Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 09-07-07, 11:24   #1
magul

Stage 3
 
magul's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 125
Member of:
[VW]
Default pisika din cur..te reloaded

salutareeeee prieteniiiii !!!! asta e pisika mea,acum e cam linistita a-si vrea sa o agit putin !!! am vrut sa o dau dar nu ma lasat sufletul !!!! acum incerc sa mai pun cate ceva pe ea oglinzi, toba (una generoasa) geamuri negre,jenti .... mai ziceti si voi la motor nu vreau sa umblu doar un filtru sport dar nu stiu daca merita ? o sa pun poze cu ea schimbata cat de curand !!!!

Last edited by magul; 09-07-07 at 11:29.
magul is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 11:56   #2
alexzander407

Stage 5
 
alexzander407's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 513
Default Re: pisika din cur..te reloaded

ceva poze ?!?!?!
alexzander407 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 12:01   #3
magul

Stage 3
 
magul's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 125
Member of:
[VW]
Default Re: pisika din cur..te reloaded

salutareeeee prieteniiiii !!!! asta e pisika mea,acum e cam linistita a-si vrea sa o agit putin !!! am vrut sa o dau dar nu ma lasat sufletul !!!! acum incerc sa mai pun cate ceva pe ea oglinzi, toba (una generoasa) geamuri negre,jenti .... mai ziceti si voi la motor nu vreau sa umblu doar un filtru sport dar nu stiu daca merita ? o sa pun poze cu ea schimbata cat de curand !!!!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Image(764).jpg
Views:	271
Size:	114.8 KB
ID:	300989   Click image for larger version

Name:	Image(766).jpg
Views:	176
Size:	214.3 KB
ID:	300990  
magul is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 12:50   #4
alexzander407

Stage 5
 
alexzander407's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 513
Default Re: pisika din cur..te reloaded

Quote:
Originally Posted by magul View Post
salutareeeee prieteniiiii !!!! asta e pisika mea,acum e cam linistita a-si vrea sa o agit putin !!! am vrut sa o dau dar nu ma lasat sufletul !!!! acum incerc sa mai pun cate ceva pe ea oglinzi, toba (una generoasa) geamuri negre,jenti .... mai ziceti si voi la motor nu vreau sa umblu doar un filtru sport dar nu stiu daca merita ? o sa pun poze cu ea schimbata cat de curand !!!!
ai putea sa incepi cu jantele schimba radical masina spoiler vad ca ai de M oglinzile alea nu prea isi au locu si nici triplele clare nu prea dau bine la culoarea care o are ... din filtru nu scoti nimic mai bine schimbi toata evacuarea...
__________________
THE FUTURE BELONGS TO THE FEW OF US STILL WILLING TO GET OUR HANDS DIRTY.
alexzander407 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 12:56   #5
magul

Stage 3
 
magul's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 125
Member of:
[VW]
Default Re: pisika din cur..te reloaded

pi si ce stopuri sa-i pun fk uri fumurii ? da oglinzile le schimb stiu nu arata bine
, iar evacuarea o sa incep cu una finala deocamdata !
magul is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 15:23   #6
alexzander407

Stage 5
 
alexzander407's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 513
Default Re: pisika din cur..te reloaded

uite ceva in genu pe fundal negru
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Photo-0125.jpg
Views:	314
Size:	812.5 KB
ID:	301049  
alexzander407 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 16:36   #7
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: pisika din cur..te reloaded

Quote:
Originally Posted by magul View Post
pi si ce stopuri sa-i pun fk uri fumurii ? da oglinzile le schimb stiu nu arata bine
, iar evacuarea o sa incep cu una finala deocamdata !
decat sa incepi cu finale , mai bine incearca rk la motor , fa-l sa mearga cum trebuie , sa fie in mintile lui . Nici din traseul de evacuare sau cip nu scoti mare lucru , cipul e mai mult o amagire , si traseul de evacuare iti aduce mai multe amenzi .
Sincer , nu stiu daca se potriveste traseul de evacuare de la m3 e36 ( 3.0 ) dar daca s-ar potrivi ar merge incercat .
Bmwaldo is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 16:46   #8
magul

Stage 3
 
magul's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 125
Member of:
[VW]
Default Re: pisika din cur..te reloaded

MERG JENTI NEGRE SAU CROMATE LA CULOAREA ASTA ? si gemuri sa le pun si pe fata negre sau decat spatele ?
iar la motor nu umblu are distributia pe lantz merge impecabil consum 10 % oras fiind si mic 1600 cc , singurul lucru e ca nu pleaca in tromba in 1 intaia cu scrtz plm nush care-i treba in rest se infige grav (in limita a 100 cai )

blana nu i-am dat niciodata si nu o urc pana in 5 mii de ture!!!!
magul is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 17:07   #9
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: pisika din cur..te reloaded

Quote:
Originally Posted by magul View Post
MERG JENTI NEGRE SAU CROMATE LA CULOAREA ASTA ? si gemuri sa le pun si pe fata negre sau decat spatele ?
iar la motor nu umblu are distributia pe lantz merge impecabil consum 10 % oras fiind si mic 1600 cc , singurul lucru e ca nu pleaca in tromba in 1 intaia cu scrtz plm nush care-i treba in rest se infige grav (in limita a 100 cai )

blana nu i-am dat niciodata si nu o urc pana in 5 mii de ture!!!!
oh , atunci scuze , credeam ca e 2.5 , nu prea merge ce am zis eu mai sus , faci investitie de pomana .
pai la motorul asta .... nu ai ce sa ii faci , o strici cu finala " urlatoare " , o dai in tiganeala .

Las- o asa , mai bine zis , pune-i stopuri fk , suspensii ( fa-o mai joasa ) si cam atat .

Last edited by Bmwaldo; 09-07-07 at 17:09.
Bmwaldo is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 17:10   #10
magul

Stage 3
 
magul's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 125
Member of:
[VW]
Default Re: pisika din cur..te reloaded

da merci dar totusi ... a-si vrea sa-i pun una sa arate mai bine nu neaparat sa faca galagie! cred ca ovala din inox toata am gasit una pe net marfa rau si nu f scumpa 2,8 sute din arad cred ca e omu
magul is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 17:13   #11
magul

Stage 3
 
magul's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 125
Member of:
[VW]
Default Re: pisika din cur..te reloaded

suspensii ? la ce te-ai gandit ? jantel ma gandeam la ceva gen m6 arata bine zic eu ?
magul is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 17:34   #12
alexzander407

Stage 5
 
alexzander407's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 513
Default Re: pisika din cur..te reloaded

Quote:
Originally Posted by magul View Post
suspensii ? la ce te-ai gandit ? jantel ma gandeam la ceva gen m6 arata bine zic eu ?
m-replica au toti ai putea punes keskin , borbet , bbs ....
alexzander407 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -