Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

View Poll Results: Are vreo masina sanse de castig?
DA 599 73.95%
NU 211 26.05%
Voters: 810. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 23-01-07, 23:38   #436
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

pe drumul nostru national cred ca a fost undeva pe la 11, 11 si ceva (am stat relaxat, cu tensiunea de aviator si am numarat secundele de la start - ala din filmare, pana la finish - unul ochiometric. secunda 57-107)...dar uite ce bine da o duma d-asta cu 10 secunde ptr a promova pe cineva sau ceva
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 23-01-07, 23:57   #437
ROSSI 46

Stage 5
 
ROSSI 46's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 402
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

in sfarsit shi un filmuletz...super tare dar neconcludent...shi totushi subiectiv
ROSSI 46 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 00:03   #438
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

fiecare spune ce crede...nu stiu cat au scos masinile in filmarea aia controversata insa dupa parerea mea sunt masini sub 10 sec
yknot is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 00:11   #439
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

10.000 de pareri si 10.000 de opinii fiecare cum i place.....acuma dupa ce am vazut si filmuletul mie imi este clar cine e invingator(Sebastian dupa mine desi ala care a facut filmuletul vede cum DOMINA Daniel.....in fine fiecare cu dioptriile lui) si la fel de clar imi este ca 100% la urmatoarea cursa Subaru va fi castigator detasat pt ca eu cred ca Sebastian a avut o oarecare teama de acea masina care pana la urma nu s-a dovedit a fie cinestie ce fiara (nu spun ca nu e o masina tare .... dar mai are pana sa ajunga o bestie care sa DOMINE).O cursa care ar trebui sa se repete....si care cu siguranta se va repeta.
P.S.-pt mesterul ala cu fotografiatul lui....omule daca le stii tu pe toate atuncea explica si mie de ce in poza in care ai tras tu liniile in dreptul barilor Ono este in fata iar daca ne lom dupa umbra masinilor e Sebastian....si apropo soarele bate din spatele celui care face poza si in cazul asta tot Sebastian ar fi dezavantajat.
__________________
E46 323 Turbo - Horsepower Freaks
"I hope you're not going to be an irresponsible driver.
"This thing is scary.
"This thing is serious.
"This thing is fucking sonofabitch.
Calimero2003 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 00:19   #440
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

ptr ca are garda mai mare? sau si tu vezi o imagine perpendiculara cand ea este la unghi? soarele bate tocmai opus celui care face poza (din dr fata), altfel umbra primei masini nu se vedea. priveste linia verde, in fata ei. umbra mai...neagra este a lui ono. oricum n-are sens. filmul MR din pacate da drept "aprox. 400m" ceea se este cu 100 mai putin.

Last edited by DragosT; 24-01-07 at 00:22.
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 00:25   #441
prelude2.8

Stage 4
 
prelude2.8's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 189
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

intradevar destul de frumos filmuletzul.. dar daca vad eu bine era trasata o linie la finish in poza de ce nu se vede si in film da????? iar in film la cadrele cu vederea masinilor spate se vede clar ca sebastian este in fatza.... nush unde se vede ca domina daniel..
__________________
prelude2.8 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 00:26   #442
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

Ai dreptate nu are rost contrazisul.....fiacare crede ce vrea...oricum bravo lor ca au cu ce....felicitari!!!
Calimero2003 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 00:28   #443
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

Quote:
Originally Posted by prelude2.8 View Post
intradevar destul de frumos filmuletzul.. dar daca vad eu bine era trasata o linie la finish in poza de ce nu se vede si in film da????? iar in film la cadrele cu vederea masinilor spate se vede clar ca sebastian este in fatza.... nush unde se vede ca domina daniel..
Asa am zis si eu dar se vede ca deranjem ca avent vede si nu suntem orbi....sau mai stii.....tu cat porti la ochelari? )
Calimero2003 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 00:37   #444
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

hot news... se vede si linia de finish
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	finish.JPG
Views:	262
Size:	38.9 KB
ID:	205366  
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 00:37   #445
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

ok pe un alt forum a fost pun un film care zic eu ca arata mai clar cine e castigatorul pe 400 de metri si 2 poze poate le pune cineva si aici..
__________________
00 Alfa Romeo 166 (Sold)
03 Renault Laguna (For sale)
04 Mercedes CLK (Sold)
07 Yamaha Gryzzli 700
09 BMW X6
10 Mercedes E coupe
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 00:40   #446
prelude2.8

Stage 4
 
prelude2.8's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 189
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

Quote:
Originally Posted by Calimero2003 View Post
Asa am zis si eu dar se vede ca deranjem ca avent vede si nu suntem orbi....sau mai stii.....tu cat porti la ochelari? )
sincer nu port ochelarii doar de aia de soare ocazionalll si acum ontopic..nush de ce ne contrazicem noi aici ca ciorile cine e castygator.. participantii ce au de spus.. D-nul Sebastian a spus clar ca a castigat in cateva posturii Ono41 a spus in vreun post ca este castygator... sau el se bazeaza pe spusele ziarului libertatea////eu nu vreau sa ma bag ca......dar nush ce rost are sa ne consumam noi atat ca cine a castygat... daca seby a spus ca a treut primul linea sa il credem pana la o declaratie din partea lui ono nu din partea clonelor....cat de curand o sa facem un thread special numit "Atacul Clonelor" respect inca o data ptr D-nul Sebastian si ptr ce a creat dintrun motor de 2.0
prelude2.8 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 00:42   #447
ROSSI 46

Stage 5
 
ROSSI 46's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 402
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

sa traieshti saintdick...intradevar se poate vedea ff clar cine a cashtigat...cu ocazia asta poate se pune capat la toata tevatura asta...felicitari celor 2 concurentzi...sebi e clar cashtigator..iar cei care au afirmat k ar fi ono clar dominant se inseala ...ori o fac din rautate ori din prostie...iar dak sebastian a plecat intradevar prost sau la shto'...atunci diferentza ar fi fost mai clara dak avea un start bun...shi presupun k mai avea o rezerva de putere p'acolo ...oricum felicitari maxime baietzi...shi sa vina revansa dak mai e cazu'...desi cred k acum totul e destul de clar....numai bine...respect
ROSSI 46 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 00:43   #448
prelude2.8

Stage 4
 
prelude2.8's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 189
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

Quote:
Originally Posted by SaintDick View Post
hot news... se vede si linia de finish
se vede si linea de finish da se vede ca seby este in fata cred ca asta este cel mai important
prelude2.8 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 00:51   #449
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

Quote:
Originally Posted by SaintDick View Post
hot news... se vede si linia de finish
Sa inteleg ca am voie sa zic ca eu il vad castigator pe Sebastian.Ce DOMINARE o fi vazut ala io nu stiu.....chiar daca era ono in fata .....diferenta nu e mare ca sa poti sa spui a DOMINAT....deasta nu suport eu forumurile astea in care toti copii au pareri dinastea....
Calimero2003 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-07, 00:56   #450
ROSSI 46

Stage 5
 
ROSSI 46's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 402
Default Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU

cu parere de rau ptr fanii & sustzinatorii lui ono dar se vede k sebi a cashtigat ... nu detasat nu lejer sau mai shtiu yo cum...a cashtigat strans...shi a fost o cursa superba ... acum totul e clar se vede ff bine finishu'....shi ar cadea in derizoriu cei care ar sustzine sus shi tare k ono e cashtigator...iar vis a vis de ce sa scris in libertatea sau ce ziar o mai fi fost ala...parerea mea k a fost ceva facut intentzionat ptr a baga raca sau ptr a dezinforma...oricum cine a afirmat cele scrise a gresit flagrant shi e mare pacat
ROSSI 46 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -