Salutare tuturor.
Dupa multiple incercari m-am alaturat grupului de posesori de BMW achizitionand un e46 din anul 2000 motot de 2000d. Toate bune si frumoase pana a inceput sa se mai strice cate ceva la el. Ultima "sticaciune" ca sa ii zic asa au fost tampoanele de la motor. Am cumparat unele de pe net recomandate de mecanicul meu si le-am schimbat si pe urma surpriza -- masina tremura ff tare la relantiu si nu stiu din ce cauza. Mecanicul a zis ca din cauza tampoanelor ca sunt ff rigide si ca o sa revina la normal .
A mai avut cineva problema asta? Nu stiu ce sa fac sa iau altele sau sa astept asa cum zice mecanicul?
Voi de unde cumparati piese cand cade cate ceva la masina?