Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 16-07-08, 01:23   #31
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Opel manta vs pana in 200cp

Mane unde vati dat voi e 400 de metri.Daca nu crezi intreabal si pe KIMI vicepresedintele clubului vostru!u vino cu revansa si mai vb....deocamdata topicul e cam gresit pe undeva ,pe unde ziceai u ca accepti masinii de 200 de cp,si asta nu avea decat 150.
__________________
KNZ Performance
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 01:32   #32
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Opel manta vs pana in 200cp

oricum oricat ai zice aia nu are 150cp. da o sa vin cu revansa.. si ramane la 200cp limita..
B-14-BYE is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 01:37   #33
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default

Si aici se aude clar cum duci cu a 3-a pana la refuz)))deci....sunt 400 de metri lejer

si KADDET-ul GSI si'a luato de la KIMI de la voi din club cu ibitza fr de 160 de cai la 1 masina distanta....deci cam toate spusele tale nu dau bine cu faptele reale
Attached Files
File Type: avi MVI_1404.AVI (30.31 MB, 119 views)

Last edited by aleks; 24-07-08 at 13:50.
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 09:43   #34
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Opel manta vs pana in 200cp

eu pe kimi l-am facut cu a 3-a.. oricum ti-am zis am avut si o problema cu ambreiaju.. am balta d lichid d frana in masina.. si oricum ce auzi tu acolo cu a 3-a.. crede-ma ca se duce inca atata cu a 3-a eu in oras nu am reusit sa ii dau a 3-a limitare niciodata..
__________________
ANONYMOUS MOTORSPORT
B-14-BYE is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 14:37   #35
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Opel manta vs pana in 200cp

Deocamdata ti-ai luato de la o masina de 150 de cai.
asta e...martori destui
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 16:11   #36
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Opel manta vs pana in 200cp

ok d-nu purtator d cuvant.. astept revansa vineri sau sapt viitoare. imi pun si eu roti pe 15.. imi scot si eu filtru d aer ca si asa e prea mic.. si schimb si pompa d benzina.. si renunt si la muzika din port..
B-14-BYE is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 16:54   #37
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Opel manta vs pana in 200cp

Poate te intalnesti si cu mine prin oras intr-o seara.
bluey is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 17:13   #38
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Opel manta vs pana in 200cp

interesant am citit palavregeala de aici....ce-i drept "gargaritza" lui Kimi fuge rau m-am dat io cu el si cu un start furat grav de el mi-a dat jumatate de masina.ar fi interesant bluey GSI-ul si....opelu sa vedem....hmm nush de ce dar merg pe bluey:P daca mai e ceva anuntati-ma si pe mine ma bag...un "vultur" Talon :P pe la categoria voastra....astept un PM cand e...ca vreau sa vad cum stau si cu bluey si kadetu si de ce nu si gsi
__________________
S-TECH
Performance chiptuning
Kiki is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 17:18   #39
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Opel manta vs pana in 200cp

Quote:
Originally Posted by doarr4u17 View Post
ok d-nu purtator d cuvant.. astept revansa vineri sau sapt viitoare. imi pun si eu roti pe 15.. imi scot si eu filtru d aer ca si asa e prea mic.. si schimb si pompa d benzina.. si renunt si la muzika din port..
Si daca vreodata ai sa'l faci pe el atunci te dai cu PURTATORUL de cuvant))))
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 17:20   #40
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Opel manta vs pana in 200cp

cand mai iesiti lasati si un PM pe la mine vin si io cu a mea sa ma dau promit ca voi fi un concurent redutabil
Kiki is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 17:21   #41
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Opel manta vs pana in 200cp

Quote:
Originally Posted by Kiki View Post
interesant am citit palavregeala de aici....ce-i drept "gargaritza" lui Kimi fuge rau m-am dat io cu el si cu un start furat grav de el mi-a dat jumatate de masina.ar fi interesant bluey GSI-ul si....opelu sa vedem....hmm nush de ce dar merg pe bluey:P daca mai e ceva anuntati-ma si pe mine ma bag...un "vultur" Talon :P pe la categoria voastra....astept un PM cand e...ca vreau sa vad cum stau si cu bluey si kadetu si de ce nu si gsi
A mea trage la fel ca Ibiza...
Doar ca mai am 300Kg in plus
bluey is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 17:25   #42
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Opel manta vs pana in 200cp

da dar u cand ridica mainile la start ala sa se tureze motoarele nu o zbughesti:P a furat startu rau de tot AWD-u meu deabea pe a 2-a l-am prins si el fiind mai usor si pierderile pe transmisie mai mici normal ca lua avans usor usor, la final cam juma de masina....in fata dar o sa mai ma dau o data cu start fair play..k ala e tot la mine:P oricum cu tine ma dau cand nu o sa mai am nimic de lucru la ea ca sa fie mai frumos decat cu tzatzichi
Kiki is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 17:31   #43
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Opel manta vs pana in 200cp

Cu tzatzichi mai vreau o data pe uscat.
Oricum acolo tractiunea integrala si-a spus cuvantul.
Cu tine nici macar aia nu a avut ceva de spus.
bluey is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 17:41   #44
KimiInferno

Stage 2
 
KimiInferno's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 25
Default Re: Opel manta vs pana in 200cp

Quote:
Originally Posted by Kiki View Post
da dar u cand ridica mainile la start ala sa se tureze motoarele nu o zbughesti:P a furat startu rau de tot AWD-u meu deabea pe a 2-a l-am prins si el fiind mai usor si pierderile pe transmisie mai mici normal ca lua avans usor usor, la final cam juma de masina....in fata dar o sa mai ma dau o data cu start fair play..k ala e tot la mine:P oricum cu tine ma dau cand nu o sa mai am nimic de lucru la ea ca sa fie mai frumos decat cu tzatzichi
Ai vorbit f urat si f prost si nu mi place...Am recunoscut ca am plecat mai repede ca nu sunt obisnuit cu startul lu Kenzo dar daca aveai 220 cai ma prindeai imediat...Cursa nu s a terminat la jumate de masina...Aduti aminte ca erau cam 2 masini...Lumea care ma cunoaste stie ca sunt fair play si daca ma face vreunu nu ma apuc sa l vorbesc pe forumuri...
Tu esti un copil care nu ai km cu masina cati km de curse am eu asa ca ciocu mic...
MASINA TA E UN GUNOI CARE NU TRAGE...
Vino asta seara pe kisselef si arata la lume ca ma faci si ca ai 220 cai si 4x4...iti dau si avans de o masina prima data si dupa aia daca ma faci (desi nu cred) ne dam de la linie...Am vazut multa lume care se oftica la curse dar ca tine nu am pomenit..

Astept raspunsul tau...
KimiInferno is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 17:44   #45
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default

just...atunci da corect si asta e las capu jos dar nu zice hop....ca nu ai sarit....masina era de cateva zile la mine atunci asa ca era...cum se vinde o masina (muci) asta e nu contest, oricum si pe mama uscatului cu tzatzaichi nu cantzi pe 400 la 500 il faci tre sa vad confruntarea neaparat....daca vrei vb acum....vineri prin kiss da?? ce si cum vin si io cu a mea dar nu e gata....doar stau si ma uit.... strang din dintzi si astept sa fie toata gata...

corect trage prost a mea tocmai daia pana nu o fac nu mai ma dau cu nimeni nici cu bluey care abea asteapta... o sa ne intalnim din nou te fac io atent cand o fi cum vreau masina... pana atunci asta e...io nu ti-am jicnit masina chiar daca asa o fi poate sa fie si trabant asta e putin de fair-play la adresa invinsului...oricum cu startu furat mi-ai dat cum zici tu 2 masini care nu erau dar nu asta e important inseamna ca cu un start corect ar fi mai putzin nu?
iar la experienta nu contest....


----pe tema asta inchiei subiectu-----

Last edited by aleks; 24-07-08 at 13:52.
Kiki is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -