Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Street Racing Squad

Reply
 
Thread Tools
Old 04-10-10, 19:33   #181
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Imi pare rau sa aud asta....nu stiu ce v-a apucat,dar ....asta e ....vom merge inainte....
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-10, 21:54   #182
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by bLoNduL View Post
De ce e lume care se retrage din club? sa inteleg ca sunt probleme undeva? sunt chestii care nu va convin la club? sunt chiar curios de ce lumea se retrage din club trebuie sa fie un motiv
blondule nu stiu nici yo exact. insa din ce cred e ca sunt vorbe aruncate probabil si neintelegeri... chestia e ca nici yo nu stiu cat mai stau in club...
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 04-10-10, 23:59   #183
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

puteam sa jur ca asa se va intampla se destrama clubul ....bai a raq ma nene sunt mama omida ce am plesnito pe asta))
oricum nui bine ce se intampla dar asta e
__________________
BMW E 46
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 05-10-10, 00:52   #184
Vera.Tygrutza

Stage 4
 
Vera.Tygrutza's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 239
Member of:
[Opel]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Heeey nu scapati voi de prietenia mea (cine merita)...ne vom vedea in continuare..
Motive sunt o gramada dar le tin pt mine...le stiu doar cateva persoane care mi-au dat dreptate..:*:*:*:*
__________________
Presedinte Street Soul Crew
Pagina de facebook SSC: http://ro-ro.facebook.com/StretSoulRacers
Vera.Tygrutza is offline   Reply With Quote
Old 05-10-10, 01:06   #185
Avi8er ®

Stage 1
 
Avi8er ®'s Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 13
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

salut la toata lumea, m-am gandit si eu sa imi fac cont pe aici ca toti imi spuneati ca e tare treaba, ca iese maxim din orice combinatie )

p.s. vera.... cuiiii ne lasiiiii

st SKY`uy pt cine ma stie dp pe strada...

Last edited by Avi8er ®; 05-10-10 at 01:27.
Avi8er ® is offline   Reply With Quote
Old 05-10-10, 10:02   #186
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Si maimuta facea bungee-jumping din avion......mai repet inca o data,poate nu s-a inteles bine:CLUBUL ASTA VA RAMANE,CHIAR DACA VA PLECA TOATA LUMEA.....2,3 sau 4 ,tot vom ramane....asa ca ,mama omida,p-asta ai omis-o )
Welcome here SKY-ule
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-10, 13:35   #187
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
Si maimuta facea bungee-jumping din avion......mai repet inca o data,poate nu s-a inteles bine:CLUBUL ASTA VA RAMANE,CHIAR DACA VA PLECA TOATA LUMEA.....2,3 sau 4 ,tot vom ramane....asa ca ,mama omida,p-asta ai omis-o )
Welcome here SKY-ule
eu nam zis ca nu va mai fi clubul ci o sa se destrame adica vor pleca multi da sti u tot raul in bine poate vor veni alti
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 05-10-10, 13:37   #188
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

app de asta ,Un baiat cu un matiz vrea sa intre(pustiu_FUG de pe forum)
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-10, 16:03   #189
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
app de asta ,Un baiat cu un matiz vrea sa intre(pustiu_FUG de pe forum)
frate fara nci o suparare dar sincer in ultima vreme membri si-au cam facut de capnu stiu ce sa spun dar de asta s-a ajuns aici. nu stiu dak eu mai rezist mult pentru k am multe probleme pe cap dar sincer incerc din rasputeri sa le rezolv si sa fiu alaturi de voi atat timp cat acest club va mai fi in picioare dar sincer mi s-a propus sa merg in alt club.
__________________
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 05-10-10, 20:09   #190
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Slutare, vad ca multi o da prin colturi si nu vad de ce, fratilor ce vreti de la acest club, vreti curse ok pregatitiva masinile, scoateti bani din buzunar sau de unde aveti si bagati an masini, vreti deplasari an provincie scoateti bani tot de unde stiti si hai sa participam, dar antrebarea antrebatoare CU CE, ca la masini nu bagati bani sa fim pe linia de plutire la ora actuala CU CE, nu mai vreti certuri, pai astea tot voi le provocati,creti alta conducere, bine se voteaza daca da si facem alegeri precum statul ROMAN, se depun kandidaturi si alegem, ce mai vreti de la acest club sa facem dar nu ne implikam dor ciripim, ca daca este sa investim an club nu se poate nu sunt bani CU CE, cand este ca unu nu a venit la antrunire nu va mai uitati la altul an gradina si uitativa la voi prima oara, antrunirea eu cred ca nu este obligatorie si este doar daca ati face placere sa vi la o ieseala, antrunire obligatorie sa se faca o dat pe luna si atunci avem ce vb, cei care au placerea vin la antruniri si poate se leaga ceva, dar nu vad sa ne certam ca ala nu a venit ca ala nu a vrut sa mearga la 23 ca ala nu a facut aia suntem cu toti penali si am ancheiat, ganditiva bine si dupa acea sa vb
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 05-10-10, 22:11   #191
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

De acord cu Leo de cand a venit in club si l-am cunoscut asta nu e ceva nou dar, are cea mai mare dreptate,ascultati de Leo si o sa va fie bine!!!
Tazz pe pustiu_fug il stiu baiatu' e de treaba merita sa inte dar sa nu uitam de reguli chiar tu le-ai zis deci sper sa i le zici si sa ii placa pe la noi!!!
Sky wellcome into our comunity finally ai cont pe 4tuning acum da-mi IDu tau ca nu-l am!!!
Restu sper ca ne-am facut intelesi vinerea asta sper sa veniti cat mai multi ce daca s-a lasat frigu luati geci pe voi si aia e numai Leo SR. Tank Tazz KLKN EU Leo JR. Racer YLI si inca cativa care eram iarna trecuta stiu cat de frumos era chiar daca era frig!!!
Respect S.R.S. viitor A.c.s.(sper)
__________________
B 94 DDP (My Ride)
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-10, 22:18   #192
Avi8er ®

Stage 1
 
Avi8er ®'s Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 13
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

sa ne traiti nenea LEO, am luat numaru' de la Vera ieri, o sa va sun zilele astea sa vedem ce si cum... ca vrea mai multi caluti asta mica a mea si e pacat sa o las neterminata...
si app de faza cu plecatu... aiurea ca se face asa, dar eu nu ma bag ca nu sunt in masura sa apostrofez si sa zic ce si cum are lumea de se supara isi iau jucariile si pleaca dupa parerea mea astea's discutii de gradinita... pleci pa si asta e... altu/alta ... sper sa nu se supere careva, da asa cred ca e normal...

p.s. green ai p.m.
Avi8er ® is offline   Reply With Quote
Old 05-10-10, 22:31   #193
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

stiu ca nu sunt in masura sa comentez despre altii urat insa ce se intampla de la un timp incoace in acest club esti penibil. si aici ma refer la certurile unora. incep oamenii sa cedeze si sa iasa din club... nu este deloc frumos ceea ce facem... yo va spun sincer: SRS nu va mai rezista mult in felu asta. tre sa incepem sa ne comportam cat mai normal posibil...
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 06-10-10, 17:32   #194
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Slutare si respect nr de tel si id al aveti pe forum puteti sa le luati deacolo si sa le mem sau sa ma contactati, eu unul nu am ce sa ascund am dat toate datele mai putin adresa, dar mai aveam putin si dadeam nr pe care-l port la ....... etc, deci daca aveti nevoie de mine si nu stiti cum sa ma cont cautati pe forum
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 06-10-10, 22:59   #195
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Voi trebuie sa intelegeti o chestie simpla, CLUBUL "STREET RACING SQUAD" sunteti voi !!!!! nu e nici Leo, nici Liviu , nici tank nici tazz, voi sunteti clubu!!!! si impreuna formam un grup, care avem aceiasi pasiune pentru masini, curse, drifting si etc... insa trebuie sa intelegeti ca vremurile astea nu prea ne permite prea multe, in calitate de club ( nu suntem baietasi de bani gata si nici nu avem servici de `1000 de euro pe luna ca sa ne preparam masinile,) o sa treaca ceva timp pana sa putem ajunge la un nivel mai inalt, dar asta se poate prin voi care sunteti membrii si va doriti ceva de la club, nu doar sa mergi la 2-3 intalniri, 2-3 curse si 2-3 evenimente si apoi sa zici ca nu`ti place, inseamna ca nu`ti place ceea ce esti si ce poti deveni parerea mea [ Suntem multi tineri, care incercam din rasputeri sa facem rost de bani de masina sau de tuning, insa nu ne permite nivelu` de trai din timpu asta, dar avem timp la dispozitie daca aveti rabdare] Think twice!!

Cu drag si respect,
bLoNduL
__________________
bLoNduL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -