Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Anonymous Drag Racing Day 09.10.2010 Ianca - Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 16-10-10, 22:00   #91
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: ATENTIE!!! Eveniment AMANAT pentru 16 octombrie

Toată lumea a avut parte de aceiaşi chestie .....ploaie şi frig ...am simţit-o fiecare pe propria piele ...eu deja sunt " daună totală " ..fac o baie fierbinte şi mă bag pe ceaiuri + că de 20 de min am ajuns acasă ( de la Ianca ) şi tot nu mi-a trecut frigul din oase dar sinceră să fiu ...merită o răceală mică şi nu regret faptul că am fost prezentă acolo ...în frig şi ploicică de la 5 până la 9 seara A ieşit haos toal .....cu umezeală şi îngheţ a fost foarte tare evenimentul !!!! Mwuhahahahahaha
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 16-10-10, 23:21   #92
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: ATENTIE!!! Eveniment AMANAT pentru 16 octombrie

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
de inscris te-ai inscris dar de dat ?
Nu m-am mai dat pentru ca n-aveam aderentza deloc. Am incercat o plecare pe-acolo prin zona si mi-am dat seama ca nu fac nicio treaba! Si in al doilea rand dupa un an de munca venisem special pentru ca vroiam sa vad si eu niste timpi. Si pe ploaie ce sa vezi?
Anul asta am fost la doua curse si la ambele am avut ghinionul sa dau de ploaie. Asta e!
Nu-mi pare rau ca nu m-am dat!
Ma bucur ca am putut ajuta la microfon, cu scuzele de rigoare cand am mai gresit modelul vreunei masini. Eram inghetzat, ud din cap pana-n picioare si obosit ca dormisem 2 ore jumate in noaptea dinaintea cursei.
Si mie mi-a placut si a iesit bine evenimentul.
Ma bucur ca in ciuda vremii toti concurentii s-au dat si au vrut sa continuam cursa indiferent de faptul ca n-a mers cronometrarea si am respectat pana la urma startul din maini cu care pana de curand (pana sa apara cronometrarea) eram obisnuiti si asta ne-a facut sa ne amintim de Micutzu!
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 00:37   #93
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: ATENTIE!!! Eveniment AMANAT pentru 16 octombrie

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Nu m-am mai dat pentru ca n-aveam aderentza deloc. Am incercat o plecare pe-acolo prin zona si mi-am dat seama ca nu fac nicio treaba! Si in al doilea rand dupa un an de munca venisem special pentru ca vroiam sa vad si eu niste timpi. Si pe ploaie ce sa vezi?
Anul asta am fost la doua curse si la ambele am avut ghinionul sa dau de ploaie. Asta e!
Nu-mi pare rau ca nu m-am dat!
Ma bucur ca am putut ajuta la microfon, cu scuzele de rigoare cand am mai gresit modelul vreunei masini. Eram inghetzat, ud din cap pana-n picioare si obosit ca dormisem 2 ore jumate in noaptea dinaintea cursei.
Si mie mi-a placut si a iesit bine evenimentul.
Ma bucur ca in ciuda vremii toti concurentii s-au dat si au vrut sa continuam cursa indiferent de faptul ca n-a mers cronometrarea si am respectat pana la urma startul din maini cu care pana de curand (pana sa apara cronometrarea) eram obisnuiti si asta ne-a facut sa ne amintim de Micutzu!
bv domnu crainic
am intrebat de masina pt ca nu te vazusem la start...
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 00:41   #94
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: ATENTIE!!! Eveniment AMANAT pentru 16 octombrie

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
bv domnu crainic
am intrebat de masina pt ca nu te vazusem la start...
Am stat numai la start! Dar la microfon!
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 01:17   #95
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: ATENTIE!!! Eveniment AMANAT pentru 16 octombrie

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Am stat numai la start! Dar la microfon!
pai normal ca la microfon

pana iti iei si tu o masina potenta

glumesc dute doamne iarta-ma
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 01:45   #96
AnduGTR

Stage 5
 
AnduGTR's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 924
Member of:
[MACS]
[FORD]
Default Re: ATENTIE!!! Eveniment AMANAT pentru 16 octombrie

Multumim D-lui Sandu (sper ca n-am gresit) si lui Donu`! Comentatori profi pentru drag racing
AnduGTR is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 23:54   #97
radubmw

Stage 4
 
radubmw's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 294
Default Re: ATENTIE!!! Eveniment AMANAT pentru 16 octombrie

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Nu m-am mai dat pentru ca n-aveam aderentza deloc. Am incercat o plecare pe-acolo prin zona si mi-am dat seama ca nu fac nicio treaba! Si in al doilea rand dupa un an de munca venisem special pentru ca vroiam sa vad si eu niste timpi. Si pe ploaie ce sa vezi?
Anul asta am fost la doua curse si la ambele am avut ghinionul sa dau de ploaie. Asta e!
Nu-mi pare rau ca nu m-am dat!
Ma bucur ca am putut ajuta la microfon, cu scuzele de rigoare cand am mai gresit modelul vreunei masini. Eram inghetzat, ud din cap pana-n picioare si obosit ca dormisem 2 ore jumate in noaptea dinaintea cursei.
Si mie mi-a placut si a iesit bine evenimentul.
Ma bucur ca in ciuda vremii toti concurentii s-au dat si au vrut sa continuam cursa indiferent de faptul ca n-a mers cronometrarea si am respectat pana la urma startul din maini cu care pana de curand (pana sa apara cronometrarea) eram obisnuiti si asta ne-a facut sa ne amintim de Micutzu!
e clar: tu esti de vina pentru ploaie....
radubmw is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -