Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2010

Reply
 
Thread Tools
Old 16-03-10, 18:58   #16
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: TAXI-DRIFT

Quote:
Originally Posted by Keisuke View Post
Felicitari pentru prestatia de la drift ,imi place cum manevrezi monstruletul
multumesc frumos

am sa-l iau ca pe un DA si o sa vbesc cu tine ca si cum ai fi ciuli cu scuzele de rigoare ca nu stiam / stiu daca ciuli = keisuke pe forum 4t

vreau sa te felicit,si imi aduc aminte cu deosebita placere de momentul in care te-am vazut pe ultima curba cum ai scos mana pe geam si mergeai de-a latu c-o singura mana....
in momentul ala am inceput sa tzip si sa te aplaud eram foarte fericit ptr ca stiam cat de greu e acolo si eram foarte fericit vazandu-te c-o mana pe geam
felicitari ! te-ai dat foarte foarte tare frate !!!
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 19:22   #17
Keisuke
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Keisuke's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,411
Member of:
[Moderators]
[Kamikaze Racing Team]
[Nissan]
Default Re: TAXI-DRIFT

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
multumesc frumos

am sa-l iau ca pe un DA si o sa vbesc cu tine ca si cum ai fi ciuli cu scuzele de rigoare ca nu stiam / stiu daca ciuli = keisuke pe forum 4t

vreau sa te felicit,si imi aduc aminte cu deosebita placere de momentul in care te-am vazut pe ultima curba cum ai scos mana pe geam si mergeai de-a latu c-o singura mana....
in momentul ala am inceput sa tzip si sa te aplaud eram foarte fericit ptr ca stiam cat de greu e acolo si eram foarte fericit vazandu-te c-o mana pe geam
felicitari ! te-ai dat foarte foarte tare frate !!!

eu sunt, a fost un weekend super fain si o vreme perfecta pentru drift, se vedea cu cata pofta se dadeau toti baietii.
ca de fiecare data la evenimentele 4tuning aveam sentimentul ala placut din parcul rece de o familie mare si fericita si sunt sigur ca nu numai eu am simtit asta.
__________________


WWW.PERFORMANCEZONE.RO
German engineering, french fleer, italian look ...nothing beats the japanese!
Keisuke is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 19:48   #18
Puya123123

Stage 5
 
Puya123123's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,047
Member of:
[VW]
[2 Roti]
[CHEVROLET]
[Unknown Racers]
[SUBARU]
Default Re: TAXI-DRIFT

are cineva idee pana cand tine concursul cu televotingu?..
Puya123123 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -