20-08-10, 14:04
|
#466
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,014
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Off-Topic
bah apropo..ati dat-o intr-un off pe cafenea si pe masinile membrilor de toata frumusetea..vb aici ca de aia e deschis
|
|
|
20-08-10, 14:05
|
#467
|
Stage 3
Join Date: Aug 2010
Posts: 167
Member of: [VW]
|
Re: Off-Topic
vn-08-nen gasesti la Practiker la raionul gradina undeva la 40 ron
|
|
|
20-08-10, 14:05
|
#468
|
  Stage 5
Join Date: Jun 2009
Posts: 3,406
Member of: [Competitor CNCA] [SEAT] [4Tuning International]
|
Re: Off-Topic
nen,ia senzor de miscare ptr becul ala si se aprinde doar cand se apropie cineva nu sta non-stop aprins si ai rezolvat problema
|
|
|
20-08-10, 14:18
|
#469
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of: [VW]
|
Re: Off-Topic
@ArtCafee - Ms o sa ma uit
@Valy - Trebuie sa sparg peretele sa ii trag fir de la bec sa fac la loc ... si nu imi place cu senzori ... si asa o sa punem de miscare , senzori prin gradina si fum prin casa , camere video ...
Chestia aia mie imi place mai ales sunetu cand se prajeste tantaru  :X :X
|
|
|
20-08-10, 14:20
|
#470
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of: [VW]
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by johnsonxxl
bah apropo..ati dat-o intr-un off pe cafenea si pe masinile membrilor de toata frumusetea..vb aici ca de aia e deschis
|
Las mai ... e de la soare ... fiecare cu problemele lui ...  :P ...
|
|
|
20-08-10, 15:24
|
#471
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,859
Member of: [2 Roti] [Old School Cars] [DreamWorks Club] [Competitor CNCA] [BMW] [SKODA] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Off-Topic
oricine e bine venit la "plimbare" nu se pune problema ca e nou ca e vechi...da ce ma eu sunt peste sa aduc fete...  )  )  )
nu e vorba ca mam saturat de apa, dar eu am fost de 2 ori anu asta la mare si daca pretenasii nu au cum sa mearga macar un week.end la padure sa mergem...si asa ca pana week.endul viitor are toata lumea timp sa se hotarasca daca merge sau nu...
__________________
|
|
|
20-08-10, 15:43
|
#472
|
  Stage 5
Join Date: Jun 2009
Posts: 3,406
Member of: [Competitor CNCA] [SEAT] [4Tuning International]
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by Sonny™
oricine e bine venit la "plimbare" nu se pune problema ca e nou ca e vechi...da ce ma eu sunt peste sa aduc fete...  )  )  )
nu e vorba ca mam saturat de apa, dar eu am fost de 2 ori anu asta la mare si daca pretenasii nu au cum sa mearga macar un week.end la padure sa mergem...si asa ca pana week.endul viitor are toata lumea timp sa se hotarasca daca merge sau nu... 
|
da asa este,facem o lista cei care merg?  ))
|
|
|
20-08-10, 15:45
|
#473
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,859
Member of: [2 Roti] [Old School Cars] [DreamWorks Club] [Competitor CNCA] [BMW] [SKODA] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by valitataye
da asa este,facem o lista cei care merg?  ))
|
nu inca...e mult prea devreme pentru o lista dar ar fi bun ca cei care vor sa mearga sau nu sunt siguri inca...sa se anunte
|
|
|
21-08-10, 09:03
|
#474
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of: [VW]
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by Sonny™
nu inca...e mult prea devreme pentru o lista dar ar fi bun ca cei care vor sa mearga sau nu sunt siguri inca...sa se anunte 
|
Pei unde sa mergi ? Hotarati-va unde ... Eu zic la o padure , facem un gratar , cheta , stam la umbra ... vorbim ...
Locatia ! Scopul ?! Durata ?!
Nu esti peste mai , glumeam si eu .
|
|
|
21-08-10, 23:24
|
#475
|
|
Shine Club Member
 Stage 5
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,337
Member of: [Virtual Tuning] [4Rally] [2 Roti] [Street 4 Cars] [Shine Club] [Street Vision]
|
Re: Off-Topic
Oke sa terminam aceea cacealma se poate verifica ca userul acela nu este al meu eu unul singur acesta pe care il folosesc , nu inteleg daca omul zicea ca-i place loganu de ce nu raspune la PM.
Nu acuzati aiurea john nu spune sa primesc eu ban ca nu am de ce.
Nen vad ca ai un stereo tip "Cox cu loganu lu tasu" poate nu am tata, te-ai gandit si la asta?
|
|
|
22-08-10, 01:17
|
#476
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,014
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by _Cox_
Oke sa terminam aceea cacealma se poate verifica ca userul acela nu este al meu eu unul singur acesta pe care il folosesc , nu inteleg daca omul zicea ca-i place loganu de ce nu raspune la PM.
Nu acuzati aiurea john nu spune sa primesc eu ban ca nu am de ce.
Nen vad ca ai un stereo tip "Cox cu loganu lu tasu" poate nu am tata, te-ai gandit si la asta?
|
nu am nimic cu tine..nu te cunosc nu ma cunosti...eu tind sa cred acelasi lucru pe care l-am spus si cam asta ar fi..no offence
|
|
|
22-08-10, 09:00
|
#477
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of: [VW]
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by _Cox_
Oke sa terminam aceea cacealma se poate verifica ca userul acela nu este al meu eu unul singur acesta pe care il folosesc , nu inteleg daca omul zicea ca-i place loganu de ce nu raspune la PM.
Nu acuzati aiurea john nu spune sa primesc eu ban ca nu am de ce.
Nen vad ca ai un stereo tip "Cox cu loganu lu tasu" poate nu am tata, te-ai gandit si la asta?
|
Inseamna ca esti facut la eprubeta  Cum sa nu ai tata ?!? Nu te supara dar cam bate la ochi asa ...
|
|
|
22-08-10, 13:12
|
#478
|
Stage 3
Join Date: Apr 2009
Posts: 119
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by _Cox_
Oke sa terminam aceea cacealma se poate verifica ca userul acela nu este al meu eu unul singur acesta pe care il folosesc , nu inteleg daca omul zicea ca-i place loganu de ce nu raspune la PM.
Nu acuzati aiurea john nu spune sa primesc eu ban ca nu am de ce.
Nen vad ca ai un stereo tip "Cox cu loganu lu tasu" poate nu am tata, te-ai gandit si la asta?
|
 )...gata cu off topicul ma...A fost o greseala...Si nen lasa-l ma in pace....
|
|
|
22-08-10, 13:51
|
#479
|
  Stage 5
Join Date: Jun 2009
Posts: 3,406
Member of: [Competitor CNCA] [SEAT] [4Tuning International]
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by Yakuza007
 )...gata cu off topicul ma...A fost o greseala...Si nen lasa-l ma in pace....
|
De ce crezi ca ii zice sectiunea OFF-Topic??E libera discutie aici yakuza
|
|
|
22-08-10, 14:04
|
#480
|
Stage 3
Join Date: Apr 2009
Posts: 119
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by valitataye
De ce crezi ca ii zice sectiunea OFF-Topic??E libera discutie aici yakuza
|
Da nu va mai luati de el...La asta ma refer:-p  .....
|
|
|
|
|