Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Anonymous Drag Racing Day 09.10.2010 Ianca - Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 17-10-10, 11:02   #211
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by mikafly View Post
Vreme de rahat!!!......Organizare minima...ca sa nu zic inexistenta......Basini maxime in zona cortului de la start.....impresii.....figuri......"dat importanta"......zgomot de seminte sparte in microfon.....glume de rahat care probabil au amuzat prin cantitatea de prostie.Eveniment salvat de prezenta masinilor competitive si a pilotilor buni,care au compensat vremea,lipsa de organizare,si"neamul prost".Felicitari participantilor....nu la toti.......deoarece erau cam multi "supraapreciati".Felicitari Anonymous ......si la cat mai multe si mai bune!!!!......ma opresc aici...si ma astept la o ploaie de pietre!!!
nu te arunca nime cu pietre degeaba,elegant ai criticat totul si pe toti dar ce tare ar fi ca si voi sa organizati ceva si ptr 15 lei sa mergem in haite si sa scuipam tot ce exista in jur.......stii cum zici de toti de toate ok se accepta a fost un eveniment mai liber organizat nu foarte sever si am avut scapari si nu meritam nimic dupa tot efortul depus.....darrrr cum ziceai ca feliciti macar participanti la curse DARRR NU PE TOTI asta nu o mai inteleg....ei cu ce te-au suparat???eu ce nu au oferit?mai baieti am avut conditii meteo rele si totusi toti participanti au avut un efort in plus de depus in aderenta .....ei nu au gresit cu nimic din contra multumiri tuturor participantilor de la daciutzele prezente pana la posche in capat....
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 11:05   #212
andreiwtw

Stage 5
 
andreiwtw's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,360
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by mikafly View Post
Vreme de rahat!!!......Organizare minima...ca sa nu zic inexistenta......Basini maxime in zona cortului de la start.....impresii.....figuri......"dat importanta"......zgomot de seminte sparte in microfon.....glume de rahat care probabil au amuzat prin cantitatea de prostie.Eveniment salvat de prezenta masinilor competitive si a pilotilor buni,care au compensat vremea,lipsa de organizare,si"neamul prost".Felicitari participantilor....nu la toti.......deoarece erau cam multi "supraapreciati".Felicitari Anonymous ......si la cat mai multe si mai bune!!!!......ma opresc aici...si ma astept la o ploaie de pietre!!!
Prin aceste remarci nu faceti decat sa-i descurajati pe tot cei care au initiativa si posibilitatiile sa organizeze evenimente de acest gen
Probabil ca doriti ca evenimentele de acest gen sa fie din ce in ce mai rare sau chiar sa nu se mai organizeze deloc.
Daca erati baieti destepti taceati din gura sau macar incurajati initiativa si efortul de a organiza o cursa intr-o locatie noua unde nu a fost deloc usor sa se obtina aprobari,acreditari etc...
Nu mai zic nimic de perioada ( jum. lunii oct. ) care a fost una de risc maxim pentru un astfel de eveniment, dovada de curaj din partea organizatorior ...
__________________
dezmembrez BMW e46 M3, 325 ti si 328 ci :

https://anunturi-auto.4tuning.ro/maga...0-18027-1.html
andreiwtw is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 12:23   #213
negoitacata
2 Roti

Stage 5
 
negoitacata's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,727
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
[Opel]
Default Re: Poze/filme - Anonymous Drag Racing Day

Quote:
Originally Posted by GTR View Post
Deci au fost una din cele mai ratate curse organizate.

Parerea mea este ca de azi inainte decat sa organizati in bataia asta de joc mai bine stati acasa la TV.

1. Coordonatele de GPS te duceau intr-un camp langa pista unde mi-am rupt sonda de ulei, asta in loc sa ofere coordonatele de la poarta de intrare.

2. Au inceput mult mult mai tarziu si total anapoda, un fel de libere.

Semaforul c***** si sitemul ala super performant de cronometrare VARZA

3. Trageau de timp parca erau la fotbal, nu conta ca stateau spectatorii in frig si ploaie.

4. Linia pentru spectatori era doar pana la 180 m, de ce nu pana la 400 nu stiu, eram foarte multi care voiam sa stam la 350-400 m (imposibil, nu aveam voie)

5. Prezentatorul (cel cu microfonul in gura) fara suparare dar de un prost gust si o prostie de-ti trece pofta de curse, imbracat ca un cersetor, cu panataloni de pijama pe el (dar chiar de pijama erau, nu sport sau altceva) si pulover, numai aberatii si glume de cel mai prost gust spunea, groaznic....

6. daca ar fi inceput cursele hai nu al 10, dar macar la 10.30 si fara pauze de cate 10 min pentru nu stiu ce, poate ar fi putut fi terminate pana sa inceapa ploaia mocaneasca.


7. o nesimtire atat fata de participanti cat si fata de spectatori cum nu am mai vazut, au batut sute de km ca sa-si bata joc de ei.


PRAF PRAF PRAF - pacat de participanti, public si sponsori
IN mare parte ai dreptate....dar la 4....vezi ca au fost mai multe masini care au iesit in decor exact pe partea spectatorilor....ce se intampla daca acolo erau spectatori??....eu zic ca sigur cineva murea si asta era cam ultima cursa din romania
negoitacata is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 12:43   #214
SNP10

Stage 3
 
SNP10's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 166
Default Re: Discutii generale

Nu mai conteaza acum cum a iesit.De ani de zile stim foarte bine ca mereu se intampla cate ceva la o legala si nu iese perfect.Avand acest aspect in vedere poti alege sa vi sau sa stai acasa.In fond si la urma urmei nu te obliga nimeni.De data asta si vremea a fost un impediment.
Oricum bravo baieti ca atzi incercat sa faceti ceva care sa ne mai scoata din monotonia curselor stradale cu care ne-am obisnuit .Data viitoare o sa iasa mai bine.Multa bafta in continuare
__________________

www.AllCustom.ro
SNP10 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 13:39   #215
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii generale

Nu te mai enerva,asa e lumea rea, organizare 0 ...
cum ai zis si tu , organizare 0 insemna o pista goala ...
lasa-i sa vorbeasca...
sunt o gramada care au stat pana la sfarsit,si-au luat sau nu cupe...
fetele au plecat cand s-au udat
organizatorii ... praf .. au stat de la 7 pana la 7 .. pe ei nu i-a plouat...
cand puteau si ei sa zica, nu se pot organiza curse pe vremea asta,la revedere...
pana la urma ... anonymous nu a avut nici un beneficiu financiar de pe urma cursei,si nici nu avea cum sa aiba,chit ca veneau 5000 de spectatori ...
consiliu judetean avea de castigat, iar asta asigura desfasurarea unei a doua etape...
da voi astia rai dati in continuare in organizatori ca noi suntem masochisti sa organizam si o a doua cursa ptr oameni care arunca dup`aia cu noroi...
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 13:46   #216
tandrei2

Stage 2
 
tandrei2's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 66
Default Re: Discutii generale

nu inteleg ce atatea comentarii de rau, daca ceva nu a iesit bine si nu este vina nimanui ca a plouat, se mai ntampla sa se strice aparatura, sunt facute de mana de om deci e uman sa se greseasca, nimeni nu e perfect, nu m-a deranjat ca a plouat si am tinut catelul in ploaie si frig a fost alegerea mea sa vin si atentie NU TE-A OBLIGAT NIMENI Sa FII PREZENT BA CHIAR A FOST O ONOARE SA PARTICIPI. Drumul prost asha si? nu te-a fortat nimeni sa mergi pe acolo, am agatat prelungirile la bara la clio cel "nfs style " cum i se spune , s-a agatat asha si? nu m-a fortat sau obligat nimeni sa intru pe acolo si multe altele .

Nu inteleg de ce sunt atat de nemultumiti unii, majoritatea lucram cu oamenii si tre sa ii multumim pe clienti care niciodata nu vor fi pe deplin multumiti.Faceti si voi cei nemultumiti ceva pentru un client ciufut si vedeti ce impresii ii veti lasa , de ce tre sa ne limitam decat la cei nemultumiti care sunt in numar cu muult mai mic decat cei multumiti si care au apreciat ce s-a facut? Tinem cont si de ei bineinteles dar nu ca si cum ar fi fost invitatii de onoare , noi ne-am dus ne-am implicat lumea a vazut sper ceva frumos iar data viitoare vor vrea mai mult,nu vreau sa fiu inteles gresit dar este parerea strict a meaproprie si personala
__________________
muzica tare=vecini invidiosi
tandrei2 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 13:54   #217
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii generale

inca un aspect pe care probabil nu stiti...
stiti ca si noi am platit cei 15 lei de intrare ?
stiti ca si noi am platit 100 de lei inscriere in concurs ?
nu stiti ...

si-am stat si ne-a plouat .. si pe noi ..
si poate n-am apucat sa ne dam cat s-au dat altii ...
si era frustrant sa auzim huiduieli din public...
da continuam ca ne gandeam c-a venit lumea de departe...
e usor sa strigi HUO
e un pic mai greu sa nu dormi vineri noapte, sa pleci la 3 sambata dimineata spre ianca sa ajungi acolo si sa te apuci de strans ierburi de pe pista , de montat garduri si saci de gunoi si tot asa...
sa va mai intrebati de ce nu aveti curse in tara ...
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 13:55   #218
vlad_strumph

Stage 5
 
vlad_strumph's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 620
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
Nu te mai enerva,asa e lumea rea, organizare 0 ...
cum ai zis si tu , organizare 0 insemna o pista goala ...
lasa-i sa vorbeasca...
sunt o gramada care au stat pana la sfarsit,si-au luat sau nu cupe...
fetele au plecat cand s-au udat
organizatorii ... praf .. au stat de la 7 pana la 7 .. pe ei nu i-a plouat...
cand puteau si ei sa zica, nu se pot organiza curse pe vremea asta,la revedere...
pana la urma ... anonymous nu a avut nici un beneficiu financiar de pe urma cursei,si nici nu avea cum sa aiba,chit ca veneau 5000 de spectatori ...
consiliu judetean avea de castigat, iar asta asigura desfasurarea unei a doua etape...
da voi astia rai dati in continuare in organizatori ca noi suntem masochisti sa organizam si o a doua cursa ptr oameni care arunca dup`aia cu noroi...
Acum voi vorbiti in necunostinta de cauza...eu sunt prezent la toate cursele,ca particpant sau spectator.Ieri am participat,insa am plecat la 1...si nu ca ma ploua (caci cand am decis sa plec am stat in ploaie sa pun jantele masinii desi mergea cu alea de tabla,dar nu ma deranja ploaia si am vrut sa le schimb),ci pentru ca pur si simplu m-am plictisit,am stat in masina 3 ore degeaba !...am ajuns pe aeroport la 9-15,am parcat,am schimbat jantele,am facut presiunea si am asteptat...2 ore ....am zis ok,nici o problema,un tip a venit ,mi-a explicat ca aveti probleme ,e de inteles...dar problema e alta,dupa 2 ore de asteptare m-am dat de 4 ori in alte 2 ore si ceva...adica apucam sa ma dau,ajungeam in coloana sa astept si ba era pauza ca unu nush ce a facut,ba ca nu merge ceva ,ba ca ala de da startu tre sa dea un telefon lu masa...adica sincer,ca nu ati organizat bine ,ca ati avut 2 toalete la 1000 de oameni,ok...ca nu v-ati inteles cu cei cu mancare,ok...ca nu v-a mers cronometrarea,ok...ca ati luat banii dar nu ati oferit chitante,ok...ca ati fost cativa dintre organizatori mai aroganti de fel,ok...dar acum va bateti joc de tot ce ati facut...ati organizat ceva ce ati spus ca o sa fie memorabil,o ultima lupta pana la anu ...nu ati reusit,nu v-a ajutat nici vremea,ati avut probabil si ghinion,dar macar aveti bun simt si recunoasteti ca aveti si voi partea de vina ...incepeti sa spuneti ca organizam noi daca ne credem mai buni,nu ne credem,daia nu organizam ,voi v-ati crezut si acum am vazut,nu sunteti...asa ca puteati sa spuneti ,bai baieti,**** mea,am facut tot ce am putut ,daca nu v-a placut ,ne pare rau ,noi mai mult nu putem...nu sa adresati injurii si tot felul de cacaturi dastea ca aveti 30 de ani! Apreciez efortul ,eu nu o sa incerc sa organizez nimic,sunteti mai buni ca mine ,nu vreau sa va jignesc,nu vreau sa ma cert cu nimeni...spun doar ca p`aci e multa lume si putini oameni...
__________________
Cele mai bune glume sunt glumele proaste,facute bine...
Masinutza mea... https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...cona-78-a.html
Jucaria... https://forum.4tuning.ro/121-masina-m...ta-rs1800.html
Daily... https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...ml#post5492092
vlad_strumph is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 14:01   #219
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by vlad_strumph View Post
Acum voi vorbiti in necunostinta de cauza...eu sunt prezent la toate cursele,ca particpant sau spectator.Ieri am participat,insa am plecat la 1...si nu ca ma ploua (caci cand am decis sa plec am stat in ploaie sa pun jantele masinii desi mergea cu alea de tabla,dar nu ma deranja ploaia si am vrut sa le schimb),ci pentru ca pur si simplu m-am plictisit,am stat in masina 3 ore degeaba !...am ajuns pe aeroport la 9-15,am parcat,am schimbat jantele,am facut presiunea si am asteptat...2 ore ....am zis ok,nici o problema,un tip a venit ,mi-a explicat ca aveti probleme ,e de inteles...dar problema e alta,dupa 2 ore de asteptare m-am dat de 4 ori in alte 2 ore si ceva...adica apucam sa ma dau,ajungeam in coloana sa astept si ba era pauza ca unu nush ce a facut,ba ca nu merge ceva ,ba ca ala de da startu tre sa dea un telefon lu masa...adica sincer,ca nu ati organizat bine ,ca ati avut 2 toalete la 1000 de oameni,ok...ca nu v-ati inteles cu cei cu mancare,ok...ca nu v-a mers cronometrarea,ok...ca ati luat banii dar nu ati oferit chitante,ok...ca ati fost cativa dintre organizatori mai aroganti de fel,ok...dar acum va bateti joc de tot ce ati facut...ati organizat ceva ce ati spus ca o sa fie memorabil,o ultima lupta pana la anu ...nu ati reusit,nu v-a ajutat nici vremea,ati avut probabil si ghinion,dar macar aveti bun simt si recunoasteti ca aveti si voi partea de vina ...incepeti sa spuneti ca organizam noi daca ne credem mai buni,nu ne credem,daia nu organizam ,voi v-ati crezut si acum am vazut,nu sunteti...asa ca puteati sa spuneti ,bai baieti,**** mea,am facut tot ce am putut ,daca nu v-a placut ,ne pare rau ,noi mai mult nu putem...nu sa adresati injurii si tot felul de cacaturi dastea ca aveti 30 de ani! Apreciez efortul ,eu nu o sa incerc sa organizez nimic,sunteti mai buni ca mine ,nu vreau sa va jignesc,nu vreau sa ma cert cu nimeni...spun doar ca p`aci e multa lume si putini oameni...
spectatori am fost si noi ,peste tot , si participanti ..
chiar si in ungaria,mergi si pe acolo

si acum am incercat sa facem noi ..

facem altfel, data viitoare, fa tu , si te criticam noi , nu mai critica si nu mai inventa chestii...
ca nu s-a intrerupt cursa ca vorbea la telefon ala care dadea startu ...
citeste si tu inainte sa postezi,ca v-a scris bishop de nush cate ori aceiasi chestie, s-a recunoscut greseala...

ti-ai gasit tu de ce sa te iei de cursa, ca atunci cand ai platit nu ti-a dat nimeni nici o chitanta,sunt convins ca ziua ta ar fi fost cu totul si cu totul altfel daca aveai chitanta pe banii pe care i-ai dat...
veneai acum aici si ziceai : super tare a fost !
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 14:06   #220
SweetBoy

Stage 5
 
SweetBoy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 322
Member of:
[DACIA]
Default Re: Discutii generale

ce tot atatea critici frate? a fost SOOPER cu toate ca nu a functionat aparatura si ploaia a cam gonit pe cativa. dar nu degeaba am batut 100km doar ca sa ma plimb, am stat in ploaie si am indurat de dragul spectacolului si a cauciucului incins si motoarelor turate la maxim. Felicitari tuturor care au participat si daca se va organiza si anul viitor tot acolo voi fi iar prezent indiferent de conditiile meteo ( ca spectator ).
__________________
Loganist....
SweetBoy is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 14:07   #221
liviu_ok

Stage 3
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 77
Default Re: Discutii generale

In ciuda vremii a fost un eveniment frumos, singurul lucru de care imi pare rau este ca nu am participat, masina mea inca nu este pregatita pt grupa ei, deci, ca si spectator mi-a placut, si va felicit pt ce ati reusit sa faceti, stiu ca este greu sa organizezi un astfel de eveniment, poate anul viitor o sa iasa si mai bine si eu sper sa ma pot inscrie....
liviu_ok is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 14:08   #222
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by vlad_strumph View Post
Acum voi vorbiti in necunostinta de cauza...eu sunt prezent la toate cursele,ca particpant sau spectator.Ieri am participat,insa am plecat la 1...si nu ca ma ploua (caci cand am decis sa plec am stat in ploaie sa pun jantele masinii desi mergea cu alea de tabla,dar nu ma deranja ploaia si am vrut sa le schimb),ci pentru ca pur si simplu m-am plictisit,am stat in masina 3 ore degeaba !...am ajuns pe aeroport la 9-15,am parcat,am schimbat jantele,am facut presiunea si am asteptat...2 ore ....am zis ok,nici o problema,un tip a venit ,mi-a explicat ca aveti probleme ,e de inteles...dar problema e alta,dupa 2 ore de asteptare m-am dat de 4 ori in alte 2 ore si ceva...adica apucam sa ma dau,ajungeam in coloana sa astept si ba era pauza ca unu nush ce a facut,ba ca nu merge ceva ,ba ca ala de da startu tre sa dea un telefon lu masa...adica sincer,ca nu ati organizat bine ,ca ati avut 2 toalete la 1000 de oameni,ok...ca nu v-ati inteles cu cei cu mancare,ok...ca nu v-a mers cronometrarea,ok...ca ati luat banii dar nu ati oferit chitante,ok...ca ati fost cativa dintre organizatori mai aroganti de fel,ok...dar acum va bateti joc de tot ce ati facut...ati organizat ceva ce ati spus ca o sa fie memorabil,o ultima lupta pana la anu ...nu ati reusit,nu v-a ajutat nici vremea,ati avut probabil si ghinion,dar macar aveti bun simt si recunoasteti ca aveti si voi partea de vina ...incepeti sa spuneti ca organizam noi daca ne credem mai buni,nu ne credem,daia nu organizam ,voi v-ati crezut si acum am vazut,nu sunteti...asa ca puteati sa spuneti ,bai baieti,**** mea,am facut tot ce am putut ,daca nu v-a placut ,ne pare rau ,noi mai mult nu putem...nu sa adresati injurii si tot felul de cacaturi dastea ca aveti 30 de ani! Apreciez efortul ,eu nu o sa incerc sa organizez nimic,sunteti mai buni ca mine ,nu vreau sa va jignesc,nu vreau sa ma cert cu nimeni...spun doar ca p`aci e multa lume si putini oameni...
Eu nu mai pot nervos.. voi ati citit tot ce am scri ieri dupa 36 de ore de nesomn? Daca ati citit inseamna ca nu ati inteles nimic si nu are sens sa-mi mai bat capul cu genul acesta de persoane. Cred ca am fost mai mult decat transparenti in tot ceea ce am facut si ce s-a intamplat. Crezi ca noi vroiam seminte pe jos? Noi am pus cosuri de gunoaie in gard in gard! Vroiai sa-i si educam pe cei care au venit sa nu le arunce pe jos? Cand erau curse pe aeroporturi, la mana, erati fericiti ca era o pista pe care sa va dati si era toata lumea fericita, organizare super daca nu intra publicul pe pista si atat! In schimb.. aici a fost organizare 0. Va multumim, alta data nu o sa ne mai batem capul si atunci cand va fi un an fara curse la noi pt ca nu o sa se mai bage nimeni sa vedem ce-o sa mai ziceti, o sa va rugati pt o cursa ca asta!
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 14:09   #223
tandrei2

Stage 2
 
tandrei2's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 66
Default Re: Discutii generale

........ma uit , citesc, imi vine sa zambesc cu sarcasm si in acelasi timp ma gandesc "frate ma duc la doctor dau spaga si tot nu ma fac bine" e general si nu comenteaza lumea dar ce sa ii faci este de meserie "fiu" tinut in puf si are pretentii ca totul i se cuvine, in genere astia suntem noi romanii sa cautam chichite in toate k*****ile si sa aruncam vina pe cine putem, sincer ar cam trebui sa ne fie rusine de un astfel de atitudine. Frate la film dai bani te uiti si vezi ca nu iti place (ce faci?) ..........no comment
tandrei2 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 14:17   #224
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by tandrei2 View Post
........ma uit , citesc, imi vine sa zambesc cu sarcasm si in acelasi timp ma gandesc "frate ma duc la doctor dau spaga si tot nu ma fac bine" e general si nu comenteaza lumea dar ce sa ii faci este de meserie "fiu" tinut in puf si are pretentii ca totul i se cuvine, in genere astia suntem noi romanii sa cautam chichite in toate k*****ile si sa aruncam vina pe cine putem, sincer ar cam trebui sa ne fie rusine de un astfel de atitudine. Frate la film dai bani te uiti si vezi ca nu iti place (ce faci?) ..........no comment
Ai dreptate.. chiar nu stiu de ce stam sa ne batem capul cu explicatii, poate din bunul simt ala, de care cica nu am dat dovada. Marea majoritate dintre cei care au un cuvant de spus nu stau pe forumuri iar impresiile lor le stim drept urmare ar trebui chiar sa-i lasam pe toti sa vorbeasca si noi sa ne vedem de treaba noastra.
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 14:51   #225
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Poze/filme - Anonymous Drag Racing Day

Quote:
Originally Posted by vid313 View Post
Felicitări organizatorilor!

Puncte tari:
-parcarea spectatorilor-destule locuri şi aproape de locul acţiunii;
-delimitările zonelor de siguranţă;
-participanţi destui cantitativ dar şi calitativ;
-īn ciuda condiţiilor meteo mai puţin prielnice şi a dificultăţilor tehnice apărute cursele s-au desfăşurat onorabil.

Puncte slabe:
-insuficiente locuri pentru spectatori īn primul rānd (īn al doilea deja nu mai vedeai nimic) - se puteau lăsa spectatorii şi pe partea cealaltă a pistei pānă la 180m;
-amānarea startului pana la ora 11:45, avānd īn vedere şi condiţiile meteo;
-faptul că unii spectatori au plătit bilete iar alţii nu;
-pe la mijlocul zilei au īnceput să intre īn perimetrul rezervat spectatorilor maşini de BR, conduse de "spărgători de seminţe".

O serie de fotografii de la eveniment:
Multumim pentru feedback,a fost prima cursa organizata de noi,pe o locatie noua,dar cu astfel de posturi,construite asa, cu astfel de feedback,putem s-o facem a doua mai bine multumim frumos de tot pentru poze / post
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -