Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Street Racing Squad

Reply
 
Thread Tools
Old 13-12-10, 22:56   #466
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by bLoNduL View Post
Sti care e faza, in romania ai parte numai de probleme, si fiecare dintre noi se confrunta cu probleme, si putin imi pasa de problemele tale, dar daca nu faci parte din club atunci dc iti bati gura pentru el? daca esti membru aspirant asta nu inseamna ca nu trebuie sa vii, tocmai asta e ideea sa vii ca sa ne facem o parere despre tine sa vedem daca meriti sa fii in club. Sincer nu stiu daca a fost cineva care sa nu inteleaga sau sa nu fie alaturi de cel care are probleme, ne`am ajutat intre noi de fiecare data cand am avut probleme pentru ca noi suntem ca o familie
Bine punctat blondule o sa tinem minte sfaturile tale si o sa le punem in aplicare.
O zi buna.
Respect SRS.
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 23:00   #467
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by danielNEC View Post
Tu esti purtatorul lor de cuvant??? ) Invata sa scrii mai baiatule )


Multumesc pentru sfat dar sincer eu scriu asa cum sciru si pe mess imi pare rau daca te-am deranjat cumva cu prescurtatile mele nu o sa se mai intample.

Si inca ceva te intreb esti cumva mebru al acestui club sau ai trecut doar pe aici si ai vrut sa te faci putina baza de scrisul cuiva.

Daca doresti sa devii membru apeleaza cu suscces id-urile de mess ale noastre si o sa primeste regulamentul sa il citesti iar despre inscrie mai vb.
Salut.
__________________
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 07:13   #468
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by bLoNduL View Post
Sti care e faza, in romania ai parte numai de probleme, si fiecare dintre noi se confrunta cu probleme, si putin imi pasa de problemele tale, dar daca nu faci parte din club atunci dc iti bati gura pentru el? daca esti membru aspirant asta nu inseamna ca nu trebuie sa vii, tocmai asta e ideea sa vii ca sa ne facem o parere despre tine sa vedem daca meriti sa fii in club. Sincer nu stiu daca a fost cineva care sa nu inteleaga sau sa nu fie alaturi de cel care are probleme, ne`am ajutat intre noi de fiecare data cand am avut probleme pentru ca noi suntem ca o familie
asta mi'a placut blondule:*
><
bine punctat
o sa vad eu cum fac sa ajung pe la intruniri:*
hai te'am pupat la biscuiti blondule><:*

Bafta si RESPECT Street Racing Squad :X
__________________


<3 E30 & E36
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 09:39   #469
danielNEC
Mitsubishi Driver

Stage 3
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 127
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by ald-ul View Post
Multumesc pentru sfat dar sincer eu scriu asa cum sciru si pe mess imi pare rau daca te-am deranjat cumva cu prescurtatile mele nu o sa se mai intample.

Si inca ceva te intreb esti cumva mebru al acestui club sau ai trecut doar pe aici si ai vrut sa te faci putina baza de scrisul cuiva.

Daca doresti sa devii membru apeleaza cu suscces id-urile de mess ale noastre si o sa primeste regulamentul sa il citesti iar despre inscrie mai vb.
Salut.
Salut,

Nu ma intelege gresit, nu am nimic cu voi. Daca aveti pagina de prezentare a clubului pe un forum public inseamna ca oricine poate sa va vizioneze activitatea, masinile si informatiile despre membri. Din curiozitate am deschis pagina voastra si sincer iti spun ca la capitolul organizare si promovare nu stati prea bine.
Imi cer scuze pentru modul agresiv in care ti-am atras atentia insa una dintre calitatile unui purtator de cuvant este aceea de a sti sa se faca foarte bine si usor inteles.
Nu sunt membru in nici un club si nici nu cred ca voi fi in viitorul apropiat insa nu blamez aceasta forma de organizare atat timp cat nu instiga la ilegalitati. Sa nu uitam ca cele mai frumoase evenimente de racing si tuning sunt si au fost cele organizate de cluburi si nu de persoane individuale..

Va urez succes si spor la treaba.
__________________
give me fuel, give me fire, give me all which i desire... \m/
danielNEC is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 14:58   #470
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Mi'a zis tazz sa va transmit ca vineri 17.12.2010 va avea loc ultima intrunire pe acest an...apoi vom lua vacanta
ora 20:30 tot la carol:>
va asteapta tazz in nr cat mai mare:>

:* bafta si Fortza Street Racing Squad

Cu respect a voastra MorpH aia mika si retardata=))
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 15:00   #471
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Daca nu plec pe nicaieri poate apar si eu pe la aceasta ultima intalnire...de dragu' lu' tazmania
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 15:37   #472
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by Danutz Bratosin View Post
Daca nu plec pe nicaieri poate apar si eu pe la aceasta ultima intalnire...de dragu' lu' tazmania
haaa)
numa' de dragu lu tazz)
daca ar fi asa de dragu meu nu ar fi venit nimeni=)))
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 15:39   #473
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
haaa)
numa' de dragu lu tazz)
daca ar fi asa de dragu meu nu ar fi venit nimeni=)))
bine, bine...si de dragul tau sper doar sa nu fiu plecat pe undeva
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 15:42   #474
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by Danutz Bratosin View Post
bine, bine...si de dragul tau sper doar sa nu fiu plecat pe undeva
baga un add pe mess)
morph_e30 )

BAGATOARE IN SEAMA CU JAPCAAAAAA
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 20:48   #475
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

blondule din partea mea ai un 10+ pt replici. bravo tie. stiu ca am mai zis uneori ca nu ajung la anumite intruniri si am ajuns insa la asta nu vad nici cea mai mica sansa sa ajung din pacate...
__________________
https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...ml#post3740762


You can’t negotiate with your dream. You have to pay whatever price is asked for it!
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 20:50   #476
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by R3d_light View Post
blondule din partea mea ai un 10+ pt replici. bravo tie. stiu ca am mai zis uneori ca nu ajung la anumite intruniri si am ajuns insa la asta nu vad nici cea mai mica sansa sa ajung din pacate...
ne'a tras'o la biscuiti blondu bai tiby=))))))
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 20:54   #477
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Salutre la toata lumea,si urez pe aceasta cale tuturor de pe forum nu numai celor din SRS un calduros SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI IUBITI SI DRAGI VOUA, si gata cu amabilitatile sa trecem la lucruri care pe mine ma doare, pe data de 10.12 2010 am fost la antrunire si a fost de tot R.....L an primul rand nu vreau sa explic pe forum senzatia pe care am avuto, eu pe data de 17.12.2010 am treaba dar pt a veni la antrunire si a discuta cu cei care ma respecta si tin cont macar de efortul pe care al fac si anulez pt a doua zi lucrurile mele personale va rog sa va faceti macar o ora drum sa vb si sa stabilim unele probleme cum si an ce fel le putem rezolva, o dam din colt an colt, la antrunire va rog ambracativa gros ca este frig dupa ora 19 nu facem parada modei sau frate ami este frig si nu mai pot sta ca ma c.c pe mine de frig, doamnele sau domnisoarele " care se simte" sa asi vada de treaba lor si cei care asi aduc fufele la antrunire nu o luati an nume de rau , sa le anchida gura si sa ne vedem de treaba noastra, vineri la antrunire vreau sa vb cu cei care vin si sa vedem cum o scaldam la apa rece si sa va zic si eu cateva multumesc si scuze pentur limbajul pe care lam folosit ganditiva ce vreti de la aceasta familie
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 21:00   #478
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Bun asa:>
Deci
O sa fac si eu tot posibilu sa ma afisez vineri la intrunire
Restu daca nu veniti la intrunire va ard la biscuiti
Va frec maaaa)k zapada:X

Sarbatori fericite tuturor:> sa ne auzim intr'un an mai bun:> srs'u sa prospere:>
sanatate si virtute sa avem ce bea sa avem ce.....manca))

V'am pupat pe toti

Respect Street Racing Squad :X
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 17-12-10, 12:39   #479
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Diseara,acelasi loc,ora 20.30.Va amintesc ca este ultima intrunire generala pe acest an.....o sa tragem si niste poze......si poate o sa ne mai si distram nitzel:>:>......
Cu respect,Taz!!
FORZZA SRS!
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 17-12-10, 13:45   #480
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
Diseara,acelasi loc,ora 20.30.Va amintesc ca este ultima intrunire generala pe acest an.....o sa tragem si niste poze......si poate o sa ne mai si distram nitzel:>:>......
Cu respect,Taz!!
FORZZA SRS!
Faceti si voi tot posibilu sa veniti, ca sa fie frumos, mai ales la prima zapada :P cine stie ce o sa iasa
bLoNduL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -