Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Street Racing Squad

Reply
 
Thread Tools
Old 03-09-10, 21:27   #1
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Exclamation Anunturi Importante!!!

Dat fiind fapul ca s-a anuntat de o saptamana intrunire generala,am vorbit cu membrii care au fost si se vor aplica urmatoarele reguli:

-PREZENTA!!!->cei care vor sta juma de ora-1 ora la intrunire vor avea absenta.
->cei care vor intarzia mai mult de 40 de min de la ora stabilita vor avea absenta
->la mai mult de 20 de absente stranse intr-un an,vor fii dati afara!!
-INSCRIERE ->la formularul de inscriere se va adauga o declaratie,prin care vor isi vor lua angajamentul ca pe o perioada determinata(un an),de la data inscrierii,nu vor parasii clubul(viitori si actuali membrii)

Last edited by TaZzY E30; 03-09-10 at 21:30.
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 06-09-10, 15:12   #2
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Anunturi Importante!!!

pentru vinerea asta,as dorii sa va ganditi la un membru care poate ocupa functia de PURTATOR DE CUVANT SRS!

Alegerea mea-Liviu ALD
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 06-09-10, 18:43   #3
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Anunturi Importante!!!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
pentru vinerea asta,as dorii sa va ganditi la un membru care poate ocupa functia de PURTATOR DE CUVANT SRS!

Alegerea mea-Liviu ALD
multumesc pentru sustinere
domnule tazz si accept cu mandrie orice propunere vine de la grupul de baza tazz-leo.
Respect SRS sau STREET RACING SQUAD
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 06-09-10, 19:54   #4
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Anunturi Importante!!!

Salut, eu unul sunt deacord cu propunerea, Liviu este un membru de ancredere si te poti baza pe el an orice propunere sau cerere de ajutor, plus ca este mai copt la minte Si nu are absente, are permis de conducere si masina cu care sa presteze an club, ceilalti al pot sustine in problemele clubului

Last edited by LEO.SR; 06-09-10 at 19:56.
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 06-09-10, 21:44   #5
just miky

Stock
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 2
Default Re: Anunturi Importante!!!

bunaa si eu sunt de acord ca liviu sa fie purtatorul de cuvant, merita in rest? nu cred ca mai am ce spune a argumentat leo de ce am ajuns la concluzia asta

Last edited by just miky; 06-09-10 at 21:50.
just miky is offline   Reply With Quote
Old 08-09-10, 09:21   #6
B83RUP

Stage 5
 
B83RUP's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,790
Member of:
[VW]
[BMW]
[Colectionar Machete]
Default Re: Anunturi Importante!!!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
Dat fiind fapul ca s-a anuntat de o saptamana intrunire generala,am vorbit cu membrii care au fost si se vor aplica urmatoarele reguli:

-INSCRIERE ->la formularul de inscriere se va adauga o declaratie,prin care vor isi vor lua angajamentul ca pe o perioada determinata(un an),de la data inscrierii,nu vor parasii clubul(viitori si actuali membrii)
tare asta
B83RUP is offline   Reply With Quote
Old 08-09-10, 11:16   #7
klkn_SRS

Stock
 
klkn_SRS's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3
Default Re: Anunturi Importante!!!

nu inteleg ce e atat de ,,tare"....
asa s-a hotarat
by TaZzY E30
klkn_SRS is offline   Reply With Quote
Old 08-09-10, 12:26   #8
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Anunturi Importante!!!

Quote:
Originally Posted by B83RUP View Post
tare asta
din pacate s-au intamplat multe chesti urate in acest club lumea nu isi mai da interesul pentru imaginea
lui si astfel la ultima intrunire care a avut loc pe data de 03.09.2010 s-a luat aceasta decizie si astfel avem un control al oamenilor care sunt cu adevarat trup si suflet pentru acest club.
Respect STREET RACING SQUAD.
__________________

Last edited by ald-ul; 08-09-10 at 12:47.
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 08-09-10, 12:54   #9
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Anunturi Importante!!!

PROPUN SI EU O PERSOANA PENTRU A OCUPA UN ROL DESTUL DE IMPORTANT IN ACEST CLUB DAK BINEINTELES VA FI ALES SI VOTAT IN UNANIMITATE DE MEMBRI.
IL PROPUN PE LEO SR PENTRU POZITIA DE VICEPRESEDINTE ONORIFIC.
SI UN ARGUMENT IN ACEST SENS AR FI K AJUTA PE ORICINE II CERE AJUTORUL SI PUNE ACCENTUL PE PROBLEMELE FRECVENTE CARE APAR IN CLUB.
VA MULTUMESC SPER K AM FOST DESTUL DE BINEINTELES.
RESPECT SI DIN PARTEA MEA ARE UN VOT.
STREET RACING SQUAD.
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 08-09-10, 13:00   #10
just miky

Stock
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 2
Default Re: Anunturi Importante!!!

mie mi se pare o idee excelenta.. dar sa vedem ce parere are el in legatura cu aceasta decizie oricum, orice ar fi are un vot si din partea mea
just miky is offline   Reply With Quote
Old 09-09-10, 00:00   #11
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Anunturi Importante!!!

scuzati absentza si neglijentza mea fatza de acest forum si totodata fatza de club. sunt de acord bineinteles ca purtatoru de cuvant sa fie liviu ald iar vicepresedinte onorific leo sr... respect srs
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 13-09-10, 09:43   #12
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Anunturi Importante!!!

Buna ziua SRS
Tin sa fac un anunt in calitate de purtator de cuvant si sper sa fiti de accord cu ea si pentru asta astept pareri pro si contra si sugestii:
vrea sa anunt 2 locuri de intalnire a clubului in 2 parcari acoperite :
- parcare subterana Complex Comercial Sun Plaza nu departe de locul unde ne strangeam si pana acum;
- parcare subterana sau cea supraterana a Complexului Comercial Afi Palace Cotroceni.
Sper sa fie o alegere buna deocamdata pentru vremea ink in schimbare dupa care atunci cand va veni frigu sa gasim vb lui leo citez " o cafenea linistita unde sa putem discuta despre probleme si proiecte" si sper sa primes un feedback pozitiv din partea voastra.
Respect Street Racing Squad.
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 13-09-10, 17:56   #13
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Anunturi Importante!!!

Multumim domnului LIVIU, pentru postare si sper sa luati o hotarare asupra locatiei si a conduceri clubului, daca se doreste o schimbare an club asupra conduceri, postati parerea voastra, si un comentariu an privinta hotarari voastre, cei care nu posteaza si nu au de gand sa comenteze asupra problemelor spuse, se trec automat la voturi pentru rezolvarea problemelor, an a doua problema si cea mai importanta cer si rog toti membri si simpatizanti clubului sa posteze date si reactualizarea personala de catre fiecare membru activ si rog sa o loati an serios si nu an gluma, sa stim si noi cine mai face parte din clubul SRS, va multumesc si va respect, nu se ia an clcul postarea de date si actualizarea de membru postate de catre alta persoana, se vor lua an calcul doar cele postate de catre fiecare membru, MULTUMESC SI ASTEPTAM APRECIERILE SI POSTARILE DUMNEAVOASTRA
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 14-09-10, 23:51   #14
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Anunturi Importante!!!

salutare baieti. dupa ceva timp am reusit sa intru si eu pe forum . am observat k s-au intamplat multe. felicitari liviu pt noua pozitie ocupata. legat de locatie pe timp nasol, afi si sun mi se par excelente
__________________


My Tank >>> https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...tico-95-a.html
Tank Custom Audio >>> https://m.facebook.com/TankCustomAudio
Stickere si Cadouri personalizate >>> https://m.facebook.com/runlexdesign

Vand Kituri Xenon/BiXenon Philips, LED-uri pt pozitii, plafoniere, stopuri etc; angel eyes, LAMBO DOORS, pleoape, faruri, stopuri... raport PRET/CALITATE excelent... pt detalii add idu_lui_alex

Vand PLEOAPE TICO la comanda. Pt detalii PM
Tank is offline   Reply With Quote
Old 15-09-10, 09:01   #15
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Smile Re: Anunturi Importante!!!

Quote:
Originally Posted by Tank View Post
salutare baieti. dupa ceva timp am reusit sa intru si eu pe forum . am observat k s-au intamplat multe. felicitari liviu pt noua pozitie ocupata. legat de locatie pe timp nasol, afi si sun mi se par excelente

Multumesc Tank pentru apreciere dar vreau sa mentionez faptul k sunt purtator de cuvant alaturi de Grin; Avand in vedere k acum au inceput multi din membri scoala si multi lucreaza vreau sa ne adunam in numar cat mai mare in acest weekend dak nu se poate vineri la intrunire care as dori sa se organizeze la Complexul Sun Plaza si ink ceva dak nu pot veni membri la aceasta intrunire as vrea sa ne vedem in weekend pentru a discuta despre organizare si despre anumite proiecte pe care vreau sa le demarez cu ajutorul unor prieteni de ai mei si vreau sa stiu si parerea voastra despre aceste proiecte dak sunt sau nu benefice pentru noi k si club.
Va multumesc.
Respect SRS.
ald-ul is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -