Quote:
Originally Posted by TaZzY E30
calm,amigo.presedintele sarbatoreste azi  )
|
Ba prost, da prost sunt ma

idiot si yo te-am sunat azi si chiar nu mi-am adus aminte ca e ziua ta

deci...
LA MULTI ANI GOGULEEEEEEEEEE
sa-ti mearga bine in toate, sa ai bani cu nemiluita, sanatate si tot ce mai vrea muschiu' tau. bafta si in ale clubului!