Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 18-10-08, 19:21   #16
georgerg

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 520
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default

Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
problema e ca nu te cunoaste nimeni si parerea mea ar fii sa latrii mai putin si sa vorbesti mai cu bun simt ... asta daca vrei in continuare sa mai vorbesti pe aici cu restul de "amarati"
cred ca ai dreptate ca nu ma cunoaste nimeni - de aici bineinteles - si e mai bine asa - nu vad de ce esti "ofensat" - eu nu am zis de nimeni ca e "amarat" si nu vad nici unde mi-am pierdut bunul simt. Vad ca tu latri aiurea si ma ameninti pe mine - "... asta daca vrei in continuare sa mai vorbesti pe aici cu restul de "amarati"" - chiar crezi ca ma impresioneaza cu ceva - eu m-am lamurit deja care e treaba pe acest forum - laba trista moarte sigura si mult mult latrat. Credeam ca e vorba de masini,curse, soferi - dar de fapt se sta la barfa pe marginea drumului - nimic concret. In schimb se gasesc cate unii sa-mi faca mie educatie deja - daca chiar vrea cineva sa-mi faca educatie sa ma caute personal nu pe forum.

I REST MY CASE!
Conform celor scrise sa aveti toti o zi buna - scuze pentru deranj.

Invitatia mea ramane valabila pentru cei cu adevarat interesati de masini nu de barfa.

Last edited by aleks; 11-11-08 at 22:12.
georgerg is offline   Reply With Quote
Old 18-10-08, 20:48   #17
zGb

Stage 5
 
zGb's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,999
Member of:
[Insomnia]
[Honda]
[SUBARU]
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

zici si tu ca ai vreun veyron vreun fxx vreun reventon ceva de ar fi o super onoare sa se aseze altii langa tine pe aceeasi strada cu masinile lor...get serious ca la tot pasul prin bucuresti sunt masini mult mai tari ca a ta
__________________
Best Impreza Exhaust Sound
We don't call FWD's as cars. They are "moving equipments"
zGb is offline   Reply With Quote
Old 18-10-08, 21:03   #18
georgerg

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 520
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by zGb View Post
zici si tu ca ai vreun veyron vreun fxx vreun reventon ceva de ar fi o super onoare sa se aseze altii langa tine pe aceeasi strada cu masinile lor...get serious ca la tot pasul prin bucuresti sunt masini mult mai tari ca a ta
scuza-ma sefu' - sa revin cand mai fac ceva bani? ce sa zic daca e asa de naspa sa fii pe aceeasi strada si sa te dai cu masina asta te rog sa nu o faci - fugi in dorobanti la baietii de nivel ridicat, cu milioane cu alea alea si cu masini tari si de pomana

Last edited by georgerg; 18-10-08 at 21:06.
georgerg is offline   Reply With Quote
Old 18-10-08, 21:21   #19
D G H

Stage 4
 
D G H's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 256
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by georgerg View Post
Ce tare esti - "un amarat de bmw e30" - de parca eu traiesc la tara si nu stiu ce ai sub capota. Hai sa ne plimbam - deocamdata nu emit pareri cum o sa fie cu tine dar sunt curios sa vad cum stam............acum cat mai ai sanse
ok cand vrei imi dai un pm si stabilim,acum cat mai am sanse ca masina mea merge cu 0.6bar cand o sa mearga cu 1.5-1.7bar sunt sigur ca nu mai am nici o sansa
D G H is offline   Reply With Quote
Old 18-10-08, 21:34   #20
76BPR

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 748
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by georgerg View Post
Ce tare esti - "un amarat de bmw e30" - de parca eu traiesc la tara si nu stiu ce ai sub capota. Hai sa ne plimbam - deocamdata nu emit pareri cum o sa fie cu tine dar sunt curios sa vad cum stam............acum cat mai ai sanse
parerea mea, tu ar trebui sa vi sa te tragi, cu gtr-u negru ,si cu dgh ,sa vezi cum stai cu ei, si dupa daca ii bati jos palaria dar pana atunci vino si demonstreaza.
iar cu............acum cat mai ai sanse................vezi ca si oameni modifica la greu.
sar putea sa ai mari surprize ,cand un cazan de ursulet de 4000e o sa te bata chiar foarte rau.
asa mai ziceau uni ,ca e imposibil un ursulet sa bata un motor ,si cand ia batut nu le venea sa creada.
asa ca vino la treaba cu ea si gata.
exact cum a facut baiatul cu gtr-u negru,a venit si sa dat si gata
76BPR is offline   Reply With Quote
Old 18-10-08, 21:40   #21
zGb

Stage 5
 
zGb's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,999
Member of:
[Insomnia]
[Honda]
[SUBARU]
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by georgerg View Post
scuza-ma sefu' - sa revin cand mai fac ceva bani? ce sa zic daca e asa de naspa sa fii pe aceeasi strada si sa te dai cu masina asta te rog sa nu o faci - fugi in dorobanti la baietii de nivel ridicat, cu milioane cu alea alea si cu masini tari si de pomana
nu sefu n-au nici o treaba banii aici...eu zic ca e bine sa ne vedem lungul nasului din cand in cand si mi se pare ca ai o mica problema de vedere in acest sens! cu scuzele de rigoare
zGb is offline   Reply With Quote
Old 18-10-08, 21:49   #22
georgerg

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 520
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default

Quote:
Originally Posted by 76BPR View Post
parerea mea, tu ar trebui sa vi sa te tragi, cu gtr-u negru ,si cu dgh ,sa vezi cum stai cu ei, si dupa daca ii bati jos palaria dar pana atunci vino si demonstreaza.
iar cu............acum cat mai ai sanse................vezi ca si oameni modifica la greu.
sar putea sa ai mari surprize ,cand un cazan de ursulet de 4000e o sa te bata chiar foarte rau.
asa mai ziceau uni ,ca e imposibil un ursulet sa bata un motor ,si cand ia batut nu le venea sa creada.
asa ca vino la treaba cu ea si gata.
exact cum a facut baiatul cu gtr-u negru,a venit si sa dat si gata
cu DGH e stabilita treaba - nu cred ca am zis ca este imposibil sa ma bata un urs dar pana nu vedem nu stim - oricum e fun sa ne dam indiferent de rezultat. GTR-ul negru vad ca nu sare la cap si chiar vreau sa-l vad la treaba langa mine.

Quote:
Originally Posted by zGb View Post
nu sefu n-au nici o treaba banii aici...eu zic ca e bine sa ne vedem lungul nasului din cand in cand si mi se pare ca ai o mica problema de vedere in acest sens! cu scuzele de rigoare
ma rog eu nu vad unde am o problema in sensul asta - vreau doar sa evit chinuirea materialului tehnic din dotare in ipostaze fara sens. atat si nimic mai mult - GTR merita concurenta serioasa si cred ca nu gresesc.

Last edited by aleks; 11-11-08 at 22:15.
georgerg is offline   Reply With Quote
Old 18-10-08, 21:58   #23
geo_34
VW Driver

Stage 3
 
geo_34's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 147
Member of:
[VW]
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

corect dar formularea a lasat de dorit
geo_34 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-08, 22:14   #24
YCSNHT

Stage 5
 
YCSNHT's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,007
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by D G H View Post
Sal,am si eu un amarat de bmw e30 si as vrea sa-l scot putin la plimbare daca esti deacord anunta-ma
CE MA BUCUR..........!!!!!!!!!!!! FRAM O SA MANANCE INAINTE DE HIBERNARE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
YCSNHT is offline   Reply With Quote
Old 18-10-08, 22:22   #25
Miker
Guest
 
Posts: n/a
Wink Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by georgerg View Post
GTR-ul negru vad ca nu sare la cap si chiar vreau sa-l vad la treaba langa mine.
Pai creca sarea de mult la cap . . . dar omul mai are si alte treburi probabil ca o sa va salutati in curand :P
Multa bafta si s-o stapanesti sanatos . . . dar totusi nu mai fi chiar atat de SUPREM cu masina ta.
O seara buna
  Reply With Quote
Old 18-10-08, 22:45   #26
georgerg

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 520
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default

Quote:
Originally Posted by geo_34 View Post
corect dar formularea a lasat de dorit
k. o lasam mai moale pentru cei deosebit de sensibili

Quote:
Originally Posted by YCSNHT View Post
CE MA BUCUR..........!!!!!!!!!!!! FRAM O SA MANANCE INAINTE DE HIBERNARE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bucurate cat mai poti ca pana la hibernare si daca la prima intalnire va fi in fata la a doua sigur va avea probleme

Last edited by aleks; 11-11-08 at 22:18.
georgerg is offline   Reply With Quote
Old 18-10-08, 22:51   #27
76BPR

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 748
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

realitatea e mai dura decat pare.
76BPR is offline   Reply With Quote
Old 18-10-08, 23:05   #28
D G H

Stage 4
 
D G H's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 256
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by georgerg View Post
bucurate cat mai poti ca pana la hibernare si daca la prima intalnire va fi in fata la a doua sigur va avea probleme
esti foarte sigur pe tine,bv dar mai bine sa lasam faptele sa vb sa facem curse pe strada nu pe internet,
D G H is offline   Reply With Quote
Old 18-10-08, 23:09   #29
georgerg

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 520
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by Miker View Post
Pai creca sarea de mult la cap . . . dar omul mai are si alte treburi probabil ca o sa va salutati in curand :P
Multa bafta si s-o stapanesti sanatos . . . dar totusi nu mai fi chiar atat de SUPREM cu masina ta.
O seara buna
asa sa fie - eu il astept peste o saptamana cand ma intorc in tara. mersi mult pt urari ..........dar totusi pot sa fiu SUPREM putin - a mea a fost prima si o perioada unica - macar atat - si o sa am grija sa o fac GODZILLA - buget no limit
georgerg is offline   Reply With Quote
Old 18-10-08, 23:15   #30
D G H

Stage 4
 
D G H's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 256
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by georgerg View Post
asa sa fie - eu il astept peste o saptamana cand ma intorc in tara. mersi mult pt urari ..........dar totusi pot sa fiu SUPREM putin - a mea a fost prima si o perioada unica - macar atat - si o sa am grija sa o fac GODZILLA - buget no limit
inseamna ca si eu sunt SUPREM,e singuru urs cu M5 Turbo,din tara
D G H is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -