Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Calendar Evenimente 4Tuning 2010

Calendar Evenimente 4Tuning 2010 4TuningDAYS 2010, 4TuningFESTIVAL 2010, KOE 2010, etc

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-07-10, 19:14   #46
Ianis

Stage 5
 
Ianis's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 380
Member of:
[Fiat]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: NOU!!! Calendar complet evenimente luna iulie 2010

Quote:
Originally Posted by Low_Ridah View Post
Ce nu inteleg eu e ca de ce se face atat tam-tam ca nu se mai tine o cursa ...de parca vreun user de aici ar plati pentru cursa aia sa se faca . NU... NU plateste nici un user nimic . Daca nu se poate tine , nu se tine din motive ca nu sunt bani sau aprobari .... Si unii oameni se chinuie sa faca ceva pentru noi userii ...chiar daca scot sau nu bani din cursele astea ...dar se chinuie .... Si totusi lumea cere explicatie ca si cum cineva lear datora explicatiile pentru ca sa investit vreun ban din buzunarul lor ....
prietene esti total pe langa ...."racere"
Ianis is offline  
Old 26-07-10, 11:41   #47
Kinghost69
VW Driver

Stage 3
 
Kinghost69's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 167
Member of:
[VW]
Question Re: NOU!!! Calendar complet evenimente luna iulie 2010

Stie cineva daca se tine vre-un eveniment pe 14-15 August la Neptun?
Kinghost69 is offline  
Old 26-07-10, 16:00   #48
energie

Stage 3
 
energie's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 127
Default Re: NOU!!! Calendar complet evenimente luna iulie 2010

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post

DAR UNU nu se gaseste sa organizeze ceva ...
si chiar daca s-ar gasi .. ar fi d`alea cu e tuningu showu de la tg secuiesc cu afise oficiale facute in PAINT ...
bafta
NU am nici o treaba cu organizarea acestui eveniment, dar nu esti tu in masura sa sa "jignesti" oamenii care organizeaza acest eveniment... Oamenii poate nu se pricep cum te "pricepi" tu la afise sau alte chestii sau poate nu dau o mare importanta acestui lucru cum a zis cineva mai sus... Este primul an cand se organizeaza asa ceva in partea asta asa ca nu ai tu cum sa stii ce o sa fie, legat de cursa pe 402m din cate am citit pe ici-colo, anul trecut ai vorbit frumos despre ce s-a organizat aici. Sa nu crezi ca daca organizeaza cineva un eveniment de genul o sa fie prost din cauza ca nu este organizat de 4tunig... NU vreau sa ma cert cu tine legat de acest eveniment, doar mi-am expus o simpla parere... O zi buna
energie is offline  
Old 26-07-10, 22:25   #49
basic
Competitor CNCA

Stage 5
 
basic's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 388
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: NOU!!! Calendar complet evenimente luna iulie 2010

Ar trebui sa facem un clasament al afiselor virtuale ale evenimentelor de tuning din romania cu premii tot in virtual.
Eu personal consider afisul Tuning-and-sound-party-bucuresti-real-berceni-iulie-AMANAT cel mai tare afis.Acum astept evenimentul,poate cumva se va organiza doarece afisul evenimentului chiar m-a incintat sa fiu prezent la eveniment
Acum mai este o luna pana la evenimentul de la Tg Secuiesc si e posibil sa se amane pentru ca siteurile meteo de profil anunta furtuni chiar pe unele am gasit si lapovita in zilele respective si din pacate o sa ramanem doar cu afisul facut in paint)
Apropo..eu nu stiu cum permiteti sa apara pe site astfel de afise facute in PAINT.Pastrati-va blazonul si nu mai permiteti asa ceva.EvlSantos te rog sa iei masuri !
Chiar asa...propun ca cineva sa faca un poll al afiselor sa vedem ce parere au oamenii despre afisele evenimentelor (organizate/anulate/amanate) nu de alta dar macar cel care le-a realizat sa aiba si el o multumire pentru evenimentele la care sunt realizate afise dar nu se mai organizeaza.
__________________

157.7DB...CAN'T STOP THE ROCKs.....
2013=> 158.7DB
basic is offline  
Old 27-07-10, 08:03   #50
bimmer3

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 541
Default Re: NOU!!! Calendar complet evenimente luna iulie 2010

Quote:
Originally Posted by basic View Post
Ar trebui sa facem un clasament al afiselor virtuale ale evenimentelor de tuning din romania cu premii tot in virtual.
Eu personal consider afisul Tuning-and-sound-party-bucuresti-real-berceni-iulie-AMANAT cel mai tare afis.Acum astept evenimentul,poate cumva se va organiza doarece afisul evenimentului chiar m-a incintat sa fiu prezent la eveniment
Acum mai este o luna pana la evenimentul de la Tg Secuiesc si e posibil sa se amane pentru ca siteurile meteo de profil anunta furtuni chiar pe unele am gasit si lapovita in zilele respective si din pacate o sa ramanem doar cu afisul facut in paint)
Apropo..eu nu stiu cum permiteti sa apara pe site astfel de afise facute in PAINT.Pastrati-va blazonul si nu mai permiteti asa ceva.EvlSantos te rog sa iei masuri !
Chiar asa...propun ca cineva sa faca un poll al afiselor sa vedem ce parere au oamenii despre afisele evenimentelor (organizate/anulate/amanate) nu de alta dar macar cel care le-a realizat sa aiba si el o multumire pentru evenimentele la care sunt realizate afise dar nu se mai organizeaza.
Frumos postul si la obiect, ai pus punctul pe i
pacat ca o sa se stearga prin surprindere
bimmer3 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -