Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > FOTOGRAFIE > Grup foto > Candidati grup foto

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-08-09, 12:50   #31
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Fotografiile mele - Marius

Quote:
Originally Posted by MaD-Marius View Post
daca mai semnam .. mai ziceam =))
Quote:
Originally Posted by MaD-Marius View Post
de aceea si fac aceste lucruri .. daia nici nu am zis ca este facuta de mine cum toata lumea pune toate cacaturile aici .. din pacate telefonul meu nu are camera ... ca puneam si eu dalea.... + ca nu am zis ca este a mea poza ... ) o zi buna baieti si ca sa va arat ca nu e asa greu de facut .... uitati-va unde a zis toader si o sa vedeti acolo rig shoot ... sau .. hai ca il pun eu... o zi buna baieti

https://forum.4tuning.ro/533-fotograf...ml#post2162858

https://forum.4tuning.ro/533-fotograf...ml#post2368785
din cate stiu eu topicul se numeste Fotografiile mele - Marius, dupa cum stii destul de bine se pun DOAR pozele facute de tine, ce ai incercat sa faci prin a posta poza aia nu stiu...si chiar crezi ca autorul avea nevoie de un edit din partea ta?

Si de bun simt era daca si specificai in postul respectiv care e treaba cu poza aia... nu sa lasi asa sa laude lumea munca altuia. Nu e nici frumos, nici corect, nici de bun simt ce ai facut
__________________
Menorah Hora
Sasha is offline  
Old 07-08-09, 12:52   #32
MaD-Marius

Stage 3
 
MaD-Marius's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 151
Default Re: Fotografiile mele - Marius

Quote:
Originally Posted by toader View Post
Poti sa reamintesti ce vrei tu... nu ai ce castiga de acolo... e aceeasi situatie ca si aici
cred ca te inseli .. poza nu este folosita in scop comericial ... si este etitata fara a fi semnata de cineva

cat despre celelalt caz .. pozele erau puse pe prima pagina ca un articol al unui site comercial .. care castiga bani din publicitate si din articole ... avand atasate niste comentarii care deranjau proprietarul cat si autorul pozelor ...
MaD-Marius is offline  
Old 07-08-09, 12:52   #33
toader
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,150
Member of:
[Moderators]
[Echipa de sprijin]
[FOTO]
Default Re: Fotografiile mele - Marius

Sasha nu ai inteles bine aici nu vorbim de lucruri atat de marete ca bunul simt
toader is offline  
Old 07-08-09, 12:54   #34
toader
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,150
Member of:
[Moderators]
[Echipa de sprijin]
[FOTO]
Default Re: Fotografiile mele - Marius

Quote:
Originally Posted by MaD-Marius View Post
cred ca te inseli .. poza nu este folosita in scop comericial ... si este etitata fara a fi semnata de cineva

cat despre celelalt caz .. pozele erau puse pe prima pagina ca un articol al unui site comercial .. care castiga bani din publicitate si din articole ... avand atasate niste comentarii care deranjau proprietarul cat si autorul pozelor ...
Cred ca vam mai zis odata si tie si lui MPA care e solutia... nu o gasesti prin posturi de genu sau bataie de joc... mergeti la sediu discutati cu cei care sunt in masura sa rezolve asa ceva...
__________________
D300s+16-85+70-300 VR II+ 35 1.8 +SB-600
Fotografiile mele:
http://toadertk.blogspot.com/
toader is offline  
Old 07-08-09, 12:56   #35
MaD-Marius

Stage 3
 
MaD-Marius's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 151
Default Re: Fotografiile mele - Marius

daca vreti ne intindem pe 100 de pagini nu ma deranjeaza ... problema este ca ... nu am zis in nici un loc macar ca este poza mea ... nici macar sa fie semnata ...

am postat-o aici ca asa am vrut eu sa ma joc prin scoaterea unui rig si editare ... O FOTOGRAFIE PRELUCRATA DE MINE ... nu se specifica ... prelucrate .. sau facute de mine ... o zi buna ...

+ DACA ERA DIN PORTOFOLIU MEU ... era postata pe TG ...
MaD-Marius is offline  
Old 07-08-09, 12:59   #36
MaD-Marius

Stage 3
 
MaD-Marius's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 151
Default Re: Fotografiile mele - Marius

nu mai deschid subiect iar ... cred ca ti-a explicat MPA cum sta treaba exact ... LA SEDIU ...

ti minte cand am fost toti acolo cum se face treaba ... faceti voi .. pierdeti zilele ca oricum va iau doar materialele si zic ca nu a trecut nimeni proba ...
MaD-Marius is offline  
Old 07-08-09, 12:59   #37
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Fotografiile mele - Marius

Quote:
Originally Posted by MaD-Marius View Post
daca vreti ne intindem pe 100 de pagini nu ma deranjeaza ... problema este ca ... nu am zis in nici un loc macar ca este poza mea ... nici macar sa fie semnata ...

am postat-o aici ca asa am vrut eu sa ma joc prin scoaterea unui rig si editare ... O FOTOGRAFIE PRELUCRATA DE MINE ... nu se specifica ... prelucrate .. sau facute de mine ... o zi buna ...

+ DACA ERA DIN PORTOFOLIU MEU ... era postata pe TG ...
deci te rog... te victimizezi degeaba, stii foarte bine care sunt regulile la sectiune Fotografiile mele, nu esti un user de 2 saptamani si in + stii destul de bine ca este o alta sectiune cu poze editate si puteai s-o postezi acolo, daca intradevar asta urmareai. Dar tu ai lasat sa se interpreteze ca este o poza facuta de tine, ceea ce nu e deloc ok
Sasha is offline  
Old 07-08-09, 13:03   #38
Sonny
Peugeot Driver

Stage 5
 
Sonny's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,680
Member of:
[PEUGEOT]
[4Rally]
Default Re: Fotografiile mele - Marius

Mai vrea cineva popcorn?
Sonny is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -