Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-08-07, 02:14   #31
Jimmy_slide

Stage 5
 
Jimmy_slide's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 601
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

Frate, chiar dak v-am dat-o, nu-i frumos sa pleci asa, nici salut nici ******-n gura...
Jimmy_slide is offline  
Old 15-08-07, 02:21   #32
TheMendacious

Stage 5
 
TheMendacious's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 490
Member of:
[VW]
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

Quote:
Originally Posted by Jimmy_slide View Post
Frate, chiar dak v-am dat-o, nu-i frumos sa pleci asa, nici salut nici ******-n gura...
AAAAAA cum ne-ai dat-o frate ??? cand ??? ca ai stat numai in spate tu ai visat ? plus de asta cand a fost la plecare am plecat toti odata cum de te-ai simtit nebagat in seama ? Ok iti zic acum salut ... eu nu eram in cardasie cu ceilalti 2 ...

oricum nu inteleg cum de ai postat ca "ne-ai dat-o" ???!!!
__________________
TheMendacious is offline  
Old 15-08-07, 02:33   #33
Jimmy_slide

Stage 5
 
Jimmy_slide's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 601
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

nu vorbeam de prima data, vorbeam de urmatoarele doua dati cand tu stateai in fum si i-am dat-o tovarasului tau sau whatever cu clio-ul.Sa nu mai zic de a treia oara cand ala cu astra s-a bagat in fata mea, k el plecase de la stop fara sa aiba banda, si am calcat frana si tot v-am dat-o.Nu credeam k te oftici in halul asta.E copilaresc ce faci.Asta e.V-am dat.Si nu sunt singurul care a vazut asta.Eu zic sa o lasi asa cum a cazut, k si asa ai dat-o in diverse grav.Ce draq, parca esti d-ala mic, imi iau jucariile si plec...
Jimmy_slide is offline  
Old 15-08-07, 02:45   #34
TheMendacious

Stage 5
 
TheMendacious's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 490
Member of:
[VW]
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

Quote:
Originally Posted by Jimmy_slide View Post
nu vorbeam de prima data, vorbeam de urmatoarele doua dati cand tu stateai in fum si i-am dat-o tovarasului tau sau whatever cu clio-ul.Sa nu mai zic de a treia oara cand ala cu astra s-a bagat in fata mea, k el plecase de la stop fara sa aiba banda, si am calcat frana si tot v-am dat-o.Nu credeam k te oftici in halul asta.E copilaresc ce faci.Asta e.V-am dat.Si nu sunt singurul care a vazut asta.Eu zic sa o lasi asa cum a cazut, k si asa ai dat-o in diverse grav.Ce draq, parca esti d-ala mic, imi iau jucariile si plec...
Mda ... interpretezi gresit . Vezi ca poate cand te-ai dat a 2a si a 3a oara noi ne-am intors pe prima strada in dreapta daca tu te-ai dus pana in semafor e treaba ta si zici ca ne-ai luat . Eu zic ca cel mai bine hai maine seara sa ne dam de 3 ori sa filmam sa se vada exact care pe care pt. a elimina discutiile ce zici ?

E aberant sa zici ca ai castigat vre-una din curse
TheMendacious is offline  
Old 15-08-07, 09:37   #35
Jimmy_slide

Stage 5
 
Jimmy_slide's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 601
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

Deja esti nesimtit!Adica ma faci prost pe fata.Care-i problema ta?Suferi de amnezie?Singurul care mi-a facut fatza a fost baiatul cu clio.Nu poti sa accepti ceva ce s-a intamplat?Cum adica sa ma filmezi?Nu ma filmeaza nimeni.S-a vazut cu ochiul liber prietene!!Stai linistit, dak vrei ne dam si de 20 de ori, oricum o sa faci tot la fel...
Jimmy_slide is offline  
Old 15-08-07, 09:46   #36
Alex_VTR

Stage 4
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 248
Member of:
[Street Zone]
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

Quote:
Originally Posted by TheMendacious View Post
Mda ... interpretezi gresit . Vezi ca poate cand te-ai dat a 2a si a 3a oara noi ne-am intors pe prima strada in dreapta daca tu te-ai dus pana in semafor e treaba ta si zici ca ne-ai luat . Eu zic ca cel mai bine hai maine seara sa ne dam de 3 ori sa filmam sa se vada exact care pe care pt. a elimina discutiile ce zici ?

E aberant sa zici ca ai castigat vre-una din curse
Frate serios acu baga-ti mintile in cap singuru care a stat langa Stilo a fost baiatu cu Clio si ala cu Astra nu are rost sa insisti cu prsotia asta...knd ati ajuns in dreptul parcarii erai chiar in spate rau si dak e de ce nu te dai parte in parte cu el fara alte masini care sa se bage in fatza si alte faze.
Alex_VTR is offline  
Old 15-08-07, 10:10   #37
Jimmy_slide

Stage 5
 
Jimmy_slide's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 601
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

Din momentul asta am terminat orice discutie cu tine, poti sa zici orice, ma doare la p***.Oricum cine a vazut stie, si am si alta treaba decat sa ma cert pe niste faze care nici prin cap nu-mi treceau.Mai bine ti-ai schimba nick-ul in TheOfticous!
Jimmy_slide is offline  
Old 15-08-07, 13:17   #38
TheMendacious

Stage 5
 
TheMendacious's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 490
Member of:
[VW]
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

Quote:
Originally Posted by Jimmy_slide View Post
Din momentul asta am terminat orice discutie cu tine, poti sa zici orice, ma doare la p***.Oricum cine a vazut stie, si am si alta treaba decat sa ma cert pe niste faze care nici prin cap nu-mi treceau.Mai bine ti-ai schimba nick-ul in TheOfticous!
Mda ... nu o scot la capat cu voi , ai zis ca te mai dai de 20 de ori cu mine da ? Hai sa ne vedem diseara sa te dai de 20 de ori ce zici ? sa vedem daca din 3 ma iei macar odata si asta cu martori sa vada cei de acolo ca nu ai dreptate ca ai stat numai in spate si te-ai dus in fata doar cand noi am franat pt. intoarcere pe strada laterala . Pai daca eu ma intrec cu o masina mai puternica si ala cand franeaza ca se apropie de semafor iar eu nu franez normal , ma duc putin in fata lui dar asta nu inseamna ca l-am facut .

Trecand peste injuriile inutile , te astept diseara sa ne dam , doar noi doi daca tot zici ca ai dreptate .

PS: Baiatul cu astra sa dus foarte tare in fata ta , mult si in fata mea oricum ordinea a fost : astra , clio , eu , tu si ultima cursa astra , eu , clio , tu .
TheMendacious is offline  
Old 15-08-07, 13:24   #39
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

Quote:
Originally Posted by TheMendacious View Post
PS: Baiatul cu astra sa dus foarte tare in fata ta , mult si in fata mea oricum ordinea a fost : astra , clio , eu , tu si ultima cursa astra , eu , clio , tu .
salut.. diseara pot si eu.. ai pm
pHlow is offline  
Old 15-08-07, 13:29   #40
TheMendacious

Stage 5
 
TheMendacious's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 490
Member of:
[VW]
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

Da pHlow , diseara ne vedem .

Cat despre jimmy si alex nu stiu cat tupeu sa aveti dar este deja filmare pe telefon cu 3 curse in care stai numai in spate in dreptul parcarii . Hai daca tot te bati cu pumnul in piept sa ne vedem diseara sa ne mai dam odata .

De data asta nu mai pun frana sa ma opresc la semafor ca sa nu mai fie dubii ) ca astia ca voi zic ca ei au castigat daca se duc de nebuni dupa semafor )
TheMendacious is offline  
Old 15-08-07, 13:31   #41
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

Quote:
Originally Posted by pHlow View Post
salut.. diseara pot si eu.. ai pm
provocarea e si pt jimmy_slide..
pHlow is offline  
Old 15-08-07, 13:52   #42
TheMendacious

Stage 5
 
TheMendacious's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 490
Member of:
[VW]
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

Quote:
Originally Posted by pHlow View Post
provocarea e si pt jimmy_slide..
Cel mai corect ar fi asa !!! Ai putea sa ne fii si martor man !


Da ! Perfect asa ... te astept jimmy
TheMendacious is offline  
Old 15-08-07, 14:30   #43
Jimmy_slide

Stage 5
 
Jimmy_slide's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 601
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

Quote:
Originally Posted by TheMendacious View Post
Cel mai corect ar fi asa !!! Ai putea sa ne fii si martor man !


Da ! Perfect asa ... te astept jimmy
La 11 sunt in parcare.Si sa aduci si filmarea
Jimmy_slide is offline  
Old 15-08-07, 16:05   #44
Slim29

Stage 5
 
Slim29's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,629
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

aha diseara o sa apar si eu .. abia astept sa va vad .. sa nu va mai certati atat... ce drq va-ti dat pe bani de va certati asa .. lasati drq certurile inutile cand va puteti da oricand .. nu are rost sa va certati aiurea .. bafta si vb diseara
__________________
e30 forever love!
e34 first love!
Slim29 is offline  
Old 15-08-07, 17:12   #45
Alex_VTR

Stage 4
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 248
Member of:
[Street Zone]
Default Re: Chrysler Stratus 130 de cai vs ... sa vad ce poate americanca

SLIM ai cumva un bmw urs galben ? k shi yo stau in titan si e unul parcat pe acolo..
Alex_VTR is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -