Asta imi e meseria
Termenul se numeste ECRANAT
Intrebare pe scurt : Cum pot ecrana un difuzor si cu ce ?
Cu transformatorul am rezolvat-o la o bere

Adica dupa ce am baut-o am taiat cutia din metal ( aluminu ) si am pus-o de jur imprejurul transformatorului astfel micsorand campul electromagnetic creeat de acesta

La difuzoare ar trebui sa fie identic ... vad eu ... va tin la curent
Ps : Mi-am dat comanda de mixer ( de dj ) am vrut sa fac unu dar cu toate cele ce imi trebuia ma ajungea 5 -10 mil

asa dau 2 mil !