am fo` in tm sambata asta...ce sa zic...oras fain...masini faine...
kitch'uri scumpe...era un bmw negru cu folii pe toate geamurile...si avea si neoane...si neoanele jucau ca si pe pomul de craciun...super aiurea

am trecut si pe la barul de la kid tuning...am fost si pe strada pe care se fac liniutze(acolo unde in ultima vreme sta politia)
posibil sa ajung si sambata asta....poate ne intalnim cativa...
aveti grija de voi!