Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Piese BMW de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 14-03-14, 13:11   #16
bimmer4life

Stage 5
 
bimmer4life's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 1,419
Default Re: vand scaune recaro e46

M.ai sunt baieti ce vand piese la preturi ce n.au nici o legatura cu piata, dar o fac pe bazar, unde mai intra si cei ce nu au idee de cum sta treaba cu dezmembrarile la bmw-urile trecute de prima tinerete. Pe forum vinzi pasionatilor, care cu asta se ocupa in mare parte din timp si carora nu prea le poti vinde nici un surub la suprapret. Cam de.asta s.a aprins lumea pe.aici, nu pt ca mor de necaz ca le.ai refuzat ofertele.
Bafta la vanzare, ce sa-ti spun. Intelegi ce vrei din ce ti.am zis
bimmer4life is offline   Reply With Quote
Old 14-03-14, 18:59   #17
catalinct

Stage 5
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 414
Default Re: vand scaune recaro e46

chiar ma faci sa rad....cine sunt pasionatii si implicit atotcunoscatorii preturilor ?tu,budy si lex?ma faceti sa rad rau de tot...ce pot sa zic gasca pasionatilor de scaune la preturi aproape moca puteti sa va cumparati de unde vreti,nu trebuie sa pierdeti vremea cu scaunele mele de carpa...sunt sigur ca sunteti genul care nu aveti bani de un cola in buzunar da visati recaro alcantara noaptea....
catalinct is offline   Reply With Quote
Old 14-03-14, 19:01   #18
bimmer4life

Stage 5
 
bimmer4life's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 1,419
Default Re: vand scaune recaro e46

Quote:
Originally Posted by catalinct View Post
chiar ma faci sa rad....cine sunt pasionatii si implicit atotcunoscatorii preturilor ?tu,budy si lex?ma faceti sa rad rau de tot...ce pot sa zic gasca pasionatilor de scaune la preturi aproape moca puteti sa va cumparati de unde vreti,nu trebuie sa pierdeti vremea cu scaunele mele de carpa...sunt sigur ca sunteti genul care nu aveti bani de un cola in buzunar da visati recaro alcantara noaptea....
Incantat de cunostinta!) in sfarsit ne.ai aratat cu cine stam de vorba
bimmer4life is offline   Reply With Quote
Old 14-03-14, 21:28   #19
lexw

Stage 5
 
lexw's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 309
Default Re: vand scaune recaro e46

Prietene, n-am luat cārpele tale pentru că am mai pus ceva și am luat interior recaro full piele (le vezi īn posturile mele dacă nu mă crezi), nu pentru că nu aș avea bani ci pentru că nu aș da atāția bani pe ele.
lexw is offline   Reply With Quote
Old 03-04-14, 21:23   #20
catalinct

Stage 5
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 414
Default Re: vand scaune recaro e46

cu tristete anunt toti fostii potentiali clienti ca s-au vandut carpele ;d
catalinct is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -