Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > King of Europe Drift 2010 - Cluj Napoca - 15-16 MAI 2010

Reply
 
Thread Tools
Old 25-05-10, 21:30   #151
expres
Renault Driver

Stage 5
 
expres's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,028
Member of:
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre KOE Cluj 2010

pana la urma nimeni nu s`a nascut invatat. toti o luam de jos.
nici eu nu am permis inca , mai am vreo 9 luni , nici nu visez deocamdata la KOE , peste vreo 2-3 ani poate. de cat sa fiu catastrofa , si sa ii matur dracu pe specatori sau pe adversar , mai bine stau in dreapta si usor usor prind smecheria.
__________________
clio on 16" .... need moar low
expres is offline   Reply With Quote
Old 25-05-10, 21:39   #152
andrei44

Stage 1
 
andrei44's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 22
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre KOE Cluj 2010

cred ca mati inteles gresti eu doar am intrebat doram sa stiu mai mult nu am zis ca merg pt premii la KOE as merge pt distractie asa cum a spus si expres mai intai invatam si dupa poate mergem nu mergem ca sa facem ravagii
andrei44 is offline   Reply With Quote
Old 26-05-10, 15:14   #153
Winnetou.K.
BMW Driver

Stage 5
 
Winnetou.K.'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 304
Member of:
[BMW]
[Old School Cars]
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre KOE Cluj 2010

Quote:
Originally Posted by andrei44 View Post
cred ca mati inteles gresti eu doar am intrebat doram sa stiu mai mult nu am zis ca merg pt premii la KOE as merge pt distractie asa cum a spus si expres mai intai invatam si dupa poate mergem nu mergem ca sa facem ravagii
1. Ar fi super daca ai folosi semnele de punctuatie, si ai scrie corect, pentru ca noi sa nu fim nevoiti sa citim de 4 ori pana sa descifram. Esti pe forum, nu pe Y!M.
2. Vad ca ai 17 ani, deci nu ai carnet. Si totusi, te intreb: Sti conduce? Ai derapat controlat vreodata, si ma refer asa, la viteza mica, 20km/h? Banuiesc ca nu, de aceea cald iti recomand sa te linistesti, sa iti iei permisu' si sa vezi apoi cum sta treaba. Precum spunea si Claudia, ai euforia aia in tine cand i-ai vazut pe baieti ce pot face cu masinile, dar nu e deloc asa de usor precum pare. Plus ca e costisitor...
__________________
E30-CJ 25 LKB -marea iubire
Winnetou.K. is offline   Reply With Quote
Old 26-05-10, 15:25   #154
zN3u

Stage 5
 
zN3u's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 642
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre KOE Cluj 2010

Quote:
Originally Posted by Winnetou.K. View Post
1. Ar fi super daca ai folosi semnele de punctuatie, si ai scrie corect, pentru ca noi sa nu fim nevoiti sa citim de 4 ori pana sa descifram. Esti pe forum, nu pe Y!M.
2. Vad ca ai 17 ani, deci nu ai carnet. Si totusi, te intreb: Sti conduce? Ai derapat controlat vreodata, si ma refer asa, la viteza mica, 20km/h? Banuiesc ca nu, de aceea cald iti recomand sa te linistesti, sa iti iei permisu' si sa vezi apoi cum sta treaba. Precum spunea si Claudia, ai euforia aia in tine cand i-ai vazut pe baieti ce pot face cu masinile, dar nu e deloc asa de usor precum pare. Plus ca e costisitor...

Eu te-am intales si pe tine si pe claudia si pe morf ce vreti sa ii spuneti la baiat , dar uite din cate am intales si morf are ganduri deastea ; , si vreau o masina pentru drift daca nu esti experimentat nu poti incerca? "foamea vine mancand" asa si experienta vine pe parcurs.
Nu pot sa cred ca Hai,Kns,Tengu,Calin,Ciuli........ sau nascut direct cu covrigu de drift in mana hai sa fim seriosi fiecare are dreptu la o sansa.
De ce nu poate incerca si el?Poate incearca si prima merge bine mai incearca o data si a doua o loveste daca el zici ca e ok o poate lua de la inceput fieru tot fier ramane doar sa aiba si grija la viata lui.
B39738 (RLU Drift Team`u cu s14) si el sa rasturnat o data si multi alti a refacut masina si acu se da iar.

Daca iti place o faci din pasiune nu pentru bani si premi pentru acele clipe de bucurie atata din public dar si din sufletul tau cand vezi ca poti si te razboiesti la un asemenea nivel !

Cu respect.
__________________
Imi rezerv toate drepturile de a avea greseli gramaticale
Copyright © 2010 zN3u Toate drepturile rezervate
zN3u is offline   Reply With Quote
Old 26-05-10, 16:18   #155
andrei44

Stage 1
 
andrei44's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 22
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre KOE Cluj 2010

da aveti si voi dreptate data viitoare voi fii mai atent la ce am sa scriu.
andrei44 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -