Quote:
Originally Posted by Vera.Tygrutza
E tipa blonda care o alergau toti vineri
|
Noi estem cuminiti Vera



!
O alergam din motive perfect normale......ne era frig!!!
Ma mancav-as...vineri veniti si voi toti ca sa fie frumos..

....ok poate ca nu veniti cu masina&stuff dar puteti veni...eu de aproape un an am lipsit de 2 ori atat...am avut certuri&stuff ca ajungeam prea tarziu acasa si alte cacaturi prea multi bani cheltuiti dar...tot veneam...cu metrou su tramvaiu cu cei care erau amabili si ma luau si pe mn...inca me-aduc aminte cand ne inghesuiam 5 in tank

!!!
Deci cred ca se poate sa va sacrificati si voi..pe Leo il intelegem ca are copil mic

!!!Dar restu nu va inteleg sincer si eu am scoala si eu am treburi si eu am alte cacaturi pe cap da' frate e vineri seara dupa o sapt de munca merita zic eu sa vii sa te distrezi nitel:P!!!
Va pupa Jean
Fortza S.R.S.
P.S.:Sper sa se ia in considerare postul am scris timp de 15 min deci pot gandi
