Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Street Racing Squad

Reply
 
Thread Tools
Old 15-03-11, 17:54   #661
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by R3d_light View Post
si care'i problema ta daca sunt pe post de carator? cari tu cumva? si apoi sunt pretenii mei. cand am avut nevoie m'au ajutat.apoi nu te lua de mine cu intarzierea. stii si cum e bucurestiu de aglomerat, dupa cum zici si tu nu vin singur, deci nu's yo vinovatu principal+ ca poate am si treaba si te rog frumos sa'ti controlezi cuvintele. si apropo: ti'ai cam luat lumea'n cap de cand esti cu job. n'o zic in nume de rau.
tibishorr,usor tata ca faci riduri
Deci prietenash e treaba mea daca mi'am luat lumea'n cap,poate ca asa si trebuie...si sa sti ca parerea mea nu iti era tie adresata,asa ca vedeti de viata ta si de masina ta,nu'mi pasa k sunt amici taii sau plm chiar numi pasa cine iti e prieten sau cn nu...
Asa ca prietenash vede'ti de treaba ta,daca ai ceva de impartit cu mn o impartim pe mess sau fata'n fata:>
Spor la karturi aporopo) la o intrunire membrii nu pleca sa se da in masinute daca te intereseaza,sau tu nu sti ce inseamna notiunea de a fi "membru"
Ti'o explic eu prietenash
Membru inseamna ca la ora de... sa fi tu prezent acolo imbracat eliberat de toate nevoile mari si mici,astepti sa vina membrii,presedintele apoi va incingeti la o discutie despre masina ta,ce proiecte ai,sau despre proiectul clubului sau voi intre voi o caterink,apoi se pleaca cu masinile spre o destinatie,poligon 23 unde vreti voi si va puneti caii la bataie,daca don'shoru tiby nu are gaz atunci tatica degeaba mai vi la intrunire sincer
Luati exemple de la Anonymous,midnight dreamworks nsl inferno etc etc
hai ciusss:>
__________________


<3 E30 & E36
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 15-03-11, 18:24   #662
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
poligon 23 unde vreti voi si va puneti caii la bataie,daca don'shoru tiby nu are gaz atunci tatica degeaba mai vi la intrunire sincer
Luati exemple de la Anonymous,midnight dreamworks nsl inferno etc etc
hai ciusss:>
Hai ma nene ca si aia se strang intr-o parcare si atat...nu liniutze nu drifturi nu nimic. totusi...ilegalele sunt ilegale, nu?
Iar cu intarziatii se stie...JOB sta in crangasi, noi in cealalta parte a orasului

Te astept sa ma bati daca te-am suparat....unde vrei tu
__________________
Oltcit Club 11 RM
Fiat Marea
Fiat Stilo
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 15-03-11, 19:35   #663
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by Job20 View Post
tibi...tibi...sti cum e parcarea la subsol si cosmote`ul
stiu frate. la mine abia mere vod'u ca sa numai zic de cosmote)
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 15-03-11, 19:43   #664
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
tibishorr,usor tata ca faci riduri
Deci prietenash e treaba mea daca mi'am luat lumea'n cap,poate ca asa si trebuie...si sa sti ca parerea mea nu iti era tie adresata,asa ca vedeti de viata ta si de masina ta,nu'mi pasa k sunt amici taii sau plm chiar numi pasa cine iti e prieten sau cn nu...
Asa ca prietenash vede'ti de treaba ta,daca ai ceva de impartit cu mn o impartim pe mess sau fata'n fata:>
Spor la karturi aporopo) la o intrunire membrii nu pleca sa se da in masinute daca te intereseaza,sau tu nu sti ce inseamna notiunea de a fi "membru"
Ti'o explic eu prietenash
Membru inseamna ca la ora de... sa fi tu prezent acolo imbracat eliberat de toate nevoile mari si mici,astepti sa vina membrii,presedintele apoi va incingeti la o discutie despre masina ta,ce proiecte ai,sau despre proiectul clubului sau voi intre voi o caterink,apoi se pleaca cu masinile spre o destinatie,poligon 23 unde vreti voi si va puneti caii la bataie,daca don'shoru tiby nu are gaz atunci tatica degeaba mai vi la intrunire sincer
Luati exemple de la Anonymous,midnight dreamworks nsl inferno etc etc
hai ciusss:>
ma morph. ok, la prima nu te'ai legat strict de mine, recunosc, insa sa stii de la mine ca daca bat bucurestiu in 2 pe traficu de vineri seara crede'ma ca e super dificil. daca vrei o sa te iau o data de acasa sa vezi cum e. de benzina nu e vorba, de 23 la fel doar ca in caz ca ai uitat 1: nu am voie pt ca nu am anu de permis (ma refer la cai si sa ma dau), 2: vorbeste cu taz in privintza asta, 3: consider ca am facut destul vineri, ca am stat cu baietii la o tacla, la o tzigare, etc, am stat pana au venit toti s.a.m.d, insa tu stai si aproape (la job'u) si ajungi si greu si te mai iei de astia din ptm ca ajung greu. pai vino frate atunci, taie tu tot buc, pe un trafic infernal si apoi sa zici sa ajung la ora cutare. mai devreme nu pot sa plec ca am treaba. si cu astea fiind zise baga pe google detect invizibil mess si vorbim pe mess ca yo's invizibil. aici nu'ti mai raspund. multumesc pt atentie
__________________
https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...ml#post3740762


You can’t negotiate with your dream. You have to pay whatever price is asked for it!
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 16-03-11, 03:23   #665
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

sunteti haiosi si atat
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 16-03-11, 08:39   #666
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

daffy` lasa iarba
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-11, 17:03   #667
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by R3d_light View Post
ma morph. ok, la prima nu te'ai legat strict de mine, recunosc, insa sa stii de la mine ca daca bat bucurestiu in 2 pe traficu de vineri seara crede'ma ca e super dificil. daca vrei o sa te iau o data de acasa sa vezi cum e. de benzina nu e vorba, de 23 la fel doar ca in caz ca ai uitat 1: nu am voie pt ca nu am anu de permis (ma refer la cai si sa ma dau), 2: vorbeste cu taz in privintza asta, 3: consider ca am facut destul vineri, ca am stat cu baietii la o tacla, la o tzigare, etc, am stat pana au venit toti s.a.m.d, insa tu stai si aproape (la job'u) si ajungi si greu si te mai iei de astia din ptm ca ajung greu. pai vino frate atunci, taie tu tot buc, pe un trafic infernal si apoi sa zici sa ajung la ora cutare. mai devreme nu pot sa plec ca am treaba. si cu astea fiind zise baga pe google detect invizibil mess si vorbim pe mess ca yo's invizibil. aici nu'ti mai raspund. multumesc pt atentie
Prietene eu strabat in fiecare vineri colentina-crangasi nu cu masina ca tine ci cu metroul sau 41:>

P tn nu te tine niciodata sa'ti pui caii la bataie) scz scz sunt ironica si nesimtita stiu:X ma ador pt asta:X

Ciuss:>
Si daffy vb lu job lasa droagele)
Fumatu' de iarba,jucatu' nfs si utilizarea siteului youtube dauneaza perspectivei)
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-11, 04:16   #668
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
Fumatu' de iarba,jucatu' nfs si utilizarea siteului youtube dauneaza perspectivei)
hai date jos din copac si revino-ti

ca altfel iti dau un F5 de-ti tiuie
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 17-03-11, 12:28   #669
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
hai date jos din copac si revino-ti

ca altfel iti dau un F5 de-ti tiuie
aicea morph
ce tot zici ma acolo?
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-11, 13:03   #670
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

aolooo frate.....imi dati de lucru,sa am ce sterge.Frate ...aveti mess...incetati o data cu toate certurile.
Vineri,Auchan titan?e ok,in subterana?


@Grin:Frate,nu te intercaleaza direct problemele SRS-ului.Si daca am avea probleme?,care ar fii faza?totul se rezolva

@Daffy:melodia se numeste MT Eden Dubstep-Sierra Leone

Last edited by TaZzY E30; 17-03-11 at 13:17.
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-11, 15:27   #671
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
aolooo frate.....imi dati de lucru,sa am ce sterge.Frate ...aveti mess...incetati o data cu toate certurile.
Vineri,Auchan titan?e ok,in subterana?


@Grin:Frate,nu te intercaleaza direct problemele SRS-ului.Si daca am avea probleme?,care ar fii faza?totul se rezolva

@Daffy:melodia se numeste MT Eden Dubstep-Sierra Leone

am gasit-o si eu merci
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 18-03-11, 13:46   #672
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Exclamation Re: Topic de OFF-TOPIC!

Ora 20.30,AFI Palace Cotroceni,Platou
Ne vedem acolo
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 24-03-11, 14:16   #673
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Exclamation Re: Topic de OFF-TOPIC!

VINERI 25.03.2011,VA ROG SA VENITI IN NUMAR CAT MAI MARE LA INTRUNIRE,IAR CEI CARE VOR PARASOLARE,BULINE,S.A.M.D,SA ADUCA BANII PENTRU ELE!!!
Parasolar-15 ron
Bulina-5 ron
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 24-03-11, 14:34   #674
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
VINERI 25.03.2011,VA ROG SA VENITI IN NUMAR CAT MAI MARE LA INTRUNIRE,IAR CEI CARE VOR PARASOLARE,BULINE,S.A.M.D,SA ADUCA BANII PENTRU ELE!!!
Parasolar-15 ron
Bulina-5 ron
tu sa taci cand postezi ceva pe forum ok?)
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 24-03-11, 14:44   #675
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

iaaaaa................lume noua pe forum.....nu inteleg ce vrei sa zici,dar,fie)
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -