Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Piese BMW de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 26-01-13, 23:05   #1
tony18

Stage 5
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 465
Default cumpar bandouri m pt coupe

cumpar bandouri m pt coupe sa fie fara sine ruginite rupte crepate si sa aiba clemele ofer max 200 lei
tony18 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-13, 23:16   #2
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: cumpar bandouri m pt coupe

aproape imposibile sanse sa gasesti in starea asta la banii astia.. am oferit vara trecuta 400 lei pe un set si nu a avut nimeni.. parca au intrat in pamant,am cautat si anul asta si cam nimica..
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 26-01-13, 23:23   #3
tony18

Stage 5
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 465
Default Re: cumpar bandouri m pt coupe

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
aproape imposibile sanse sa gasesti in starea asta la banii astia.. am oferit vara trecuta 400 lei pe un set si nu a avut nimeni.. parca au intrat in pamant,am cautat si anul asta si cam nimica..
eu incerc poate gasesc
tony18 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-13, 12:21   #4
tobesport

Stage 5
 
tobesport's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 417
Default Re: cumpar bandouri m pt coupe

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
aproape imposibile sanse sa gasesti in starea asta la banii astia.. am oferit vara trecuta 400 lei pe un set si nu a avut nimeni.. parca au intrat in pamant,am cautat si anul asta si cam nimica..
intreaba baietii care au cumparat pe aftermarket dar noi sa-ti de-a un feedback... o sa ramai surprins cred...
tobesport is offline   Reply With Quote
Old 27-01-13, 20:57   #5
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: cumpar bandouri m pt coupe

Quote:
Originally Posted by tobesport View Post
intreaba baietii care au cumparat pe aftermarket dar noi sa-ti de-a un feedback... o sa ramai surprins cred...
au fost ok sau nu ? eu 400 am vrut sa ofer pe unele impecabile dar oem dar tot nu am intersectat vre-un vanzator..
BMnWA is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -