Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Street Racing Squad

Reply
 
Thread Tools
Old 04-12-10, 14:38   #421
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
Stimati membrii SRS!
Va aduc la cunostinta urmatoarele:
-sambata,11.12.2010,intrunire de urgenta(propuneti locatii)
-am vorbit aseara cu Liviu ALD,si ,in functie de ce raspuns voi primi de la el,va fii presedintele SRS Ilfov!
-am vorbit cu alti prieteni de-ai mei,care momentan formeaza un alt club,si vor intra si ei in SRS,dat fiind ca au ramas foate putini membrii.
pentru orice informatie,nu ezitati sa ma contactati.
FORZZA SRS!!
Deci ar fi ok undeva unde sa fie accesibil pt toti,gen undeva prin centru exact la mijloc....Acum depinde si ora....
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 04-12-10, 14:39   #422
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by Danutz Bratosin View Post
Stai bre linistit ca nu te injura nimeni, fiecare are dreptul la o parere nu?
Ai foarte mare dreptate cand zici ca e o placere sa te intalnesti cu prietenii, sa glumesti etc...dar cand eu ma duc la o intalnire si sunt doar eu cu fondatorul clubului...ce e de facut? sa mai vin si la alta?
bre,poate sa stau linistita nu linistit) sunt fata...)
ai dreptate si aici gen...pana mea...nu stiu ce sa zic sincer) mi'ai pus capac
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 04-12-10, 21:26   #423
Gaby19
Dacia Driver

Stage 5
 
Gaby19's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 331
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

salut tazzy stiu ca este vroba despre club-ul nostru am vorbit si cu catalin si a ramas sa discutam si sa hotaram ce vom face dar momentan eu am ceva probleme personale si nu pot sa ma deplasez sau sa stau in picioare foarte mult asa ca nu stiu cand voi putea ajunge sa vorbim.
__________________
-------------
Opel Corsa 1.2 16v 2001

Piese auto, Logan, Dacia, Solenza
Gaby19 is offline   Reply With Quote
Old 04-12-10, 21:58   #424
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
bre,poate sa stau linistita nu linistit) sunt fata...)
Scuzele mele
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 04-12-10, 22:12   #425
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by Danutz Bratosin View Post
Scuzele mele
nu e panica....:*
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 04-12-10, 22:43   #426
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
Stimati membrii SRS!
Va aduc la cunostinta urmatoarele:
-sambata,11.12.2010,intrunire de urgenta(propuneti locatii)
-am vorbit aseara cu Liviu ALD,si ,in functie de ce raspuns voi primi de la el,va fii presedintele SRS Ilfov!
-am vorbit cu alti prieteni de-ai mei,care momentan formeaza un alt club,si vor intra si ei in SRS,dat fiind ca au ramas foate putini membrii.
pentru orice informatie,nu ezitati sa ma contactati.
FORZZA SRS!!
sunt incantat de propunere dar o sa ami ma gandesc
si inca ceva am discutat aseara cu tazz despre niste chestii si trebuie sa le punem in practik neaparat k altfel nu stiu ce se va alege de clubul asta k ne dispar membrii si eu unu sunt de parere sa avem membri cu masini personale k si membri activi ai clubului si simpatizanti membri care incearca sa obtina permisele de conducere. respect si pentru orice a puteti contacta la datele de pe forum. srs is back in business
__________________
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 06-12-10, 09:08   #427
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

MASINI PERSONALE =)))), dar cu ce masini vreti sa vina un membru al clubului, scaunul cu rotile al bunici sigur ca sunt masini personale, sau vrei sa zici cele care apartin parintilor si nu ne da voie sa facem nimik la ele nici macar sa punem sigla clubului pe ea asa da dar nu poti zice ca masina care vine omul nu are ce cauta an club
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 06-12-10, 11:09   #428
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by Danutz Bratosin View Post
A venit iarna...e frig. majoritatea vin cu pejosu...tu ai traversa juma' de Bucuresti sa stai in frig 1-2 ore...doar ca sa fii intr-un club?
Am venit singur de multe ori la intalniri, chiar pe frig, mai ales la inceput cand nu aveam facultatea, de era si racer, era si leo jr. dar na, ce pot sa zic, daca va place mereu confortu eu nu ma pot baga.
__________________
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 07-12-10, 15:08   #429
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by bLoNduL View Post
Am venit singur de multe ori la intalniri, chiar pe frig, mai ales la inceput cand nu aveam facultatea, de era si racer, era si leo jr. dar na, ce pot sa zic, daca va place mereu confortu eu nu ma pot baga.

Le place la caldurica maaa))
iau nascut parintii in masina :>
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-10, 23:17   #430
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

salutare tuturor. vreau sa fac un mic anuntz: in primu rand id'u l'am schimbat il luati de la tazz daca vreti sa mai tineti legatura cu mine. Cand am inceput scoala nu stiu cati din voi va amintiti da am zis un singur lucru: ca incepand din momentu ala vin cand mai pot.. eh, am reusit sa ajung la aproape fiecare daca nu chiar fiecare intrunire si am mult de invatzat anu asta. inteleg si yo ca mai are omu de munca da nici chiar asa, ziceti ca aveti mult de munca sunteti intelesi, dar macar o data pe luna daca chiar va pasa de club puteti sa ajungeti. cand era cu absentzele la polivalenta eram cate 7-8 masini, nu ne gaseam locuri de parcare. a venit iarna, ok, sunati pe cineva din club care e aproape de voi sa va ia... cu mari regrete va spun in felu urmator: daca se mai continua asa o sa ies din club... nu se mai poate.. toti vorbim intre noi da nici unu nu face....
__________________
https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...ml#post3740762


You can’t negotiate with your dream. You have to pay whatever price is asked for it!
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 09-12-10, 15:47   #431
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by R3d_light View Post
salutare tuturor. vreau sa fac un mic anuntz: in primu rand id'u l'am schimbat il luati de la tazz daca vreti sa mai tineti legatura cu mine. Cand am inceput scoala nu stiu cati din voi va amintiti da am zis un singur lucru: ca incepand din momentu ala vin cand mai pot.. eh, am reusit sa ajung la aproape fiecare daca nu chiar fiecare intrunire si am mult de invatzat anu asta. inteleg si yo ca mai are omu de munca da nici chiar asa, ziceti ca aveti mult de munca sunteti intelesi, dar macar o data pe luna daca chiar va pasa de club puteti sa ajungeti. cand era cu absentzele la polivalenta eram cate 7-8 masini, nu ne gaseam locuri de parcare. a venit iarna, ok, sunati pe cineva din club care e aproape de voi sa va ia... cu mari regrete va spun in felu urmator: daca se mai continua asa o sa ies din club... nu se mai poate.. toti vorbim intre noi da nici unu nu face....
o da...tiby aicea nu am ce comenta...ai si tu dreptate...oricum pana de ziua clubului am inteles de la tazz ca se va face o vacanta a srs'ului...ma rog...ma bag si io in seama aiurea)))...injurati'ma :X
__________________


<3 E30 & E36
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-10, 23:15   #432
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
o da...tiby aicea nu am ce comenta...ai si tu dreptate...oricum pana de ziua clubului am inteles de la tazz ca se va face o vacanta a srs'ului...ma rog...ma bag si io in seama aiurea)))...injurati'ma :X
nu te injura nimeni... iti mai dai si tu cu parerea
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 10-12-10, 15:00   #433
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

20.30,carol diseara.
De asemenea,va rog sa postati unde se va tine intrunirea generala de sambata aceasta.Locatia cu cele mai multe voturi,va ramane!
parerea mea:tot Carol.....este central
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 10-12-10, 15:34   #434
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
20.30,carol diseara.
De asemenea,va rog sa postati unde se va tine intrunirea generala de sambata aceasta.Locatia cu cele mai multe voturi,va ramane!
parerea mea:tot Carol.....este central
eu cred ca e bine la carol pt maine...acuma ramane ora)...undeva gen 4-5 ???
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 10-12-10, 16:21   #435
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

propun pt sambata ikea baneasa. parcare mare, paza indulgenta si HOT DOGIIIII . cine e de acord sa ridice 2 degete
Tank is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -