Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Piese BMW de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 27-02-13, 11:20   #391
BaiatBun

Stage 5
 
BaiatBun's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 1,322
Default Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

Quote:
Originally Posted by myky99 View Post
un m5 nu imi donati si mie?
aaa,uite o ironie,nu e deranjanta deloc ,sincer ,asta daca nu era urmata de efectul de turma,adica dupa ce ai facut tu ironia asta ,se trezesc oile in felul urmator Una bucata oaie mucoasa de 21 de ani pe numele ei Vibrate cu 19 posturi la activ,dupa care se mai trezeste sa behaie una bucat oaie frustata pe numele ei Bogdan-MRR mai mucoasa mioara asta ,are 20 de ani si hartia igienica intre buci,cu cele 50 de posturi ale lui...si la final Oaia oilor bimmer4life care daca tacea...aveam o parere buna despre el,nu ma asteptam,dar na,,,,asa e in turma,ce fac eu sa faca toti
Bafta la toata lumea ,sper ca nu v-ati suparat pe mine ,si pe viitor ,va promit,O SA IMI CER VOIE de la voi pe PM daca pot posta aici cu o cerere sau nu va ajunge voua la varful nasului,doar ca pe PM o sa se coboare toti sfintii pe mamele voastre.Pa si Pu la revedere oilor
__________________
TurboMania
BaiatBun is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 11:30   #392
hylander25

Stock
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 7
Talking Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

Daca se intelege bine acest post este de cereri donatii .Asta nu obliga pe nimeni sa indeplineasca rugamintea respectivului. Dar nici sa se rada sau sa jigneasca pe cel ce a facut cererea .Baiatbun exista o vorba pe care o tot aud in ultima vreme << Nu te pune cu prostul, deoarece te coboara la nivelul lui si te bate cu experienta >>
hylander25 is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 11:38   #393
Vibrate

Stage 2
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 61
Default Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

Quote:
Originally Posted by BaiatBun View Post
aaa,uite o ironie,nu e deranjanta deloc ,sincer ,asta daca nu era urmata de efectul de turma,adica dupa ce ai facut tu ironia asta ,se trezesc oile in felul urmator Una bucata oaie mucoasa de 21 de ani pe numele ei Vibrate cu 19 posturi la activ,dupa care se mai trezeste sa behaie una bucat oaie frustata pe numele ei Bogdan-MRR mai mucoasa mioara asta ,are 20 de ani si hartia igienica intre buci,cu cele 50 de posturi ale lui...si la final Oaia oilor bimmer4life care daca tacea...aveam o parere buna despre el,nu ma asteptam,dar na,,,,asa e in turma,ce fac eu sa faca toti
Bafta la toata lumea ,sper ca nu v-ati suparat pe mine ,si pe viitor ,va promit,O SA IMI CER VOIE de la voi pe PM daca pot posta aici cu o cerere sau nu va ajunge voua la varful nasului,doar ca pe PM o sa se coboare toti sfintii pe mamele voastre.Pa si Pu la revedere oilor
Eu am spus-o in sensul ca ar trebui macar la consumabile sa pui piese noi deoarece pui in pericol pe ceilalti participanti din trafic. legat de al doilea post, cel cu m5-ul, mi s-a parut o gluma buna si stiu ca s-a mai repetat odata gluma acum cateva pagini in urma si nu a fost nimeni deranjat de ea. Se pare ca esti foarte frustrat. Sfatul meu e sa nu mai mergi cu masina cand ai probleme cu franele si directia. Varsta nu prea inteleg ce importanta are. Nu am 12 ani, nu am 16 ani, varsta de 21 de ani cred ca presupune un anumit grad de maturitate. Ia si vezi-ti de probleme tale pentru ca toti avem deoarece nu as vrea sa iau ban sau suspend din cauza ta.

PS: Are cineva o grila pe culoarea Mauritius Blau? Contra cost bineinteles.
Vibrate is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 11:42   #394
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

Quote:
Originally Posted by dutzurel View Post
Nu inteleg de ce te ataci asa tare ? Cum cine poate sa doneze o mocheta un plastic asa poate dona si niste placute de frana...

Una e sa ceri o bucata de plastic , bara , parbrize etc si alta e sa ceri in donatii elemente ce tin de SIGURANTA ACTIVA a masinii de asta a fost ironizat si atacat ! Intelegem ca nu toti au situatie financiara buna , dar daca nu esti in stare sa dai 120 de ron pe un set de placute de frana pentru masina si care totusi conteaza pentru VIATA TA SI A CELORLALTI PARTICIPANTI LA TRAFIC , atunci mai bine stai acasa sau iei autobuzul ! Au fost si vor exista destui care vor suferi din cauza celor ca el. Iti dau numai un exemplu : tii minte accidentul ala de la ROMA cu cei 4 romani din care 2 erau de ai nostrii din barlad? ghici de ce au crapat in masina aia cu totii !



Quote:
Originally Posted by BaiatBun View Post
aaa,uite o ironie,nu e deranjanta deloc ,sincer ,asta daca nu era urmata de efectul de turma,adica dupa ce ai facut tu ironia asta ,se trezesc oile in felul urmator Una bucata oaie mucoasa de 21 de ani pe numele ei Vibrate cu 19 posturi la activ,dupa care se mai trezeste sa behaie una bucat oaie frustata pe numele ei Bogdan-MRR mai mucoasa mioara asta ,are 20 de ani si hartia igienica intre buci,cu cele 50 de posturi ale lui...si la final Oaia oilor bimmer4life care daca tacea...aveam o parere buna despre el,nu ma asteptam,dar na,,,,asa e in turma,ce fac eu sa faca toti
Bafta la toata lumea ,sper ca nu v-ati suparat pe mine ,si pe viitor ,va promit,O SA IMI CER VOIE de la voi pe PM daca pot posta aici cu o cerere sau nu va ajunge voua la varful nasului,doar ca pe PM o sa se coboare toti sfintii pe mamele voastre.Pa si Pu la revedere oilor
Poate modul lor de critica nu e de laudat , dar au mare dreptate ! te inteleg perfect ca ai probleme in familie , dar daca nu ai macar un milion pentru niste placute de frana , nu vad rostul la ce mai tii masina ! vrei neaparat sa fii catalogat pericol public cu masina in halul asta si nu stiu eu?

Quote:
Originally Posted by hylander25 View Post
Daca se intelege bine acest post este de cereri donatii .Asta nu obliga pe nimeni sa indeplineasca rugamintea respectivului. Dar nici sa se rada sau sa jigneasca pe cel ce a facut cererea .Baiatbun exista o vorba pe care o tot aud in ultima vreme << Nu te pune cu prostul, deoarece te coboara la nivelul lui si te bate cu experienta >>
Asa e , cand doamne fereste ai sa dai peste unul de genul cu frane din donatii sau deloc si o sa te faca praf din spate sau lateral , pe motiv ca nu a mai reusit sa opreasca masina la timp , sa mi spui daca ai mai gandi la fel !
__________________
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 13:00   #395
dutzurel

Stage 4
 
dutzurel's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 261
Default Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

Adevarul este ca ...cam ai dreptate
dutzurel is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 14:45   #396
BaiatBun

Stage 5
 
BaiatBun's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 1,322
Default Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

Quote:
Originally Posted by hylander25 View Post
Daca se intelege bine acest post este de cereri donatii .Asta nu obliga pe nimeni sa indeplineasca rugamintea respectivului. Dar nici sa se rada sau sa jigneasca pe cel ce a facut cererea .Baiatbun exista o vorba pe care o tot aud in ultima vreme << Nu te pune cu prostul, deoarece te coboara la nivelul lui si te bate cu experienta >>
Multumesc hylander25 stai linistit ca nu am sa imi mai permit sa fac vreo cerere aici,sa nu sara roamnu in capul meu,cat despre celalalt use ,sa imi arate el placute de frana fata spate la 120 de lei cum zice ca le cumpar,eu doar am cerut,daca ei nu aveau de oferit nu stiu cine i-a pus sa sara la mistouri
BaiatBun is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 14:47   #397
BaiatBun

Stage 5
 
BaiatBun's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 1,322
Default Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

Quote:
Originally Posted by Vibrate View Post
Eu am spus-o in sensul ca ar trebui macar la consumabile sa pui piese noi deoarece pui in pericol pe ceilalti participanti din trafic. legat de al doilea post, cel cu m5-ul, mi s-a parut o gluma buna si stiu ca s-a mai repetat odata gluma acum cateva pagini in urma si nu a fost nimeni deranjat de ea. Se pare ca esti foarte frustrat. Sfatul meu e sa nu mai mergi cu masina cand ai probleme cu franele si directia. Varsta nu prea inteleg ce importanta are. Nu am 12 ani, nu am 16 ani, varsta de 21 de ani cred ca presupune un anumit grad de maturitate. Ia si vezi-ti de probleme tale pentru ca toti avem deoarece nu as vrea sa iau ban sau suspend din cauza ta.

PS: Are cineva o grila pe culoarea Mauritius Blau? Contra cost bineinteles.
Sa mori tu ,,asa matur esti la 21 de ani de putzi,sunt alti de 15 cu mai multa minte ca tine,si daca ti-e frica sa iei ban nu te mai lua in gura,mie unu nu imi e frica,daca iau asta e ,nu e un sf de lume
BaiatBun is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 15:06   #398
Vibrate

Stage 2
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 61
Default Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

Quote:
Originally Posted by BaiatBun View Post
Sa mori tu ,,asa matur esti la 21 de ani de putzi,sunt alti de 15 cu mai multa minte ca tine,si daca ti-e frica sa iei ban nu te mai lua in gura,mie unu nu imi e frica,daca iau asta e ,nu e un sf de lume
Prefer sa ma abtin. Tu iti dai seama de maturitatea mea dintr-o discutie care din punctul meu de vedere nu-si are rostul. Cred ca ti-ai gresit profesia. Fa-te psiholog pentru ca te pricepi la citit maturitatea oamenilor.

Propun sa incheiem discutia deoarece nu-si are rost. Ce a fost a fost. Aducandu-ne fel si fel de replici prostesti unii la adresa altora, nu vom rezolva nimic. Poftim maturitate. Sper ca esti multumit domnule.Te rog sa ajustezi limbajul pentru ca "nu am crescut oile impreuna"

Last edited by Vibrate; 27-02-13 at 15:10.
Vibrate is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 15:19   #399
alexandru2013

Stock
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 2
Default Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

salut! nu mai are nimeni niste pleoape pe acasa care nu ii mai folosesc? multumesc!
alexandru2013 is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 17:03   #400
myky99

Stage 5
 
myky99's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,553
Member of:
[Opel]
[BMW]
Default Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

@baiatbun. vorbeste frumos tie nu ti s-a vorbit urat! altfel schimbam foaia...
myky99 is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 18:22   #401
Alin_KIR

Stage 4
 
Alin_KIR's Avatar
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 208
Default Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

Salutare! Are cineva din intamplare doua telescoape de portbagaj (E36) in stare buna? Ale mele s-au dus si abia ridic portbagajul, iar cand il inchid trebuie sa dau foarte usor cu el ca se tranteste.
Alin_KIR is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 18:51   #402
BaiatBun

Stage 5
 
BaiatBun's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 1,322
Default Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

Quote:
Originally Posted by myky99 View Post
@baiatbun. vorbeste frumos tie nu ti s-a vorbit urat! altfel schimbam foaia...
da schimba foaia,da pe carton,mi se rupe,ce ma ameninti ?
BaiatBun is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 20:13   #403
Sparkle_81
BMW Driver

Stage 5
 
Sparkle_81's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,437
Member of:
[BMW]
Lightbulb Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

Quote:
Originally Posted by BaiatBun View Post
salutare,gasesc si eu placute frana fata spate,cu macar umpik de carne pe ele,ale mele sunt moarte,deja freaca si m-a si prins intr-un moment fara dinero .Poate are cineva aruncate,nu am pretentia sa fie bune bune,dar sa nu frece.Raman dator.Mersi.
Am eu placute oem; cred ca doar pe puntea fata. Lasa-mi adresa pe pm.
Sparkle_81 is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 20:46   #404
BaiatBun

Stage 5
 
BaiatBun's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 1,322
Default Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

Quote:
Originally Posted by Sparkle_81 View Post
Am eu placute oem; cred ca doar pe puntea fata. Lasa-mi adresa pe pm.
Salut,iti multumesc pentru intelegere,ti-am lasat Pm.Raman dator.
BaiatBun is offline   Reply With Quote
Old 27-02-13, 22:27   #405
axel91

Stage 4
 
axel91's Avatar
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 211
Default Re: Donatii piese E36 [doar cereri]

salut , are cineva din intamplare pe acas asa ceva, capacul acela pe motor mb40?? eu unu nu am avut noroc prin dezmembrari , preferabil din timisoara sau pe aproape, al meu este rupt si nu mai sta acolo
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	zyitya.jpg
Views:	39
Size:	291.4 KB
ID:	2704335  
__________________
BMW e36 2.0i Vanos S3 Sedan
axel91 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -