Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Piese BMW de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 08-04-13, 22:43   #1
81RSI
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 414
Default Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

Interior Recaro piele negru
Volan M3
CD player
Kit Mteck II
Jante Alutec "18
Platform negru
.....etc

0720 896 852
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	image.jpg
Views:	227
Size:	2.26 MB
ID:	2743782  
81RSI is offline   Reply With Quote
Old 09-04-13, 18:30   #2
didimano

Stage 4
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 242
Default Re: Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

Quote:
Originally Posted by 81RSI View Post
Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

Interior Recaro piele negru
Volan M3
CD player
Kit Mteck II
Jante Alutec "18
Platform negru
.....etc

0720 896 852
Preț jante?
didimano is offline   Reply With Quote
Old 09-04-13, 19:28   #3
TheSinner2

Stage 5
 
TheSinner2's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 649
Default Re: Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

Salut,

Un pret pe faruri + drosere? PM pls.
TheSinner2 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-13, 08:24   #4
81RSI
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 414
Default Re: Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

Quote:
Originally Posted by didimano View Post
Preț jante?
Ai PM ms
81RSI is offline   Reply With Quote
Old 11-04-13, 14:24   #5
andreshmek

Stage 3
 
andreshmek's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 112
Default Re: Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

salut , dai doar bara fata + grile si proiectoare? la ce pret?
si stii cumva daca se potriveste la e46 sedan ?
mersi
andreshmek is offline   Reply With Quote
Old 11-04-13, 21:43   #6
81RSI
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 414
Arrow Re: Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

Quote:
Originally Posted by andreshmek View Post
salut , dai doar bara fata + grile si proiectoare? la ce pret?
si stii cumva daca se potriveste la e46 sedan ?
mersi
kitul de bari se vinde complet. si da se potriveste si pe sedan numai ca pe sedan la bara ai niste bandouri. coupe-ul nu mai are bandourile alea
81RSI is offline   Reply With Quote
Old 16-04-13, 13:17   #7
menix69

Stage 3
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 114
Default Re: Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

salut...un pret la pachetul de m (bara fata,bara spate si praguri) + pret volan...ms.
menix69 is offline   Reply With Quote
Old 16-04-13, 17:42   #8
81RSI
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 414
Default Re: Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

Quote:
Originally Posted by menix69 View Post
salut...un pret la pachetul de m (bara fata,bara spate si praguri) + pret volan...ms.
kit bari + praguri 550 euro
volan 280 euro complet covrig M3, airbag, comanzi si trim de M
81RSI is offline   Reply With Quote
Old 09-05-13, 14:08   #9
ev-do
Skoda Driver

Stage 3
 
ev-do's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 157
Member of:
[SKODA]
Default Re: Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

De cand moda ca la pretul de pe forum, sa se mai adauge 50 de euro la telefon? Este a doua oara cand patesc acest lucru cu userul 81RSI. Prima data l-am sunat in legatura cu un interior m3 electric, incalzit, ce avea pret 650 euro. La telefon imi spune ca pretul este 700 euro, si daca vreau si incalzirile sa mai pun ceva. (http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...-11790845.html https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...excelenta.html). Atentie, in anunturi se specifica "complet", deci nu vad de ce ar fi nevoie sa "mai pun ceva" ca sa am si incalzire.
Acum il sun in legatura cu pachetul mt2, cu ceva posturi in urma spune ca ar fi 550 euro. Surpriza, la telefon este 600. In ambele cazuri am specificat ca am vazut anunturile pe internet, pe 4tuning. Sa fie asa scump la vorba al nostru drag coleg, incat sa ne taxeze 50 de euro doar pt. onoarea de a vorbi cu el? Era un forum de pasionati, sau ce?
__________________
ev-do is offline   Reply With Quote
Old 09-05-13, 18:03   #10
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

Quote:
Originally Posted by ev-do View Post
De cand moda ca la pretul de pe forum, sa se mai adauge 50 de euro la telefon? Este a doua oara cand patesc acest lucru cu userul 81RSI. Prima data l-am sunat in legatura cu un interior m3 electric, incalzit, ce avea pret 650 euro. La telefon imi spune ca pretul este 700 euro, si daca vreau si incalzirile sa mai pun ceva. (http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...-11790845.html https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...excelenta.html). Atentie, in anunturi se specifica "complet", deci nu vad de ce ar fi nevoie sa "mai pun ceva" ca sa am si incalzire.
Acum il sun in legatura cu pachetul mt2, cu ceva posturi in urma spune ca ar fi 550 euro. Surpriza, la telefon este 600. In ambele cazuri am specificat ca am vazut anunturile pe internet, pe 4tuning. Sa fie asa scump la vorba al nostru drag coleg, incat sa ne taxeze 50 de euro doar pt. onoarea de a vorbi cu el? Era un forum de pasionati, sau ce?
este o boala claudiu , se numeste "foame de bani" .... daca asa intelege el sa isi castige clienti , atunci se inseala amarnic ! iti recomand sa cauti la altii ce ai nevoie pentru masina. Eu sa patesc asa ceva , numai din orgoliu nu as mai cumpara de la el ! de ce sa il ingras pe el?
__________________
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 09-05-13, 20:26   #11
81RSI
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 414
Default Re: Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
este o boala claudiu , se numeste "foame de bani" .... daca asa intelege el sa isi castige clienti , atunci se inseala amarnic ! iti recomand sa cauti la altii ce ai nevoie pentru masina. Eu sa patesc asa ceva , numai din orgoliu nu as mai cumpara de la el ! de ce sa il ingras pe el?
daca tot stiti preturi de ce mai sunati sa intrebati?

normal ca dau preturi la telefon ... sunt satul de atatea telefoane primite sa intrebe toti doar de preturi. daca esti cu adevarat interesat atunci spune nu suna numai sa verifici...

si daca era cineva hotarat cu adevarat sa cumpere ceva nu numai sa-si piarda vremea la telefon, putea sa spuna cu cat a vazut anuntul si unde.

am zeci de anunturi postate si mai mult decat atat nu numai un set de Mpacket. sunt unele mai bune si altele la putin bune si de aceea diferenta de bani.

si stai linistit ca nu m-a ingrasat nimeni... masini sunt pe toate gardurile si invit pe toata lumea sa dezmembreze, nu este obligat nimeni sa cumpere de la mine.

clienti au fost, sunt si vor fii... pana acum nu s-a plans niciunul chiar s-au mai intors.

aviz amatorilor... sunt kituri de mtehnic aftermarket peste tot si mai ieftine chiar ...ptr doritori rog sa sune acolo, ce vand eu OEM nu o sa fie niciodata sub pretul de aftermarket.
81RSI is offline   Reply With Quote
Old 09-05-13, 21:41   #12
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

Quote:
Originally Posted by 81RSI View Post
daca tot stiti preturi de ce mai sunati sa intrebati?

normal ca dau preturi la telefon ... sunt satul de atatea telefoane primite sa intrebe toti doar de preturi. daca esti cu adevarat interesat atunci spune nu suna numai sa verifici...

si daca era cineva hotarat cu adevarat sa cumpere ceva nu numai sa-si piarda vremea la telefon, putea sa spuna cu cat a vazut anuntul si unde.

am zeci de anunturi postate si mai mult decat atat nu numai un set de Mpacket. sunt unele mai bune si altele la putin bune si de aceea diferenta de bani.

si stai linistit ca nu m-a ingrasat nimeni... masini sunt pe toate gardurile si invit pe toata lumea sa dezmembreze, nu este obligat nimeni sa cumpere de la mine.

clienti au fost, sunt si vor fii... pana acum nu s-a plans niciunul chiar s-au mai intors.

aviz amatorilor... sunt kituri de mtehnic aftermarket peste tot si mai ieftine chiar ...ptr doritori rog sa sune acolo, ce vand eu OEM nu o sa fie niciodata sub pretul de aftermarket.
Nu sa legat nimeni de preturi , ci de modul cum faci , pe forum spui un pret , la telefon alt pret si ca sa fie toata treaba completa , ai pierdut client care vroia sa iti cumpere marfa in valoare de 1500 de euro , dar vazand ce faci , a renuntat , ca atat eu [ cel care se ocupa de proiect ] cat si ev-do [ proprietarul masinii ] nu putem tolera genul de oameni care zic una si fac alta ! E si normal sa te intrebe omul de pret , crezi ca toti stau pe forum? dar tu ce faci? iti incerci norocul dand preturi diferite la telefon? Eram pregatiti sa venim personal la brasov sa cumparam ce aveam de cumparat pentru masina , dar sincer nu vad rostul din moment ce apelezi la astfel de tertipuri ! bafta la vanzare ! Marfa e buna [ cel putin din poze ] , pacat de caracter !
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 09-05-13, 22:09   #13
horatiu_72

Stage 5
 
horatiu_72's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 2,506
Member of:
[BMW]
Thumbs down Re: Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

Quote:
Originally Posted by ev-do View Post
Prima data l-am sunat in legatura cu un interior m3 electric, incalzit, ce avea pret 650 euro. La telefon imi spune ca pretul este 700 euro, si daca vreau si incalzirile sa mai pun ceva.
.......................................
Acum il sun in legatura cu pachetul mt2, cu ceva posturi in urma spune ca ar fi 550 euro. Surpriza, la telefon este 600.
urat comportament
horatiu_72 is offline   Reply With Quote
Old 09-05-13, 22:12   #14
81RSI
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 414
Default Re: Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
Nu sa legat nimeni de preturi , ci de modul cum faci , pe forum spui un pret , la telefon alt pret si ca sa fie toata treaba completa , ai pierdut client care vroia sa iti cumpere marfa in valoare de 1500 de euro , dar vazand ce faci , a renuntat , ca atat eu [ cel care se ocupa de proiect ] cat si ev-do [ proprietarul masinii ] nu putem tolera genul de oameni care zic una si fac alta ! E si normal sa te intrebe omul de pret , crezi ca toti stau pe forum? dar tu ce faci? iti incerci norocul dand preturi diferite la telefon? Eram pregatiti sa venim personal la brasov sa cumparam ce aveam de cumparat pentru masina , dar sincer nu vad rostul din moment ce apelezi la astfel de tertipuri ! bafta la vanzare ! Marfa e buna [ cel putin din poze ] , pacat de caracter !
Cum spuneam... Nu am doar un kit Mtech de vanzare. Preturile reflecta calitatea.
Cine e interesat de piese cu adevarat stie cum sa puna problema. Astazi m-a sunat un individ care a intrebat de un kit Mtech de E46, atat. I-am spus pretul ... Si la revedere.
Btw... Vand piese si masini, nu vreau sa castig nici un concurs de popularitate.

Daca vindeam kitul cu vreo 300 de euro poate eram mai popular... Sau mai pasionat... Pfff
81RSI is offline   Reply With Quote
Old 09-05-13, 22:14   #15
horatiu_72

Stage 5
 
horatiu_72's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 2,506
Member of:
[BMW]
Default Re: Dezmembrez E46 Ci Mpack II full

Quote:
Originally Posted by 81RSI View Post
... sunt satul de atatea telefoane primite sa intrebe toti doar de preturi.

am zeci de anunturi postate


clienti au fost, sunt si vor fii...
ce zici bah ,ce aroganta .
Pai daca esti atat de satul de telefoane ,atunci la ce mai postezi anunturi pe net ? Da-i in mortii lor de clienti ,gaste sunt destule
culmea obrazniciei
horatiu_72 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -