Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-12-04, 13:08   #16
Mr.Nice
Registered

Stage 5
 
Mr.Nice's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 556
Default

Ceva in genul lui 200sx vreau si eu sa fac, sa fac o oprire in fiecare oras, sa vad cum sunt oamenii, ce traditite au...etc. K DACA NU VIZITEZ TARA MEA, CE ROST ARE SA MA DUC IN ALTE TARI SA VAD CE E ACOLO... In primavara-vara cred ca o sa plec intr-un asemenea \"turneu\".Imi pusesem de mult in gand asa ceva....

HOLYSOUL, ITI UREZ MULTA BAFTA SI SA AI GRIJA!!!!!



PEACE
Mr.Nice is offline  
Old 22-12-04, 20:50   #17
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Mersi Mr Nice si tuturor care ma incurajeaza .. da ce conteaza ce spuneti voi ?
conteaza ce spune anami : \"sa stau in banca mea\" .. probabil o sa stau in banca mea.
Anami da de unde stii tu unde e banca mea ? Poate nu am de ce ramane pe acea banca .. poate am nevoie sa evadez din monotonie , sa admir peisaje , sa-mi vad tzara . Pe afara am fost dar ce conteaza ce-am vazut afara daca nu am colindat tzara in care m-am nascut . In plus de asta .. daca psihic si fizic cred ca pot face fatza unei astfel de excursii .. nush ce treaba ai tu .. in fine.. n-am nik cu tine .. parerea ta .. acu parerile si gusturile nu se discuta ..
Oricum ma gandeam ca r fi super fain sa fie mai multe masini si mai multi oameni dispusi sa faca ceva .. poate se schimba si un pic mentalitatile cand o sa se vada ca cei pasionati de masini sunt oameni normali si nu niste golani .
Eventual sa strangem alti pasionati de masini .. etc .. ash putea face multe dar nu de unul singur ..
__________________
VW Passat 1.9 TDI
Nissan 350Z
HolySoul is offline  
Old 22-12-04, 22:04   #18
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

acuma iarna nu ma bag la asa ceva, dar la vara daca ai chef si se gasesc doritori, sa fim macara 3 de masina unde se poate chiar 4 (ca altfel te omoara benzina atatia km) io ma bag

ar fi frumoasa o astfel de caravana
200SX is offline  
Old 23-12-04, 10:04   #19
Anami

Stage 2
 
Anami's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 33
Default

eu doar ti-am zis... sincer.. nu mi se pare iarna o perioada buna de facut excursii in jurul tarii!!! faci cum vrei acum! Bafta!
Anami is offline  
Old 23-12-04, 11:45   #20
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Anami\"
poate doar tu si masina ta!
probabil ai prea multe \"invitatii\" din alta parte...am observat ca te \"bagi\" peste tot ...e de apreciat gestul lui si ma refer nu la turul romaniei sau ce vrea el sa inconjoare cat la invitatia facuta
__________________
I like the Power.
Catalyn is offline  
Old 23-12-04, 23:48   #21
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mersi tuturor care m-au sprijinit ... da singur nu vreau sa plec .. speram sa fie macar doua masini ... nu de alta da mi-e urat .. pana acum n-am gasit pe nimeni .. si zic eu e mai bine doua masini in cazu in care ramane unu in pana .. sau alte chestii ...

daka n-am reusit asta este .. am sa stau in familie sa fac craciunu desi familia mea ar fi si cei pasionati de masini ..
si nu am zis ca vreau sa vizitez toate orasele ca nu-s nebun imi ajunge sa merg Iasi-Bucuresti-Timisoara - Arad - Suceava -iasi ... ceva de genu` .. .
)
si daka mai mergea careva .. de asta suntem prieteni sa ne ajutam si ajutam eu si cu bani de benzina .. si cu ce mai puteam ...
(numa sa nu vina 100 de masini cu un consum de 16%)
heh .. nu se poate asta este .. las pe primavara desi imi doream ....
oricum invitatia ramane deschisa ...

Daca ai vointa totul este posibil. Eu pe ideea asta merg .
HolySoul is offline  
Old 24-12-04, 11:42   #22
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

lolo 2 masini iarna
noi cand ne-am apucat sa planuim eram 3 masini full chiar ne gandeam sa mergem cu 4 masini, iar cand a venit vorba sa plecam am ramas 3 insi cu o masina iar al patrulea a fost luat ma imult cu japca chiar cu o seara inainte

apropo vara asta am vrut sa plecam prin ungaria...croatia, italia si din 2 masini full am ramas doi oameni cu o masina (a mea) si am abandonat ca ne rupea si benzina si in 2 nu era nici distractie

pana mea la chestii dastea multi viteji se arata dar cand vine vorba de facut sa vezi care cum da din colt in colt, ca-l doare un deget ca i-a intrat ceva in ochi, ca a auzit el a o sa ploua in ziua de miercuri ...
200SX is offline  
Old 24-12-04, 13:18   #23
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

hahahaha ... No Comment )
HolySoul is offline  
Old 30-12-04, 19:05   #24
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Topic closed .. puteti sa-l stergeti ori whatever
HolySoul is offline  
Old 30-12-04, 19:34   #25
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

proud member of MR care esti, din cate stiu eu gratzian ti-a trimis PM sa iti schimbi AVATARUL cu sigla clubului din care faci parte....
nu am nimic personal cu clubul vostru si scuze de offtopic
__________________

Daca ai ceva de zis, zi cu voce tare. Daca vrei sa taci, taci sa auzi numai tu.


alexutzu is offline  
Old 31-12-04, 02:03   #26
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

alexutzu .. da esti purtator de cuvant a lui Gratzian .. ? sau ce ? ca eu nu ma prind ... si nu am primit nimic care sa-mi spuna sa-mi schimb avataru ... Daca ai ceva cu mine propun sa nu arunci vorbe aici .. sa-ti vezi de viata ta si du-te la Biserica si scoate-mi particele sau ce traditii ai tu pe la tzara.

Si inca ceva .. vorbesti in numele NSL , in Numele MR , in numele cui mai exact ? sau e o parere prostie si personala ?
HolySoul is offline  
Old 31-12-04, 10:46   #27
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

ca sa nu mai fiu offtopic iti trimit un PM baiat din VASLUI care esti
alexutzu is offline  
Old 31-12-04, 11:53   #28
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=4127

ti-am spus si direct, si indirect, dupa cum vezi exista un topic chiar IN FORUMUL MR, cu un comunicat care s-a transmis pe forumurile tuturor cluburilor...

ca atare toata lumea s-a conformat

iar alexutzu, daca nu cumva nu mai tin minte, tu aveai un kilometru de semnaturi, nu numai problema asta, cu avatarul....

daca asta e acum, grija ta sa ma vanezi pe mine si pe toti care mai au abateri de la regula, mai bine gaseste-ti alta preocupare...
este o mare diferenta intre semnaturile tale de prost gust, si incalcarea unei reguli mai mici...

HolySoul, poate citesti linkul, si imi faci ceea ce a facut cam toata lumea

iar alexutzu, sa stii ca este un grup de observatori care semnaleaza pe un forum intern, separat greselile astea, inclusiv despre tine.... ma ajuta suficient, nu am nevoie si de ajutorul tau...
Gratzian is offline  
Old 31-12-04, 12:57   #29
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

gratzian iti dau totala dreptate in privinta semnaturilor pe care le aveam, dar nu mi-am facut o preocupare din VANAREA celor cu avatare din sigla clubului oricare ar fi el, eu daca il vad pe vreunu cu avataru cu sigla clubului iti dau un semn, NU DE ALTA DAR TOTUSI VROIAM SA TIN SIGLA CLUBULUI IN AVATAR

nu mi-am facut o pasiune din asta dupa cum am spuns mai sus. nu vad nici un motiv de a nu tine in continuare sigla clubului in avatar atata timp cati ceilalti o tin acolo iar eu nu
dar eu totusi m-am supus si nu am tinut-o acolo
alexutzu is offline  
Old 02-01-05, 14:09   #30
bix

No Speed Limit

Stage 5
 
bix's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 470
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default

Aoleu nu-nteleg nimic!!!!!!!!!!!
va rog faceti-ma sa-nteleg
bix is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -