Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-07-05, 22:10   #16
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Daca nu zici cu ce masina faci provocarea... topicul va fi sters... de cineva cu TDi !!!
RoSonic is offline  
Old 08-07-05, 23:18   #17
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mai mult eram curios care se crede in stare ... ca in ultima vreme tot aud ca TDI face si sparge si orice masina sport .. mi s-o pus si mie pata sa vad MIT SAU REALITATE ?

topicul poate fi sters(daca-l sterge unu cu TDI e clar ca de ciuda )

si la ce-ai pus I-ul ala roshu ? sa ma sperii ?
Accepta provocarea Sonic :P
__________________
VW Passat 1.9 TDI
Nissan 350Z
HolySoul is offline  
Old 08-07-05, 23:31   #18
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Pai ce mit sau realitate?

Cand zici ca provoci orice TDI.... poate insemna ca lansezi provocarea pentru masini de peste 200 de cai.. si totodata o lansezi si pentru masini de 90 de cai (unde-i tupeul ca provoci o amarata de 90 de cai... cand ai masina care bate masini de peste 200 ???)


Quote:
si la ce-ai pus I-ul ala roshu ? sa ma sperii ?
ce-ar fi de speriat la doar i rosu? am pus din obisnuinta de a preciza exact de ce masina vorbesc...
RoSonic is offline  
Old 09-07-05, 01:42   #19
zGb

Stage 5
 
zGb's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,999
Member of:
[Insomnia]
[Honda]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"HolySoul\"
si asta cu care vin tot masina mea este si mai informeaza-te este si un 2.6 V6 pe vectra B la aceeasi cai cu aia de 2.5 V6
oricum creca o dai in off-topic cu A8-ul tau .. daka ai sau itzi da careva ...
da ma tzine sa ma dau si cu ala desi nu cred ca sunt prea multe A8 4.2 TDI
ai tu cumva unu` ? prea tare m-ai luat
si 2.0 Turbo n-o fost pus niciodata pe Vectra B vrei sa pari mare cunoscator mai documenteaza-te
vina cu masina ta
auzi prietene...la 22 de ani se pare ca ai probleme serioase asta ca sa fiu un baiat f finut...am specificat eu undeva ca am eu A8? ai facut un topic IDIOT in ***...PROVOC ORICE TDI!!!!! nici n-ai specificat masina iar in cazul asta se presupunea ca vii cu masina ta 1.6! vii cu ozn sau f-16? eu ti-am dat un EXEMPLU A8 4.2 TDI...si beleste-ti ochii aia mai bine ca acelasi lucru l-am spus si eu chiorule ca din cunostintele mele nu cred ca s-a pus 2.0T pe OPEL VECTRA B!!!! (oricum nu ma intereseaza despre opel ca e o masina slaba per total) Daca vii cu 2.5 2.6 whatever V6 te astept la orice legala vrei tu...eu am TDI de 130 de cai masina de consum (economica)

Rosonic te rog sa inchizi topicul asta ca mi se pare f idiot avand in vedere ca omul are probleme de comunicare...obiectul provocarii nu a existat din start...total irelevant ; e ca si cum as face si eu un topic provoc orice V8 sau V10 si eu in semnatura am golf tdi si de fapt vin cu un 911turbo sau ceva la genu...ai prins ideea

ps : nu-mi place sa jignesc oamenii insa m-a luat peste picior nebelindu-si ochii cum se cuvine la ce am scris, luandu-ma cu faze la genu \"te dai cunoscator\" vorbe de 2 lei
__________________
Best Impreza Exhaust Sound
We don't call FWD's as cars. They are "moving equipments"
zGb is offline  
Old 09-07-05, 01:47   #20
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default

bai baiatule tu sti ce inseamna ca esti deplasat deci DEPLASAT bun orice tdi da BMW serie 5 E60 545D e un fel de m5 disel:P tu nu sti ce vb bine si pentru cunostintele tale si bmw acela este turbo deci ar fi bine sa iti inchizi gura si sa stai sa citesti sa inveti
Alexutzzz is offline  
Old 09-07-05, 01:51   #21
vr6

Stage 2
 
vr6's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 73
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"zGb\"
[...] ...si beleste-ti ochii aia mai bine [...]
zGaiba rullz !!!

Sorry, da' nu m-am putut abtine !
vr6 is offline  
Old 09-07-05, 01:54   #22
zGb

Stage 5
 
zGb's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,999
Member of:
[Insomnia]
[Honda]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"HolySoul\"
mai mult eram curios care se crede in stare ... ca in ultima vreme tot aud ca TDI face si sparge si orice masina sport .. mi s-o pus si mie pata sa vad MIT SAU REALITATE ?
si tu-ti vezi vectra b o masina sport?

inca o chestie care m-a frapat...ai tupeul sa te dai cu A8 4.2 TDI quattro cu vectra 2.5 V6? ROFL eu te cred ca poate in vaslui exista doar tdi de 90 sau sdi de 68 de cai si poate ai alergat si tu cateva din astea...dar te rog inceteaza joaca cu nfs underground si coboara cu picioarele pe pamant mai citeste si tu pe net tehnologii specificatii etc...vezi si tu cum e treaba cu dieselurile la grupul VAG care sunt incapatanati si nu vor sa le faca common rail si dau rusine cam la toate dieselurile de pe piata la performante si la fiabilitate...

ps: thx vr6
zGb is offline  
Old 09-07-05, 03:46   #23
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default

Holysoul.....taci pana nu te faci de cacat
cum pm sa nu existe 2.0 T pe vectra B????
OMFG
vezi BUB
blazeyblaze is offline  
Old 09-07-05, 04:54   #24
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

eu as dori sa provoc o maimuta la crosetat.
un hamster la box
un papagal la innot
si daca se poate o rama la 100m garduri.
asa ies si eu primu .......sau mai stii poate alerg singur si ies pe locul doi.
aoleuuuuu si vreu un melc la maraton ....vere ii dau un fum...
ca discutie: stiati ca un pestisor a fost masurat la acceleratie cu 0-115 km/h in 0.2 sec? Discovery asta (e vorba de zvacu ala cand vrea sa-l inhate altu mai mare sa nu credeti ca innoata cu 100 la ora vro 2 kilometri )
ce fac io la 6 dimineata......rosonic ....muta tata la divertisment.
COObra is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -