Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Street Racing Squad

Reply
 
Thread Tools
Old 30-09-10, 21:23   #166
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Wink Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
NJD,Daca ar fii vazut un moderator postul tau ti-ai fii luat banned pentru limbaj neadecvat.Pe aceasta cale ,iti spun clar si concis:EU NU TE-AM JIGNIT,DECI NU AI NICI CEL MAI MIC DREPT DE A MA JIGNI,SUB NICI UN FEL DE FORMA!!!
In alta ordine de idei,maine seara ,ora 20.30!!!,polivalenta
Respect SRS!!!
ma u sa taci ma din gura frate ca u nu esti presedinte mai vine cucu la intalnire cand nu vei mai fi u presedinte voi mai veni eu la intalniri k ....... daca u si liviu ai zis de fata cu mine sa vina la 23 cand putei sa zici sa vina la afi poi ce raq sa iti mai zic ma
si vezi ca nu team jignit ma "vita":P
cand inveti sa ti clubul in picioare atunci sa imi spui k ca sa imi cer scuze pana atunci esti zero in toate ideile pt club mai multe si mai bune ideii dau alti ca tine u taci si nu zici nimik
__________________
BMW E 46
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 30-09-10, 21:50   #167
Vera.Tygrutza

Stage 4
 
Vera.Tygrutza's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 239
Member of:
[Opel]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Terminati va rog!!!!! Incheiem subiectu.. care mai incepe il ciufulesc rau asa ca mucles )
Vera.Tygrutza is offline   Reply With Quote
Old 30-09-10, 22:11   #168
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by ionutz_njd View Post
ma u sa taci ma din gura frate ca u nu esti presedinte mai vine cucu la intalnire cand nu vei mai fi u presedinte voi mai veni eu la intalniri k ....... daca u si liviu ai zis de fata cu mine sa vina la 23 cand putei sa zici sa vina la afi poi ce raq sa iti mai zic ma
si vezi ca nu team jignit ma "vita":P
cand inveti sa ti clubul in picioare atunci sa imi spui k ca sa imi cer scuze pana atunci esti zero in toate ideile pt club mai multe si mai bune ideii dau alti ca tine u taci si nu zici nimik
Da de ce te ataci atat, ti`a zis doar ca putea sa iti baneze contu ca dracui, ceea ce e interzis :P, frate puneti la suflet orice Rahat cu ochi :-"
__________________
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 30-09-10, 22:39   #169
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

nu numai ca dracuie....citeste postul lui de pe pagina anterioara.....
In fine,cand nu ai cu cine ,nu iti bati capu.
Domnu' NJD....nu are rost)).....faci atatea crize pt ce?Daca din Cornetu e mai usor sa ajunga direct acolo....oricum ne duceam acolo...deci ,care-i problema ta?te-a obligat cineva sa vii acolo?:O:O:O.....nu cred.unele cluburi chiar acolo se intalnesc....ca a fst intrunirea la AFI ai venit la intrunire....daca era la Sun Plazza ,pun pariu ca nu veneai)...dar in fn....ne pasa de club....NU MAI VII LA INTRUNIRE?banuiesc ca ar trebuii sa plang acum nu...adica...nu mai vine masina de curse....mda...nasol asa.E ULTIMUL POST CARE CONTINE RACA.DE ACUM INCOLO ORICE POST CARE VA CONTINE JIGNIRI,VA FII STRES DE CATRE MINE.Hai ca e tarziu.Somn usor la toata lumea.Vorbim maine seara
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 01-10-10, 09:18   #170
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

faci atatea crize pt ce?Daca din Cornetu e mai usor sa ajunga direct acolo....oricum ne duceam acolo...deci ,care-i problema ta?te-a obligat cineva sa vii acolo?:O




poi eu cred ca u nu sti ce vb ma fraate poi nu sareau ei ma cu gura ca domne au bani sa mearga la curse si sa vina la intalnire la polivalenta nu sareau ei ma cu gura ca ce ma e mai aproape de voi de aia facem la afi . acum ce e mai aproape 23 fata de ei nu =)) si de aia poi bai baiatule intalnirea e la locul stabilit nu cai usor lui sa vina la 23 k .... ca de aia e intalnire puneo si u logic ...daca e sa plecam de la intalnire plecam toti
iar daca era sa fie la sun plaza vezi ca veneam ... asta da nu sti cu cine am vb la tel si pe cine am asteptat sa merg da mie ca tot atatia veneau....o sa vedem si vinerea asta cati o sa vina
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 01-10-10, 11:07   #171
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Slut IONUTZ, an legatura cu ajutatul ma poti suna si te pot ajuta cu cea mai mare placere ai toate datele de contact pe forum, daca ai nevoie de ceva scule tot asa suna si te ajut, cu respect SRS
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 01-10-10, 12:28   #172
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by LEO.SR View Post
Slut IONUTZ, an legatura cu ajutatul ma poti suna si te pot ajuta cu cea mai mare placere ai toate datele de contact pe forum, daca ai nevoie de ceva scule tot asa suna si te ajut, cu respect SRS
k o sa te contactez ms pt ajutor
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 01-10-10, 15:41   #173
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

yo acu am vazut ce e pe forum
nu prea am mai avut timp...
in seara clar ajung...
si inca o chestie: NJD SI TAZZ!! VOI CHIAR NUMAI AVETI PUTINA MINTE? FACETI DINTR'UN FORUM SUBIECT DE CEARTA? NU AVETI COAIE MESS? VA FAC YO ID'URI DACA NU STITI SAU VA E LENE. LASATI DRACU FORUMU IN PACE.
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 01-10-10, 15:58   #174
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by R3d_light View Post
yo acu am vazut ce e pe forum
nu prea am mai avut timp...
in seara clar ajung...
si inca o chestie: NJD SI TAZZ!! VOI CHIAR NUMAI AVETI PUTINA MINTE? FACETI DINTR'UN FORUM SUBIECT DE CEARTA? NU AVETI COAIE MESS? VA FAC YO ID'URI DACA NU STITI SAU VA E LENE. LASATI DRACU FORUMU IN PACE.
ia vezi u titlu topicului:P pt alte treburi sunt alte grupe de incadrare k :P si ia scutestene u cu facutu id-urilor k :P
forumul e facut ca fiecare sasti dea cu parerea asta daca nu stiai :P da sunt uni care nau bun simt si ataca lumea sau na nau minte:P
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 01-10-10, 17:59   #175
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by ionutz_njd View Post
ia vezi u titlu topicului:P pt alte treburi sunt alte grupe de incadrare k :P si ia scutestene u cu facutu id-urilor k :P
forumul e facut ca fiecare sasti dea cu parerea asta daca nu stiai :P da sunt uni care nau bun simt si ataca lumea sau na nau minte:P
daca vorbesti in felu asta nici nu ma mai obosesc sa'ti raspund...
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 04-10-10, 08:03   #176
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by R3d_light View Post
daca vorbesti in felu asta nici nu ma mai obosesc sa'ti raspund...
frate ce e aici a-ti innebunit cu toti eu vreau sa spun k dak mai se continua ink si saptamana aceasta cu acest scandal ma retrag definitiv din club.
Respect.
__________________
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 04-10-10, 08:23   #177
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by ald-ul View Post
frate ce e aici a-ti innebunit cu toti eu vreau sa spun k dak mai se continua ink si saptamana aceasta cu acest scandal ma retrag definitiv din club.
Respect.
liviule nu te supara frate da nu'i vina mea ca sunt doi "intelgentzi" care se cearta aiurea... lasa'i dracu in pace... asta e... R3d_light...
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-10, 11:30   #178
Vera.Tygrutza

Stage 4
 
Vera.Tygrutza's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 239
Member of:
[Opel]
Thumbs up Re: Topic de OFF-TOPIC!

Anunt retragerea mea din club.. Pe Tank l-am anuntat dar am zis sa anunt si aici ca sa nu iasa vreun subiect si pe motivu asta... Ne mai vedem la cate o ieseala...si cine vrea sa ma vada ma gaseste in continuare alaturi de cei de la orsova adik tank,green,ionutz,blondu si care mai vine pe acolo. Respect SRS in continuare
__________________
Presedinte Street Soul Crew
Pagina de facebook SSC: http://ro-ro.facebook.com/StretSoulRacers
Vera.Tygrutza is offline   Reply With Quote
Old 04-10-10, 14:14   #179
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by Vera.Tygrutza View Post
Anunt retragerea mea din club.. Pe Tank l-am anuntat dar am zis sa anunt si aici ca sa nu iasa vreun subiect si pe motivu asta... Ne mai vedem la cate o ieseala...si cine vrea sa ma vada ma gaseste in continuare alaturi de cei de la orsova adik tank,green,ionutz,blondu si care mai vine pe acolo. Respect SRS in continuare
pacat.... pt cei care nu stiu sa nu iasa ceva urat... mai scriu si de la scoala iar acolo nu'mi accepta pass asa ca intru pe contu lu tazzy...
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 04-10-10, 16:24   #180
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by Vera.Tygrutza View Post
Anunt retragerea mea din club.. Pe Tank l-am anuntat dar am zis sa anunt si aici ca sa nu iasa vreun subiect si pe motivu asta... Ne mai vedem la cate o ieseala...si cine vrea sa ma vada ma gaseste in continuare alaturi de cei de la orsova adik tank,green,ionutz,blondu si care mai vine pe acolo. Respect SRS in continuare
De ce e lume care se retrage din club? sa inteleg ca sunt probleme undeva? sunt chestii care nu va convin la club? sunt chiar curios de ce lumea se retrage din club trebuie sa fie un motiv
bLoNduL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -