Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Street Racing Squad

Reply
 
Thread Tools
Old 12-12-10, 21:32   #451
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

fratilor se pare k lumea si-a luat-o in cap in srs nu stiu ce se intampla dar cred k ar fi bine k membri simpatizanti adik toti membri care nu au masina cu care sa se prezinte le intrunire sau permis sa nu mai faca atata gargara pe topicuri mai ales k nu inteleg de ce toata lumea se leaga de fosti membri care dau o sugestie sau un sfat dak conducerea a inteles mesajul trimis de acestianu vad rostul tuturor acestor post-uri ale membrilor simpatizanti referitor la acestia e decizia lor si nu ai cum sa o schimbi mai ales k dupa cum am observat nu prea se mai misca nimik legat de clubul asta cum nu s-a miscat nici pana acum si nu stiu de ce lumea se bate cu pumnul in piept k facem dregem dak doriti eu k si purtator de cuvant as vrea sa ma fac intelesi de toti chiar dak imi pare rau k am jignit pe uni sau i-am pus pe ganduri, dak vreti sa faceti ceva faceti publicitate clubului si aduceti membri noi si poate reusim sa ne facem recunoscuti pe la evenimente. respect si astept un raspuns din partea conducerii si aici ma refer la domnu presedinte. forta street racing squad.
__________________
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 14:26   #452
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Frate ,va rog frumos,CERTATI-VA PE MESS......
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 14:52   #453
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
Frate ,va rog frumos,CERTATI-VA PE MESS......
din partea mea sa se certe cine vrea.....eu una nu ma mai bag....si sarmalutza daca te prind te capacesc grav X(....daca tot esti membru simpatizant in pana mea adu ma membrii ziceai ca vorbesti cu nush cn sa vina in srs ca pana mea...te dadeai smardoi mare tu....mai taci in pana mea...io una cum prind unu cu masina cat de cat buna cum vb cu el poate poate il bag in srs...tu o freci la rece...eu macar am dat idei si inca mai dau...si am de gand sa fac cateva chestii pt mn ca sa fac cunoscut clubu....si am incheiat si discutia aici
care vrei sa ma injuri si sa te certi cu mine morph_e30 :>
pupissss:>
Respect Street Racing Squad
__________________


<3 E30 & E36
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 15:04   #454
danielNEC
Mitsubishi Driver

Stage 3
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 127
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by ald-ul View Post
fratilor se pare k lumea si-a luat-o in cap in srs nu stiu ce se intampla dar cred k ar fi bine k membri simpatizanti adik toti membri care nu au masina cu care sa se prezinte le intrunire sau permis sa nu mai faca atata gargara pe topicuri mai ales k nu inteleg de ce toata lumea se leaga de fosti membri care dau o sugestie sau un sfat dak conducerea a inteles mesajul trimis de acestianu vad rostul tuturor acestor post-uri ale membrilor simpatizanti referitor la acestia e decizia lor si nu ai cum sa o schimbi mai ales k dupa cum am observat nu prea se mai misca nimik legat de clubul asta cum nu s-a miscat nici pana acum si nu stiu de ce lumea se bate cu pumnul in piept k facem dregem dak doriti eu k si purtator de cuvant as vrea sa ma fac intelesi de toti chiar dak imi pare rau k am jignit pe uni sau i-am pus pe ganduri, dak vreti sa faceti ceva faceti publicitate clubului si aduceti membri noi si poate reusim sa ne facem recunoscuti pe la evenimente. respect si astept un raspuns din partea conducerii si aici ma refer la domnu presedinte. forta street racing squad.
Tu esti purtatorul lor de cuvant??? ) Invata sa scrii mai baiatule )
danielNEC is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 15:18   #455
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by danielNEC View Post
Tu esti purtatorul lor de cuvant??? ) Invata sa scrii mai baiatule )
mda
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 15:39   #456
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
si sarmalutza daca te prind...
Cine-i sarmaluta? si cine se cearta??
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 15:42   #457
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by Danutz Bratosin View Post
Cine-i sarmaluta? si cine se cearta??
sarmalutza?
crazy_rock de pe forum
andrey wenom pt cunoscuti)
am ceva de impartit cu el io...ca e prea smardoi cu mn in ultimul timp :-w
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 16:39   #458
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by Danutz Bratosin View Post
Tre' sa te dam fiecare cate o tura ca sa demonstram contrariu nu?
Tiby, am glumit ma ne auzim pe afara la un suc
stiu si yo ma de gluma. da bro, ne vedem la o plimbarica cu masinile
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 16:48   #459
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

ia mai potoliti'va ma cu certurile astea. aveti net si nu aveti mess? voi nu va dati seama ca aici nu suntem pe site'u nostru? nu vedeti ca toti isi baga nasu aiurea si se iau de noi pt orce greseala mica? gata cu copilariile. ald'ule baga frica in ei ca n'o scoatem la liman asa cu srs'u nostru. morph, daca mai ai ceva cu sarma ia'l pe mess. potoliti'va odata cu prostiile si cu nervii aici...
__________________
https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...ml#post3740762


You can’t negotiate with your dream. You have to pay whatever price is asked for it!
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 16:57   #460
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by R3d_light View Post
ia mai potoliti'va ma cu certurile astea. aveti net si nu aveti mess? voi nu va dati seama ca aici nu suntem pe site'u nostru? nu vedeti ca toti isi baga nasu aiurea si se iau de noi pt orce greseala mica? gata cu copilariile. ald'ule baga frica in ei ca n'o scoatem la liman asa cu srs'u nostru. morph, daca mai ai ceva cu sarma ia'l pe mess. potoliti'va odata cu prostiile si cu nervii aici...

EU UNA NU MA MAI CERT
RESTU FACETI CE VRETI MA
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 17:23   #461
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
EU UNA NU MA MAI CERT
RESTU FACETI CE VRETI MA
Va invit cu mare caldura pe o vreme asa de friguroasa, sa poftiti la intalniri si sa va certati fata in fata si sa discutati problemele clublui si/sau idei noi. V`as ruga sa nu va certati nici pe mess si nici pe forum, pentru ca stim cu totii cat de cool esti intre 4 pereti.

Va doresc sarbatori fericite si un weekend placu,
bLoNduL
__________________
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 17:31   #462
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by bLoNduL View Post
Va invit cu mare caldura pe o vreme asa de friguroasa, sa poftiti la intalniri si sa va certati fata in fata si sa discutati problemele clublui si/sau idei noi. V`as ruga sa nu va certati nici pe mess si nici pe forum, pentru ca stim cu totii cat de cool esti intre 4 pereti.

Va doresc sarbatori fericite si un weekend placu,
bLoNduL
faci referire la mine prin textu asta sau ce?)
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 17:35   #463
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
faci referire la mine prin textu asta sau ce?)
Fac referire la toti membrii care trebuie sa ia parte la intalniri, daca au scuze ca nu pot veni e normal, ca nu ai mereu vinerea libera, altii lucreaza, altii sunt plecati din buc, etc... nu am zis nimic de tine, probabil ai si tu problemele tale, dar daca vrei poti sa sacrifici o zic de dragu intalnirii, am facut destule sacrificii ca sa vin la intalnire si cand am venit eram doar eu cu tazz si grin si prietena mea, sau a mai fost o zi in care am fost doar eu cu tazz cu prietena lui si prietena mea si pe parcurs a venit si tiby cu 2 prieteni, ce pot sa zic, daca e sa`mi sacrifit timpu pentru asta nu stiu daca se merita. Au fost zile in care am plecat dezamagit, si se vedea clar pe fata mea si a lu tazz, dar nu era nimeni ca sa vada :P
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 17:41   #464
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by bLoNduL View Post
Fac referire la toti membrii care trebuie sa ia parte la intalniri, daca au scuze ca nu pot veni e normal, ca nu ai mereu vinerea libera, altii lucreaza, altii sunt plecati din buc, etc... nu am zis nimic de tine, probabil ai si tu problemele tale, dar daca vrei poti sa sacrifici o zic de dragu intalnirii, am facut destule sacrificii ca sa vin la intalnire si cand am venit eram doar eu cu tazz si grin si prietena mea, sau a mai fost o zi in care am fost doar eu cu tazz cu prietena lui si prietena mea si pe parcurs a venit si tiby cu 2 prieteni, ce pot sa zic, daca e sa`mi sacrifit timpu pentru asta nu stiu daca se merita. Au fost zile in care am plecat dezamagit, si se vedea clar pe fata mea si a lu tazz, dar nu era nimeni ca sa vada :P
Sti care e faza) eu una am probleme grave cu ai mei acasa si nu ma lasa sa vin la intruniri,incerc sa fac cumva sa pot veni,rezolv eu...plus,de ce as veni?eu nu fac parte din club)...haha....
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 20:47   #465
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
Sti care e faza) eu una am probleme grave cu ai mei acasa si nu ma lasa sa vin la intruniri,incerc sa fac cumva sa pot veni,rezolv eu...plus,de ce as veni?eu nu fac parte din club)...haha....
Sti care e faza, in romania ai parte numai de probleme, si fiecare dintre noi se confrunta cu probleme, si putin imi pasa de problemele tale, dar daca nu faci parte din club atunci dc iti bati gura pentru el? daca esti membru aspirant asta nu inseamna ca nu trebuie sa vii, tocmai asta e ideea sa vii ca sa ne facem o parere despre tine sa vedem daca meriti sa fii in club. Sincer nu stiu daca a fost cineva care sa nu inteleaga sau sa nu fie alaturi de cel care are probleme, ne`am ajutat intre noi de fiecare data cand am avut probleme pentru ca noi suntem ca o familie
bLoNduL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -