Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > King of Europe Drift 2010 - Cluj Napoca - 15-16 MAI 2010

Reply
 
Thread Tools
Old 02-06-10, 11:19   #1
boy_wonder

Stage 5
 
boy_wonder's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 8,889
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4TuningRO]
Default Video: Momente din viata unui pilot de drift

Video: Momente din viata unui pilot de drift

Ce vrei sa te faci atunci cand o sa fii mare? Eu, cand o sa fiu mare, vreau sa ma fac pilot de drift. Dar tu? Si eu tot pilot de drift vreau sa ajung! Atunci, ce-ai zice sa ne uitam impreuna la aceste filmulete, care surprind momente din viata unui pilot de drift?

Mai intai de toate, sa facem cunostinta cu pilotii prezenti la Etapa din Romania a Campionatului European de Drift King Of Europe.

Momente din viata unui pilot de drift - Prezentarea mea
Filmele din 4TuningTV doar pe 4Tuning.ro



Pentru a face fata cu brio marii si grelei finale de duminica, toti pilotii au inceput cu un drift usor sambata seara, in clubul Obsession. Relax, take it easy!

Momente din viata unui pilot de drift - In club
Filmele din 4TuningTV doar pe 4Tuning.ro



Vino si tu si descopera spiritul driftului!

Momente din viata unui pilot de drift - Spiritul driftului
Filmele din 4TuningTV doar pe 4Tuning.ro



Sssht! Inainte de finala, toata lumea este concentrata pana aproape de 8.000 rpm. Si, de multe ori, linia rosie a gandirii este chiar depasita. Vino si descopera secretele drifterilor, urmarind filmul de mai jos!

Momente din viata unui pilot de drift - Backstage
Filmele din 4TuningTV doar pe 4Tuning.ro



Nici macar pauzele nu mai sunt ce au fost. Toata lumea va veni la tine sa ii arati care-i treaba cu driftul asta. Mai nou, pilotii de drift sunt si... taximetristi?! Impresii, declaratii si trairi de la pasageri in filmul de mai jos!

Momente din viata unui pilot de drift - Taxi Drift
Filmele din 4TuningTV doar pe 4Tuning.ro



La finalul King Of Europe Romania, dupa doua zile pline de adrenalina si drift in orice conditii meteo (mai ca era sa si ninga), ei sunt cei care au ocupat podiumul. Felicitari tuturor!

Momente din viata unui pilot de drift - Finalisti KOE Romania 2010
Filmele din 4TuningTV doar pe 4Tuning.ro



Ti-a placut? Atunci te asteptam si la evenimentele viitoare! Iar daca iti doresti sa ajungi drifter, te invitam la showurile noastre dedicate incepatorilor, in care sa ne arati tot ce stii. Primul dintre ele, in weekend-ul ce urmeaza! La Vitantis, All Star Drift, pe 5-6 iunie!
__________________

Last edited by boy_wonder; 02-06-10 at 17:45.
boy_wonder is offline   Reply With Quote
Old 02-06-10, 11:49   #2
tzku10

Stage 3
 
tzku10's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 113
Default Re: Video: Momente din viata unui pilot de drift

Experienta , manevrele si tot ce faci isi spun cuvantul


Am sa-ti spun ca esti PRO


Bravos in tot ce faci si succes in continuare
tzku10 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -