
am vazut masina azi 20.05.. pe la moghioros unde e semaforu ala dintre statii knd t duci spre plazza .pe straduta aia ..ahh saracutu plin de praff si frunze .. mi-e mila de eell(dc il dai ?vrei sa iti iei cva anume sau..
lopezz is offline   Reply With Quote
Old 21-05-10, 10:31   #73
Sese_RS

Stage 4
 
Sese_RS's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 200
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

miam loat deja un alt urs pe car il voi face de drift identic si la fel . iar faptul ca sta acolo si nu am timp de iel ma facut sal pun la vinzare, acolo il tin in fata geamului meu cu doua camere de spraveghere pe el este in seif chiar daca este murdar,are acelasi calitati si murdar este frumos.
Sese_RS is offline   Reply With Quote
Old 21-05-10, 11:06   #74
lopezz

Stage 5
 
lopezz's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 711
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

Quote:
Originally Posted by Sese_RS View Post
miam loat deja un alt urs pe car il voi face de drift identic si la fel . iar faptul ca sta acolo si nu am timp de iel ma facut sal pun la vinzare, acolo il tin in fata geamului meu cu doua camere de spraveghere pe el este in seif chiar daca este murdar,are acelasi calitati si murdar este frumos.
pai la ce ai luat altu daka ai unu poti sa il modifici pasta sa fie de drift k si asa e legenda si 13 mi nu kred k da nimeni pe criza asta .eu unu as da daka ias avea da 13 mi pt o masina de 18 ani doar pasionati infocati .oricum e piesa .. vrei sa ai una de drift si una de plimbat sau una si buna? . ma oprisem aseara eram cu matizu . am pus farurile pe el si l-am studiat ..).nu ii faci un forum la ursu ala kre l-ai luat?
lopezz is offline   Reply With Quote
Old 22-05-10, 11:36   #75
Sese_RS

Stage 4
 
Sese_RS's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 200
Default Re: E30 - replica dtm B 44 RSS

lopezz u ce masina ai?asa de curiozitate.iar dc sa fac forum la noul urs sa iti dai u cu parerea pe bani mei?si mai am o intrebare stii cit costa o turbina gt 28 rs si un haltech sprint2000 un intercular racit cu apa o garnitura de chiuloasa prezoane de chiuloasa,injectoare de 800cc ,6buc,pompa de benzina cu debit marit,regulator de presiune benzina ,radiator de ulei dublu fata de cel stoc,bloof valve,evacuare, fara sa mai vb de manopera astea sunt necesare sa ai o masina turbo cit de cit ,poate asa iti confirmi de cer 13000 pe criza asta k
Sese_RS is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -