Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Focsani

Reply
 
Thread Tools
Old 15-12-11, 02:21   #3391
johnsonxxl

Stage 5
 
johnsonxxl's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,014
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
Sper din suflet ca e la caterinca , pentru ca altfel o sa va plang de mila
e la caterinca
johnsonxxl is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 08:47   #3392
marius86AMI
VW Driver

Stage 4
 
marius86AMI's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 240
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Neaparat sa sparga niste faianta, gresie, ceramica ceva si sa o bage naibii la loc ca sperie participantii la trafic

Daca tot face masina de zici ca-i dizal are si el un atu....macar la biliard ce le mai are UNPIC
__________________
marius86AMI is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 12:07   #3393
Mario_rw

Stage 4
 
Mario_rw's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 243
Member of:
[FORD]
Wink Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
Si cand te ai trezit era dimineata nu?
Tu ce vrei??? Ca nu ma prind!

Este o gluma inteleasa doar de cei din Focsani, te rog frumos sa te abtii.

Da-ti doua palme si revezi informatiile, poate te prinzi.


PS: Era dimineata, cum ti-ai dat seama?
__________________
Bicicleta!!!
Mario_rw is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 12:39   #3394
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by Mario_rw View Post
Tu ce vrei??? Ca nu ma prind!

Este o gluma inteleasa doar de cei din Focsani, te rog frumos sa te abtii.

Da-ti doua palme si revezi informatiile, poate te prinzi.


PS: Era dimineata, cum ti-ai dat seama?

Da-ti doua palme poate iti revii din nesimtire
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 12:53   #3395
Mario_rw

Stage 4
 
Mario_rw's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 243
Member of:
[FORD]
Wink Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
Da-ti doua palme poate iti revii din nesimtire
In primul rand, nu sunt nesimtit. Nu te-am jignit cu nimic spre deosebire de tine.
Crezand ca le stii pe toate, ai inceput sa reproduci niste afirmatii cum ar fi: Cand te-ai trezit era dimineata?, ca ne plangi de mila. Nu avem nevoie sa ne plangi de mila nici sa ne bagi in seama.

Raspunsul tau trebuia sa fie unul sincer, nu unul din orgoliu. Banuiesc ca ti-ai dat seama ca esti pe langa subiect rau.
In concluzie, eu nu am nimic cu tine chiar daca ai postat ceva jignitor la adresa mea si a colegului meu.

Sa ne auzim de bine. Salut!
Mario_rw is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 13:04   #3396
uskt2005

Stage 5
 
uskt2005's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 666
Member of:
[Opel]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Baaaaa....

Vine Craciunul... Fiti mai buni! Nu va mai intepati atat! Aveti ceva de rezolvat intre voi? ....Trimiteti-va cate un cadou mai mult sau mai putin deocheat, ciudat, in ce fel vreti voi.... si poate va linistiti

Numai Bine!
uskt2005 is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 14:03   #3397
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by Mario_rw View Post
In primul rand, nu sunt nesimtit. Nu te-am jignit cu nimic spre deosebire de tine.
Crezand ca le stii pe toate, ai inceput sa reproduci niste afirmatii cum ar fi: Cand te-ai trezit era dimineata?, ca ne plangi de mila. Nu avem nevoie sa ne plangi de mila nici sa ne bagi in seama.

Raspunsul tau trebuia sa fie unul sincer, nu unul din orgoliu. Banuiesc ca ti-ai dat seama ca esti pe langa subiect rau.
In concluzie, eu nu am nimic cu tine chiar daca ai postat ceva jignitor la adresa mea si a colegului meu.

Sa ne auzim de bine. Salut!
Scuzele mele daca ti sa parut atat de ofensator postul meu , nu asta a fost intentia , ideea e ca am expus ambele variante de raspuns si din moment ce mi sa spus ca e la caterinca , iti dai seama si ce parere am avut dupa aia , nu trebuie sa fie cu suparare sau sa se simta careva , si inca o chestie , doar pentru ca e sectiunea pentru focsani nu inseamna ca e exclusiv strict pentru voi. [ referitor la fraza ca e gluma inteleasa doar de cei din focsani ]. Stima
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 14:09   #3398
alygator2000

Stage 5
 
alygator2000's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 333
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[SEAT]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

...foarte rai astia pe aici =))
alygator2000 is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 20:44   #3399
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

DEVIL's Style fara nici o suparare ti-o spun dar cred ca nu si-au avut rost posturile tale.
Cred ca si un copil de 14 ani care mai viziteaza forumul asta isi dadea seama ca e caterinca si ca am facut asta asa ca sa mai destindem putin atmosfera aici pe forum unde se instalase o liniste totala de ceva timp...

Cat despre prietenu nostru cu catalizatorul asta e se mai intampla si eu am schimbat grupu la inceput cand nu aveam idee ce e ala E36 si defapt era un simplu rulment ) dar asa se intampla cand te iei dupa meseriasi :d.
Toti cred ca am trecut prin "probleme" dinastea.
__________________
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 20:53   #3400
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by jipianu View Post
DEVIL's Style fara nici o suparare ti-o spun dar cred ca nu si-au avut rost posturile tale.
Cred ca si un copil de 14 ani care mai viziteaza forumul asta isi dadea seama ca e caterinca si ca am facut asta asa ca sa mai destindem putin atmosfera aici pe forum unde se instalase o liniste totala de ceva timp...

Cat despre prietenu nostru cu catalizatorul asta e se mai intampla si eu am schimbat grupu la inceput cand nu aveam idee ce e ala E36 si defapt era un simplu rulment ) dar asa se intampla cand te iei dupa meseriasi :d.
Toti cred ca am trecut prin "probleme" dinastea.
Jipianul , credema ca la cate faze am vazut pe forum , nu stiam ce sa cred initial , ma mir ca spui asta [ faza cu dezmortitul sectiunii ] , am vazut si eu ca aveti totusi masinute frumoase prin focsaniul ala , de ce nu va adunati mai multi si sa dezmortiti atmosfera?

PS: stiati ca aveti in oras un 318is turbo?
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 21:29   #3401
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

asa e ca sunt fel de fel de persoane pe forum avem si noi ceva exemple pe care ii stim cu totii. Dar, totusi... hai sa trecem peste. Uite ca la noi numa cu putina "cearta" ca sa ii spun asa se mai discuta pe aici.

Da cred ca stiu despre ce is vorbesti dar din cate am auzit nu e gata softul la el, si merge tot in regim de aspirat (corecteazama daca gresesc).

PS: Pune mana si termina Pisca mai repede sa o vedem si noi gata
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 21:48   #3402
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by jipianu View Post
asa e ca sunt fel de fel de persoane pe forum avem si noi ceva exemple pe care ii stim cu totii. Dar, totusi... hai sa trecem peste. Uite ca la noi numa cu putina "cearta" ca sa ii spun asa se mai discuta pe aici.

Da cred ca stiu despre ce is vorbesti dar din cate am auzit nu e gata softul la el, si merge tot in regim de aspirat (corecteazama daca gresesc).

PS: Pune mana si termina Pisca mai repede sa o vedem si noi gata
Da , momentan merge in regim de aspirat pentru ca cine ia dat sfaturi in legatura cu el , i le dadea ca si cum omul facea conversie la 2.5 si nu la 1.8is m42 , am vorbit cu el si speram sa iasa ceva frumos in primavara , ca si eu fac documentarea necesara dar pentru m44 !
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 22:05   #3403
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

am vazut ca ai si Tu un proiect in desfasurare ceea ce e foarte bine... daca ai nevoie de ceva si crezi ca te-as putea ajuta de acum imi dai un PM ceva.

Ps: Ce sa zic va las pe voi sa vad ce si cum si poate la vara daca iese bine facem si la mine
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 22:17   #3404
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by jipianu View Post
am vazut ca ai si Tu un proiect in desfasurare ceea ce e foarte bine... daca ai nevoie de ceva si crezi ca te-as putea ajuta de acum imi dai un PM ceva.

Ps: Ce sa zic va las pe voi sa vad ce si cum si poate la vara daca iese bine facem si la mine

Pai cautam o solutie ok in bani ok , ca nu urmarim sa scoatem si ultimul cal din is urile alea , ideea e sa fie ceva optimizat la putere si cuplu cu piese de pe la alte modele , ca asa iesim mai bine la buget si culmea e ca daca alegi bine si cu grija piesele , rezultatul este unul chiar foarte ok.Multumesc frumos de urari.
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 22:32   #3405
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Lasa ca o sa va iasa bine pana la urma cu putina rabdare si cu oamenii potriviti se rezolva problemele
jipianu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -