Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Anonymous Drag Racing Day 09.10.2010 Ianca - Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 18-10-10, 20:43   #16
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: *** Castigatori ***

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
daca era lupta in campionatul national de drag mai ziceam ... daca este vorba de premiile acordate sa stiti ca putem suplimenta un loc de la noi !!!! nu vad de ce a sa mult scandal !!! ati participat la curse unde erau numai libere!!!de ce sunteti asa pusi pe boicotarea evenimentului asta ??? ca a fost un eveniment organizat de noi ??au fost evenimente si mai slabe ...au fost evenimente unde nu ati avut dreptul la replica ... de ce atata rautate ?? noi am vrut sa mai dam un eveniment langa celelalte !!!credeti ca favorizam pe cineva ?? nu am vrut sa plecam cu premiile acasa si sa le impartim intre noi !!!!noi am venit pregatiti pentru cronometrare ... nu aveam in plan sa face grupele LR... daca am avut ghinion cu vremea si cu cronometrarea ,gata ati sarit pe noi ???sincer sa fiu si diplomatia asta strica cateodata !!!
Pai tu nu vezi ma, il deranjeaza ca nu i-a dat RAZu lui locul 2.. altceva nu pot sa inteleg. Omule, locul 2 era al lui RAZu castigat pe merit si putea sa faca ce vroia cu el, putea sa mi-l dea si mie care am facut parte doar din organizare, uite asa, ca ma iubeste mult pe mine, cine il putea impiedica? A fost castigul lui si l-a dat cui a considerat. Zi mersi ca nu a dat S2-ului locul doi si nu a trecut el pe trei. ) Hai ca deja o sa incep sa devin ironic.. am fost mult prea calm sa va raspund la toate intrebarile dar deja se intind limitele )

PS. De acum sa vorbeasca soferii daca au ceva de spus, nu avocatii... tot ce vor scrie avocatii va fi sters.
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 20:45   #17
gaju

Stage 5
 
gaju's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,482
Member of:
[Nissan]
Default Re: *** Castigatori ***

No hai mai opritiva ca sariti calu' !

La tulcea unde ati fost?nu credeati ca pot fi curse k-lumea la noi?

Acuma ca nu a mers cronometrarea incepeti care a mai bun... .....

S-a stabilit de comun acord cum a mers cursa

ce sariti acuma dupa , numai sa fie posturi?

Iarna-i lunga,puneti ambitiile la o parte pina la primavara

eu īnţeleg ca sunt pretenţii , dar intelegi si voi ca nu e uşor si atāt Tulcea cat si Ianca v-au fost oferite de oameni omenosi care nu au făcut-o Pt bani

puteau sa nu fie făcute si ce curse aveati anu asta?

Măcar respectati nişte lucruri!!!!!!
__________________

The power is HERE
gaju is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 21:03   #18
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: *** Castigatori ***

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6 View Post
Pai tu nu vezi ma, il deranjeaza ca nu i-a dat RAZu lui locul 2.. altceva nu pot sa inteleg. Omule, locul 2 era al lui RAZu castigat pe merit si putea sa faca ce vroia cu el, putea sa mi-l dea si mie care am facut parte doar din organizare, uite asa, ca ma iubeste mult pe mine, cine il putea impiedica? A fost castigul lui si l-a dat cui a considerat. Zi mersi ca nu a dat S2-ului locul doi si nu a trecut el pe trei. ) Hai ca deja o sa incep sa devin ironic.. am fost mult prea calm sa va raspund la toate intrebarile dar deja se intind limitele )

PS. De acum sa vorbeasca soferii daca au ceva de spus, nu avocatii... tot ce vor scrie avocatii va fi sters.
Dar cine esti tu sa stergi pe un forum public ce am eu de spus Bishop? Am un limbaj nepotrivit sau care-i faza? Sau doar deranjeaza adevarul? Nu sunt nici macar avocat dar problema cu Bobi MOM a-ti dezbatut-o si aici nu va mai convine sa vorbiti sau care-i faza? macar recunoasteti ca a-ti gresit si gata, nu fiti asa batosi ca nu rezolvati nimic. Vad ca pana una alta nu ai avut replica la ce am spus cu dat-ul direct in finala! Si Hooya scuze nu a apucat sa se dea cu tine. Mi-am dat seama dupa ce am editat a doua oara . Dar mai bine uita-te la filmul oficial pus de santos. Este evo-ul din primul filmulet: cursa cu MUU. . Inca o data scuze pt tine pt ca ai dreptate nu v-ati dat. Si tocmai de aici a aparut problema. Voi doi nu v-ati dat cu toate ca ar fi trebuit din prima cursa. Tu te-ai dat direct in finala. Avantaj tu! Iar cat despre cine-l putea impiedica? Poate regulamentul... dar daca nu... asta este... inseamna ca o sa castige fix cine vreti voi de fiecare data.

Si Bishop ma scuzi dar aveam pretentii la tine... Daca eram vreunu care eram pt prima oara in viata mea la o cursa mai ziceam sa ma luati la misto si la goana cand aveam ceva de comentat. Dar din cate imi aduc eu aminte chiar am comentat doar cand a fost ceva foarte in neregula. Iar acum mie unu faza asta mi-a sarit in ochi.

Last edited by Marian20; 18-10-10 at 21:13.
Marian20 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 21:20   #19
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: *** Castigatori ***

RAZu e pe locul 2, lui YDT i se va lua cupa, cursa dintre MUU si YDT a fost demonstrativa.
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 21:22   #20
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: *** Castigatori ***

sincer eu nu mai inteleg nimic !!!!!

Last edited by TOBA^; 18-10-10 at 21:25.
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 21:28   #21
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: *** Castigatori ***

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
sincer eu nu mai inteleg nimic !!!!!
Nici nu trebuie, facem cum am zis mai sus si gata. Sa fie toti multumiti.
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 21:30   #22
Hooya1985
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Hooya1985's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 584
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re: *** Castigatori ***

Mie unul chiar imi pare rau de discutiile astea...Situatia a fost exact cum a povestit Toba...
Eu unul am venit la aceasta cursa sa ma dau cu oricine dorea sa se puna la start...am venit sa ma distrez...si regret enorm ca am intarziat la start din cauza timoneriei...chiar imi doream sa ma dau cu evo argintiu...
Nu consider ca m-a avantajat chestia asta pentru ca acum se arunca si in mine si in organizatori cu noroi si eu unul consider ca s-au chinuit extrem de mult sa faca acest eveniment...dar vremea nu a tinut cu ei
In viata nimic nu e intamplator...tinand cont ca a fost o cursa in memoria lui Micutzu...a fost mai bine asa...
Hooya1985 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 21:51   #23
Nemilosu


Stage 5
 
Nemilosu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,919
Member of:
[DAEWOO]
[AUDI]
[4Tuning International]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: *** Castigatori ***

Quote:
Originally Posted by seven_dj View Post
felicitari pt munca depusa d tine in acest proiect. Sincer masina ta si inca vreo 2 m-a impresionat cel mai mult.Pacat......mare pacat pt c ai patit. Eu sunt d parere k cel mai tare duel s-a dat intre tine si acea siera...un duel old school d 5 stele p care as vrea sa-l mai vad.Mult noroc


merci.
o sa incerc pentru la anul sa fie totul ok la masinuta.
Nemilosu is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 23:01   #24
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: *** Castigatori ***

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6 View Post
.. am fost mult prea calm sa va raspund la toate intrebarile dar deja se intind limitele )
Pai aici ati gresit ca prea ati stat sa raspundeti la toate carcotele de pe acest forum, venite din partea spectatorilor si e normal sa ajungi la o limita cand incepi sa-ti bagi.....

On Topic
FELICITARI CASTIGATORILOR !!!
kimi is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 23:57   #25
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: *** Castigatori ***

Quote:
Originally Posted by kimi View Post
Pai aici ati gresit ca prea ati stat sa raspundeti la toate carcotele de pe acest forum, venite din partea spectatorilor si e normal sa ajungi la o limita cand incepi sa-ti bagi.....

On Topic
FELICITARI CASTIGATORILOR !!!
Daca vei fi vreodata spectator din motive ce nu depind de tine iti doresc ca la cursele urmatoare sa ai tu probleme si sa nu te bage nimeni in seama in cazul asta... Spectator am fost doar pt ca asa am vrut! Iar ca o lamurire suplimentara pt tine ... nu ma simteam deloc bine si in stare sa ma concentrez in ziua de sambata... sanatatea bat-o vina... iarta-ma te rog ca nu am participat ca sa pot comenta si eu aici! in rest de acord cu tine... Felicitari castigatorilor de drept! si felicitari si pt YDT pt ca masina e f promitatoare!
Si am comentat la faza asta pt ca aici am acordat o atentie speciala la fel cum toti ceilalti acordati atentie speciala celor apropiati voua. Poate or fi fost si alte probleme pe care eu personal nu le-am sesizat dar a avut cine sa o faca. Va doresc o noapte cat mai buna si sa va treziti asa cum va doriti!
Marian20 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 08:34   #26
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: *** Castigatori ***

succes si sper ca la anu sa nu iti mai indes servetele pe toba de esapament ......
ct77pia is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 10:47   #27
_Duma_

Stage 4
 
_Duma_'s Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 276
Default Re: *** Castigatori ***

din cate am vazut a fost un eveniment frumos. persoane nemultumite o sa fie tot timpul. felicitari organizatorilor!
_Duma_ is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 10:53   #28
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: *** Castigatori ***

multumim !si celor multumiti si celor nemultumiti !!!
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 14:24   #29
Nemilosu


Stage 5
 
Nemilosu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,919
Member of:
[DAEWOO]
[AUDI]
[4Tuning International]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: *** Castigatori ***

Quote:
Originally Posted by ct77pia View Post
succes si sper ca la anu sa nu iti mai indes servetele pe toba de esapament ......
da merci.
cred ca este cam mult spus esapament, cred ca mai bine suna "bucata aia de teava pe care ies gaze "
Nemilosu is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 22:29   #30
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: *** Castigatori ***

Quote:
Originally Posted by Nemilosu View Post
da merci.
cred ca este cam mult spus esapament, cred ca mai bine suna "bucata aia de teava pe care ies gaze "
teava aia de agent termic )))
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -