Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2010

Reply
 
Thread Tools
Old 08-03-10, 20:57   #31
bogdy.ghetto

Stage 5
 
bogdy.ghetto's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,199
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

ce parere aveti de vremea de afara ??? sunt plin de nervi !
bogdy.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 08-03-10, 21:41   #32
Billy c25xe

Stage 5
 
Billy c25xe's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 846
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

Prefer mai degraba sa vina cutremurul ala mare decat sa ninga in weekend
Billy c25xe is offline   Reply With Quote
Old 08-03-10, 22:00   #33
ullise

Stage 5
 
ullise's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 393
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

As ruga un moderator sa curete putin topicul asta, pentru ca sunt multe posturi care nu au niciun rost si nicio legatura cu titlul topicului.
Ontopic: as propune sa nu se mai lase inauntru la expo orice masina ... anul trecut au fost cateva masini de-a dreptul penibile.
ullise is offline   Reply With Quote
Old 08-03-10, 22:21   #34
C_kst

Stage 5
 
C_kst's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,928
Member of:
[REV UP SQUAD]
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

Un *** de vreme....exact sapt asta s-a ales sa fie asa...pana acum a fost frumos....si acum....

On: Pai...s-au trimis formulare si etc...presupun ca nu o sa mai intre masini penibile...
__________________
E92 320d White M-tech / E93 320d White ///M3
C_kst is offline   Reply With Quote
Old 08-03-10, 22:22   #35
bogdy.ghetto

Stage 5
 
bogdy.ghetto's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,199
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

se aude demult ca nu o sa lase orice masina sa intra si din cate am citit pe forum au spus ceva de genu ca nu o sa intri daca ai o janta schimbata si o folie pe geam...are mare dreptate si sustin sa aplice treaba asta! nu cred ca iti place sa se aseze langa tine unu care pus si el o folie pe geam la nea gheorghe si o janta la 5 mil toate 4 iar tu sa dai pe jante cat a dat el pe toata masina.
__________________
Modificari Fibra =>www.GheTToTuninG.ro
bogdy.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 08-03-10, 22:24   #36
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

Si eu sutin ideea de a numai intra masini cu tom si jerry pe ele si capace cu spinnere .. totusi sa ramanem in tema : Tuning .
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 08-03-10, 22:25   #37
ullise

Stage 5
 
ullise's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 393
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

Quote:
Originally Posted by bogdy.ghetto View Post
se aude demult ca nu o sa lase orice masina sa intra si din cate am citit pe forum au spus ceva de genu ca nu o sa intri daca ai o janta schimbata si o folie pe geam...are mare dreptate si sustin sa aplice treaba asta! nu cred ca iti place sa se aseze langa tine unu care pus si el o folie pe geam la nea gheorghe si o janta la 5 mil toate 4 iar tu sa dai pe jante cat a dat el pe toata masina.
tocmai asta e ideea ...
anul trecut au fost cateva masini cu jante aliaj stock, xennon si folie pe geamuri...
am stat acolo cu un prieten din sua si m-am simtit rusinat ... cand m-a intrebat ce modificari au masinile respective.
ullise is offline   Reply With Quote
Old 08-03-10, 22:29   #38
C_kst

Stage 5
 
C_kst's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,928
Member of:
[REV UP SQUAD]
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

Quote:
Originally Posted by bogdy.ghetto View Post
se aude demult ca nu o sa lase orice masina sa intra si din cate am citit pe forum au spus ceva de genu ca nu o sa intri daca ai o janta schimbata si o folie pe geam...are mare dreptate si sustin sa aplice treaba asta! nu cred ca iti place sa se aseze langa tine unu care pus si el o folie pe geam la nea gheorghe si o janta la 5 mil toate 4 iar tu sa dai pe jante cat a dat el pe toata masina.
Da...ai dreptate...

Parerea mea e ca nu trebuie sa fie bagati intr-o masina x suma f mare ca sa arate bine sau sa fie bagata in salon...parerile sunt impartite....gusturi...etc...
C_kst is offline   Reply With Quote
Old 08-03-10, 22:30   #39
bogdy.ghetto

Stage 5
 
bogdy.ghetto's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,199
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

trebuie sa stea cineva la intrare sa se uite la masina ba tu ce ai la masina sa vad pai ai jante din targ folie lafel si subwoofer din Cora...bun tu o expui la vitan in targ...sa stea cineva sa zica tu intri tu nu intri tu intri...la vitantis a stat langa mine unu cu nustiu ce masina ca numa tin minte cu palasolar cum avea bunicamiu pe dacie si culmea scria Dacia pe el si cu gainatz pe masina si eu ma simteam aiurea ca aveam lipsa un lucas de pe aripa care nu l-am pus si nu am dat banii pe el ca uramau niste modificari
bogdy.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 09-03-10, 11:10   #40
taz.frkz

Stage 5
 
taz.frkz's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 692
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

da de ce nu fac asta cei care centralizeaza inscrierile ? cand vad acolo la modificari : jante targ, folie Turbo Nitro, sticker Flacari + sticker Turbo, si spoiler ca la NFS + capace imitatie bling bling din targ. Sau chestii de genu sa zica ok, dar tu nu intri.
__________________
lookin for photosessions
Photography


taz.frkz is offline   Reply With Quote
Old 09-03-10, 11:12   #41
C_kst

Stage 5
 
C_kst's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,928
Member of:
[REV UP SQUAD]
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

Legat de intrare...ba intrarea de la poarta...ba intrarea in pavilion...

Ca o idee...ar merge sa puneti 10 lei intrare la poarta pt drift...si 10 lei intrare pt expo...
C_kst is offline   Reply With Quote
Old 09-03-10, 12:36   #42
no limits design


Stage 5
 
no limits design's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 4,037
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[4Tuning International]
[AirBrush]
[4Rally]
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

Quote:
Originally Posted by ullise View Post
tocmai asta e ideea ...
anul trecut au fost cateva masini cu jante aliaj stock, xennon si folie pe geamuri...
am stat acolo cu un prieten din sua si m-am simtit rusinat ... cand m-a intrebat ce modificari au masinile respective.
Oricum o sa fie masini de genul asta....fiindca sunt firme multe si de exemplu e peugeotul ala 407 foliat care a fost pus si pe site si care e un fel de demo car pentru firma respectiva care pune folie.Ce ai vrea sa aiba bbs-uri pe ea si sistem audio de 1000db si wide body kit?.....Pe respectiva firma nu cred ca o intereseaza decat sa isi promoveze produsele si mi se pare normal sa nu aiba alte modificari masinile de genul asta.
__________________

like my fb page
no limits design is offline   Reply With Quote
Old 09-03-10, 13:16   #43
capa`
Hyundai Driver

Stage 5
 
capa`'s Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 555
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

Quote:
Originally Posted by C_kst View Post
Legat de intrare...ba intrarea de la poarta...ba intrarea in pavilion...

Ca o idee...ar merge sa puneti 10 lei intrare la poarta pt drift...si 10 lei intrare pt expo...
Asa ma gandeam si eu, ar fi o idee f buna
capa` is offline   Reply With Quote
Old 09-03-10, 13:57   #44
bmwowners

Stage 5
 
bmwowners's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 386
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

Si daca vrei doar la expo cum faci? Te duce cineva de mana sa ajungi la expo si sa nu te uiti si la drift?
bmwowners is offline   Reply With Quote
Old 09-03-10, 15:19   #45
j.v.l

Stage 5
 
j.v.l's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 301
Default Re: Idei prin care pot ajuta la eveniment

Pai din cate am inteles eu, costul biletului la expo era de 20 RON si se achita la intrarea in pavilion.
Membrii comunitatii, au propus sa se achite aceasta suma inca de la poarta, pentru a mai selecta publicul si a evita neplacerile create in trecut la partea de drift.
Din cele de mai sus, eu am inteles ca intrarea in expozitie era 20RON, iar show-ul de drift gratuit. Deci practic, tie nu iti ia nimeni banii din buzunar. Ba chiar esti mai castigat daca vrei doar la drift si achiti doar 10RON la poarta.


Eu sustin ideea lui C_kst
__________________
justevil@4tuning.ro
I trust everyone. It`s the devil inside them I don`t trust.
j.v.l is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -