Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Calendar Evenimente 4Tuning 2010

Calendar Evenimente 4Tuning 2010 4TuningDAYS 2010, 4TuningFESTIVAL 2010, KOE 2010, etc

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-09-10, 21:14   #361
Adoss

Stage 2
 
Adoss's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 68
Default Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010

Salut, as vrea sa stiu daca se mai organizeaza ceva expo in luna Octombrie. Clubul NightTeamRacers doreste sa participe cu cel putin 2 masini la acest eveniment. Momentan masinile noastre sunt in lucru si ar fi important de stiut o data cat mai exacta pentru a ne incadra in timpul ramas cu lucrul la masini. Masinile respective au fost special pregatite pentru acest eveniment lucrandu-se la ele inca din primavara si ar fi pacat sa rateze termenul.
Adoss is offline  
Old 01-10-10, 07:56   #362
andreimp3

Stage 5
 
andreimp3's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 567
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010

care este urmatorul festival si cand urmeaza (octombrie)?
ca pe calendar am vazut ceva dar nu scrie si data
si cu toate astea am si eu inca o intrebare... stie cineva daca se mai organizeaza SIAB in noiembrie?
__________________
Mitsubishi Colt 1.1
andreimp3 is offline  
Old 01-10-10, 07:59   #363
kkk

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 54
Default Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010

Quote:
Originally Posted by yonutz320 View Post
astept raspuns rapid pls X(
stai pe receptie ca o sa-l primesti =))
kkk is offline  
Old 01-10-10, 09:01   #364
Supra4ever

Stage 2
 
Supra4ever's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 50
Default Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010

Chiar asa, in fiecare zi ma gandesc la 4tuning festival, dau refresh la forum din 5 in 5 minute, tot o aparea vreo data/locatie. As dori sa ne limpezeasca cinveva cu privire la acest eveniment. Sa nu uitam ca 4tuning Festival e cel mai important eveniment al anului!! Multumesc anticipat
Supra4ever is offline  
Old 01-10-10, 11:53   #365
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010

Quote:
Originally Posted by Supra4ever View Post
Chiar asa, in fiecare zi ma gandesc la 4tuning festival, dau refresh la forum din 5 in 5 minute, tot o aparea vreo data/locatie. As dori sa ne limpezeasca cinveva cu privire la acest eveniment. Sa nu uitam ca 4tuning Festival e cel mai important eveniment al anului!! Multumesc anticipat
Dud, CHILL!!! Urmatorul eveniment este la Braila, pe aeroportul din Ianca. Asta este "urmatorul eveniment"...curse pe 402m.
morpheusmaster is offline  
Old 01-10-10, 12:58   #366
Supra4ever

Stage 2
 
Supra4ever's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 50
Default Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Dud, CHILL!!! Urmatorul eveniment este la Braila, pe aeroportul din Ianca. Asta este "urmatorul eveniment"...curse pe 402m.
Eu ma refeream la 4TUNING FESTIVAL, nu la urmatorul eveniment.
Supra4ever is offline  
Old 04-10-10, 22:46   #367
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010

Fratilor, in viata voastra chiar nu exista ceva mai important decat "4tuning events"? Ce pui mei, sunteti platiti sa scrieti aici ca niste "grooopiz" 4tuning! 4tuning! ooooooo!!!! 4tuuuuuniiiiiiiinggg!!! The faaack? Ce conteaza daca'i 4tuning, X, Y, sau Z? Esti pasionat de aftermarket, viteza, drift sau de 4tuning?

Va vad pe toti cu 3/4/ 30 posturi...oricum, ciupercute d'astea aparute asa, dupa "4tuning events".

Eu stau asa si ma uit, observ ca 4tuning n'a mai scos nimic lately...chiar credeti ca o sa mai scoata ceva anul asta? NU cred...si nici n'ar trebui...e gata! e cam gata, e cam frig...a cam trecut sezonul pe anul asta.

Luati putin si ganditi ca de asta va lasat Dzeu capul ala...si daca vedeti ca tot nu raspunde cineva la ce tot pana mea intrebati fratilor?
morpheusmaster is offline  
Old 05-10-10, 00:38   #368
Supra4ever

Stage 2
 
Supra4ever's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 50
Unhappy Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010

DECI !! sunt(em) interesat(i) de 4tuning FESTIVAL pt ca:

- conform calendarului, ar trebui sa fie si 4tuning FESTIVAL (vezi calendar, luna octombrie)
- 4TUNING FESTIVAL este unul din principalele evenimente 4tuning din cadrul acestui an
- timpul trece, suntem deja in luna OCTOMBRIE si nu stim nimic de 4TUNING FESTIVAL
- postam in speranta ca ne va lumina si pe noi cineva din "conducere" cu privire la acest eveniment
- sa mai spun ca, din asa-zis'ul "Calendar evenimente 4tuning", nici jumate din evenimente nu s'au facut...(fara suparare)

ROG MODERATORUL SA NU STEARGA ACEST POST!

@morpheusmaster.
"urmatorul eveniment", cum spui tu, nu este organizat de 4tuning, e organizat de ANONYMOUS, 4tuning fiind doar PARTENER MEDIA.

Numai bine.
Supra4ever is offline  
Old 05-10-10, 09:42   #369
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010

Quote:
Originally Posted by Supra4ever View Post
DECI !! sunt(em) interesat(i) de 4tuning FESTIVAL pt ca:

- conform calendarului, ar trebui sa fie si 4tuning FESTIVAL (vezi calendar, luna octombrie)
- 4TUNING FESTIVAL este unul din principalele evenimente 4tuning din cadrul acestui an
- timpul trece, suntem deja in luna OCTOMBRIE si nu stim nimic de 4TUNING FESTIVAL
- postam in speranta ca ne va lumina si pe noi cineva din "conducere" cu privire la acest eveniment
- sa mai spun ca, din asa-zis'ul "Calendar evenimente 4tuning", nici jumate din evenimente nu s'au facut...(fara suparare)

ROG MODERATORUL SA NU STEARGA ACEST POST!

@morpheusmaster.
"urmatorul eveniment", cum spui tu, nu este organizat de 4tuning, e organizat de ANONYMOUS, 4tuning fiind doar PARTENER MEDIA.

Numai bine.
frate conform calendarului 4tuning postat la inceputul acestui an sau respectat doar cateva date alea fiind 4TD si cateva etape de drift. In rest au fost multe...dar daca nu stii?...

@....stiu si eu pretenas ca anonymous organizeaza, 4tuning fiind doar media partner....


...dar eu asta nu inteleg....atat timp cat se face ceva ce mai conteaza cine face??? Sau ai tu o atractie si dormi cu stickeru 4tuning lipit pe perna?
morpheusmaster is offline  
Old 07-10-10, 08:57   #370
kkk

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 54
Default Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010

Quote:
Originally Posted by kkk View Post
stai pe receptie ca o sa-l primesti =))
inca putin mai asteptati si se clarifica
bwahahahahahhaha
kkk is offline  
Old 07-10-10, 17:30   #371
cozo
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
cozo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,383
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010

cozo is offline  
Old 09-10-10, 22:17   #372
andreimp3

Stage 5
 
andreimp3's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 567
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010

dar de SIAB stie cineva ceva... am auzit ca tot luna asta se organiezeaza... vreau sa ajung neaparat la SIAB
andreimp3 is offline  
Old 10-10-10, 19:37   #373
bmwowners

Stage 5
 
bmwowners's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 386
Default Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010

Quote:
Originally Posted by andreimp3 View Post
dar de SIAB stie cineva ceva... am auzit ca tot luna asta se organiezeaza... vreau sa ajung neaparat la SIAB
Ai auzit prost sigur! Un asemenea eveniment se mediatizeaza intens nu se face asa dupa o zi pe alta!
bmwowners is offline  
Old 25-10-10, 09:42   #374
Razvan_DOI

Stage 5
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 431
Default Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010

Quote:
Originally Posted by yonutz320 View Post
care va fi urmatorul eveniment 4tuning?
marti dupa miercurea ciuc

nu v-ati saturat frate sa intrebati?
nu vi se pare ca lipsa raspunsurilor este un raspuns in sine?

cand o sa fie ceva fiti siguri ca se va anunta din timp, mare pe prima pagina
Razvan_DOI is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -