Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Reply
 
Thread Tools
Old 14-04-10, 02:25   #166
iviTe
Daewoo Driver

Stage 5
 
iviTe's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 2,259
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

SI mie chiar mio placut duminica o fost superr calumea
iviTe is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 08:01   #167
pop_cipi

Stage 1
 
pop_cipi's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 17
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

@EvLSant0S ....eu stiu ca a fost exact cum ai descris tu...asa ca astept filmele...cat de muuuuuuuulte ....pt ca Tokyo drift e copil mic fata de ceea ce s-a intamplat la Real Drift TM! the drifters rulz!!!!!
pop_cipi is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 08:20   #168
Dementor

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 291
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

In sfarsit si-a revenit santos cu posturileDe mult asteptam un post de asta luunnngg care sa descrie tot in detaliu.Se observa organizarea in filmarile de duminica, sunt bomba!!!!Felicitari!
Dementor is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 16:52   #169
zN3u

Stage 5
 
zN3u's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 642
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

@EvLSant0S.... haha mi-ai dat de citit cat nu am citit in 2 zile dar a meritat felicitari pentru daruirea ta si pentru ce faci iar spun meriti un butoi cu vin :X ....... cam nasoala faza cu 4 acc. bine ca nu sa intamplat si ca esti intreg dar nu stiu daca si intreg la minte :-"
__________________
Imi rezerv toate drepturile de a avea greseli gramaticale
Copyright © 2010 zN3u Toate drepturile rezervate
zN3u is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 18:14   #170
xperiment09

Stage 2
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 62
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

A fost superb concursul
Bravo Calin pentru depasireaea aceea

https://www.trilulilu.ro/Xperiment/54e71cad284f74 -Finala
https://www.trilulilu.ro/Xperiment/b3af4463cd4e8d-Tengue la drift(castigatorul)
xperiment09 is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 18:16   #171
xperiment09

Stage 2
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 62
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

A fost superb :X

https://www.trilulilu.ro/Xperiment/b3af4463cd4e8d - Tengue la drift(castigatorul)
https://www.trilulilu.ro/Xperiment/a9a62fa660150a - Finala de duminica
xperiment09 is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 18:21   #172
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Ehe, ce filme cu fatadin TheRing a avut Santos...numai noi stim
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 18:52   #173
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Santos... intr-adevar sunt multe altele de spus, dar toti cei care am fost acolo am simtit ce incerci sa descrii... si intr-adevar, senzatia nu s-a comparat cu nimic de pana acum.

Show-uri tari au mai fost la noi, dar parca se depasesc de la etapa la etapa...

Vorbind de duminica, pentru ca atunci a fost "apogeul", m-au trecut fiori (de frig, de emotie, de toate cele), aveam pielea de gaina cand vedeam depasirile alea spectaculoase. La un moment dat se vede si pe filmarea cu Calin si ungurul cum topaiam de fericire
Un campionat foarte STRANS, piloti foarte buni! Ma uimesc de la o etapa la alta cat de mult pot evolua ca si prestatie, pregatire, masini, etc.

Aveti toata admiratia mea, si a celor care va sunt alaturi de fiecare data! Faceti un show de senzatie, iar ca oameni sunteti minunati!! Nu stiu cum e la altii, insa la noi(in tara) e un sprijin reciproc, prietenie, unitate, baietii se dau curat, le place ceea ce fac si asta se simte!
Veniti din toate partile tarii, cu conceptii, trairi, experiente diferite... au invatat treptat si s-au acomodat unii cu altii... Si acum formeaza o mare echipa. Ceea ce mi se pare si mai de apreciat, este ca "echipa" are mereu usa deschisa pentru incepatori. Debutantii au un sprijin deosebit din partea celor mai experimentati si nu sunt marginalizati, ci sustinuti!

Pentru mine, personal, Sorin si Marius (HAI si KNS) raman cei mai buni, la ei am vazut asta prima data, si pe orice masina ar concura continua sa-mi ramana la suflet si sa ne faca o impresie buna!

Despre Tengu nu mai este nevoie sa spun nimic. Ramane acolo SUS, din toate punctele de vedere. Insa tot respectul pentru Traian (SOW) care 2 runde la rand a reusit sa-l egaleze(dupa aprecierea juriului), tinandu-ne cu sufletul la gura!!

De asemenea, Calin, Ciuli, felicitari!!! O prestatie spectaculoasa!

Nu mai spun despre Razvan(LKN), Mouse, Dobre, care au evoluat foarte mult!

Razvan ne-a INNEBUNIT cu cata PUTERE are masina lui , si s-a vazut asta pe pista. Mouse, tot respectul: a ajuns la finish cu zambetul larg, dupa ce Traian a reusit sa-l depaseasca intr-un viraj, si a iesit castigator...

Toti sunteti invingatori! Cupa conteaza prea putin... SENTIMENTUL, SATISFACTIA, BUCURIA de a participa si de a face ceva frumos cred ca e mai presus de asta.

Felicitari Rotti, o evolutie neasteptata!! cum s-a tinut el cu HAIu si cat de frumos a indemnat publicul sa aplaude, chiar si dupa ce si-a vazut aripa infundata...
De asemenea si lui "roz", cum i-au spus baietii, ursul B 81 DOI. O evolutie extraordinara... de cand a aparut. Se descurca tot mai bine!

Mult curaj pentru debutanti...
Pisica din Tm (TM 12 NEW), desi aproape stock(fara macar o suspensie), dupa cateva ore de antrenamente se dadea foarte frumos; Opelul Omega la fel! Cine s-ar fi asteptat sa scoata fum din cauciucuri masina aia?? Cat despre Ramona, Pink Probe Lady, mult succes pe viitor! masina are nevoie CEL PUTIN de un motor mai mare ca sa poata face ceva... De apreciat curajul lor si dorinta de a invata!

Felicitari organizatorilor, baietilor din echipa "tehnica", si tuturor celor care au dat o mana de ajutor! A iesit ceva frumos, organizat, curat, cu spatii bine delimitate, un traseu desi mic(ca intindere), exploatat maxim, loc sigur pentru spectatori s.a.m.d.

Desi nu prea numeros, publicul a fost super.

Felicitari tuturor, mie PERSONAL mi-a placut mult acest eveniment, ca si competitie, atmosfera, TOT...
__________________

KILLER DEAL!!!
Ne spui unde ai gasit piesa dorita la cel mai bun pret si ti-o oferim noi cu 5% MAI IEFTIN !
PIESE STRAINE LA PRETURI ROMANESTI!
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 20:35   #174
StreetStyle22

Stage 5
 
StreetStyle22's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,919
Member of:
[DACIA]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

-Claudia- Opelul Omega are un V6 sub capota de la mama lui.Iar Cata (asa cred ca'l chema) stia foarte bine masina,s-a si vazut de altfel.
Cel putin cand facea traseul si intra in ultimul viraj inainte de finish,cred ca era viteza a 3,sau a 2..si rupea foarte grav aderenta.
Sa nu mai zic de ursi V8 care rupeau caucicuri ca pe niste bete uscate subtiri.

Last edited by StreetStyle22; 14-04-10 at 20:37.
StreetStyle22 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-10, 00:47   #175
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

tocmai am primit un feeback de la participantii din ungaria, care s-au simtit atat de bine incat ne propun o colaborare permanenta:

Quote:
Drifting.hu:
I like wery well Gratians events and we have many friends on the drifters in Romania, thats the reason why we will cooperate with somebody like 4tuning to make the regions and Europe biggest Festival.
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 15-04-10, 00:47   #176
iviTe
Daewoo Driver

Stage 5
 
iviTe's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 2,259
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Frumos frumos
iviTe is offline   Reply With Quote
Old 15-04-10, 00:51   #177
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Quote:
My personal offer for romanian drifters and Real Drift Chapionship : free training camp for the first, second and third drifter.
frumos, nu?
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 15-04-10, 01:37   #178
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Felicitari!!!!!!
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 15-04-10, 10:46   #179
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 267
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

felicitari Gratian...si la cat mai multe evenimente :
andreyutzu is offline   Reply With Quote
Old 15-04-10, 12:17   #180
mishuBMW

Stage 3
 
mishuBMW's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 130
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

super evenimentul!sper ca la cluj sa ajung si eu
mishuBMW is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -