La multi ani!! tuturor...focsanenilor...si ramnicenilor...si nu numai`
Sa va dea domnu` sanatate! si la cat mai multe masini tunate
si vb lu john....sa se mai efetenasca` gazu)
V`am pupat
__________________
Merge SUZY` ca nu`i sanatoasa....
gata m`am decis...ma pocaiesc....ma duc in muntii..si ma fac calugar...
am eu o presimtire...ca maicutele d pe acolo`...nu au au mai vazut de mult...gigoloi
hmmm......