Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 13-01-10, 00:07   #166
georgerg

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 520
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

ok, pai daca tot vorbim hai sa trecem la concret - lista arata cam asa:

NR,Nume,User,Marca,Model,2009 – HP,2010 – HP,402 m ET,0-300 km ET

1,Virgil,DZ1,Toyota,Supra,1047 BHP,NA,NA,NA
2,Theo,Exelixis,NISSAN, GTR R35,901 BHP,1000 + BHP,NA,NA
3,Pop Gheorghe,pop_gheorghe,PORSCHE,997 TURBO,700 BHP,NA,10.88,NA
4,George,georgerg,NISSAN,GTR R35,575 AWHP,800 AWHP,11.28,NA
5,George,gollum_,BMW,S38B36,505 RWHP,1000 RWHP,NA,NA
6,Nasi,DGH,BMW,S38B38,450 RWHP,650 RWHP,NA,NA
7,Bobi,bobiMOM,BMW,S50S30,480 BHP,NA,NA,NA
8,pepy opel speedster 2009:350rwhp 2010:450rwhp 1005kg 402m:11.8
9,Catalin Iuhasz Audi RS6 700HP (+ -)
10,Catalin, WPP, BMW e30, S50b32, 2010 - 700whp+

evident sunt necesare minim 6 voturi ca sa avem o decizie - cum facem? - votam public? - adica fiecare trece in dreptul poz. proprii optiunea - sau privat? - adica un pm la mine cu optiunea fiecaruia!??!?!
georgerg is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 00:16   #167
gollum_
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
gollum_'s Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 537
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Quote:
Originally Posted by georgerg View Post
ok, pai daca tot vorbim hai sa trecem la concret - lista arata cam asa:

NR,Nume,User,Marca,Model,2009 – HP,2010 – HP,402 m ET,0-300 km ET

1,Virgil,DZ1,Toyota,Supra,1047 BHP,NA,NA,NA
2,Theo,Exelixis,NISSAN, GTR R35,901 BHP,1000 + BHP,NA,NA
3,Pop Gheorghe,pop_gheorghe,PORSCHE,997 TURBO,700 BHP,NA,10.88,NA
4,George,georgerg,NISSAN,GTR R35,575 AWHP,800 AWHP,11.28,NA
5,George,gollum_,BMW,S38B36,505 RWHP,1000 RWHP,NA,NA - eu VOTEZ afirmativ pentru DYNO DAY
6,Nasi,DGH,BMW,S38B38,450 RWHP,650 RWHP,NA,NA
7,Bobi,bobiMOM,BMW,S50S30,480 BHP,NA,NA,NA
8,pepy opel speedster 2009:350rwhp 2010:450rwhp 1005kg 402m:11.8
9,Catalin Iuhasz Audi RS6 700HP (+ -)
10,Catalin, WPP, BMW e30, S50b32, 2010 - 700whp+

evident sunt necesare minim 6 voturi ca sa avem o decizie - cum facem? - votam public? - adica fiecare trece in dreptul poz. proprii optiunea - sau privat? - adica un pm la mine cu optiunea fiecaruia!??!?!
.......
gollum_ is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 01:33   #168
WPP

Stage 5
 
WPP's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Quote:
Originally Posted by georgerg View Post
OK - back on topic daca se poate - exista deja o lista de 10 masini care pretind mai mult sau mai putin dovedit ca sunt cele mai puternice 10 si unele chiar cele mai rapide - eu raman la ceea ce am sustinut mai devreme - ar fi cazul ca fiecare sa si dovedeasca atat puterea cat si performanta. Daca la performanta exista sanse la fiecare cursa dragracing incepand din luna martie ar fi interesant sa aflam macar pana atunci sau chiar in acea perioada care este puterea masurata - deci exista cineva care este interesat sa participe activ la acest aspect?!?! adica cineva care are un dyno 4x4?!?! se poate organiza un dyno day?!?! sau ramanem fiecare la estimari si/sau masuratori personale?!?! daca se poate ar fi super daca nu asta este!!! inseamna ca suntem incapabili de mai mult!!! deci hai sa vedem ce iese sau daca iese ceva!!! se implica cineva?!?!?

Off - am gasit si eu treaba asta : http://www.kingofeurope.net/2010/ind...=114&Itemid=44

suna bine - defapt suna a cea mai mare provocare ever pt noi - avem ocazia sa dovedim cat de buni suntem atat intre noi cat si altora din afara tarii chiar la noi acasa - cred ca participarea va fi mai mult decat numeroasa nefiind impedimentul distantei - si cred ca pana pe 24 Iulie vor fi gata destul de multe masini - Virgil? George?

Pai dyno 4x4 ar fi exelixis sau racincode.
Eu unu am testat si softat destul de multe masini pe v-tech cum are exelixis si mastertuner.
Eu zic ca este ok avand in vedere ca poate arata puterea la roata sau la motor in functie de ce vrei sa vezi, asta pentru cei ce nu stiu lucrul asta...
WPP is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 01:45   #169
WPP

Stage 5
 
WPP's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

george,
Cred ca ar fi cazul sa fie un topic separat pentru 402m.
De ex eu pot regla masina spre extrem cand fac dyno si as avea o putere mare dar pentru a proteja transmisia sau pentru a pastra fiabilitatea motorului setarea pentru drag ar fi mai putin agresiva.
WPP is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 02:45   #170
DZ1

Stage 5
 
DZ1's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 814
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Eu sigur sunt in Romania la European Dragracing.
Iar sa pun masina pe un dyno nu ar fi nici o problema ca sa nu iasa vorbe , desi personal nu sunt incantat de sistemele de racire actuale de la standuri.Dar daca merg toti sigur nu dau inapoi!!!
__________________
Nu te certa niciodata cu idiotii ! Te fac sa cobori la nivelul lor si acolo te bat cu experienta !
...

Acum 3 ani: Supra-DZ1 1047Cp si 1250Nm...la ora actuala....mai mult
...
Singurul lucru care pare ca este impartit corect pe planeta este inteligenta!!!Toti avem impresia ca am primit destul.....
DZ1 is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 06:30   #171
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
am zis eu ca am vre`o treaba cu wpp?...fan-club? stegulete..insigne...
luci4n_vl

Stage 4

luci4n_vl's Avatar

Join Date: Jun 2009
Oras: Rm Valcea
Age: 39
Posts: 208

Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania
Quote:
Originally Posted by WPP View Post
Catalin, WPP, BMW e30, S50b32, 2010 - 700whp+
salut cataline....sa nu zici k ti`ai scos bestia din "fabrica"......700 cai?....hahaaha.....cred k glumesti....daca ai pus turbina aia kre o stiu....zic k....esti invicibil....zic asta pt k uramresc top 10....si stiu si masina supra a lui virgil....in fine pana la proba contrarie....topul este bine facut la ora actuala...
__________________
Ursul meu - by Soby https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-...ml#post2815692

https://www.youtube.com/watch?v=HN-hp3QAjmk
luci4n_vl is offline Reply With Quote

Old 11-01-10, 09:56 #132
luci4n_vl

Stage 4

luci4n_vl's Avatar

Join Date: Jun 2009
Oras: Rm Valcea
Age: 39
Posts: 208

Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania
eu stiu ce poate wpp(catalin)...ambii...am vazut realizarea lor....MOM-ul spre exempu a fost facuta de ei in totalitate si pot spune k anu` trecut a fost invincibila...pt k pe "supra" nu l`am vazut anu` trecut la nici`o legala......stiu k MOM la tulcea si`a furat`o...dar...nu stiu ce sa intamplat dupa...ma refer pe autostrada.....parerea mea.....k anul asta va fi anul lui WPP......si stiu sigur ce spun....bine`neles...este doar parerea mea....
luci4n_vl is offline Reply With Quote

Old 11-01-10, 23:35 #143
luci4n_vl

Stage 4

luci4n_vl's Avatar

Join Date: Jun 2009
Oras: Rm Valcea
Age: 39
Posts: 208

Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania
Quote:
Originally Posted by yoda View Post
stii ceva si de proiectul lui George(m5 turbo) sau traiesti in "lumea wpp"?
sunt nou in "lumea curselor"....m`am dat doar odata la baia mare...si odata la slatina....cu 325tds stok....dar....wpp mi`a facut o masina urs...325ix turbo....si MOM ma dus la el...si knd a vazut ce se lucreaza akolo,si ce masina va scoate catalin anul asta....sa speriat....deci MOM sa speriat...si pot spune k bobi anu` trecut a cam rupt cura targului....dar anu` asta....este greu cu WPP....cred ka va rupe tot...cred.....este doar o parere...de`a mea.
__________________
Ursul meu - by Soby https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-...ml#post2815692

https://www.youtube.com/watch?v=HN-hp3QAjmk
luci4n_vl is offline Report Post Reply With Quote


este bn tot ce ai scris acolo....se vede k te pricepi....este corect si ce ai mai zis..."pana la proba contrarie"......eu am sa il sustin p WPP
__________________
Ursul meu - by Soby https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-...ml#post2815692

https://www.youtube.com/watch?v=HN-hp3QAjmk
luci4n_vl is offline Report Post Reply With Quote

luci4n_vl

Stage 4

luci4n_vl's Avatar

Join Date: Jun 2009
Oras: Rm Valcea
Age: 39
Posts: 208

Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania
Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
nu ti se pare ca deja scrii prea mult si prea pe langa subiect? gata am inteles cu totii ca ai bembeu si ca esti fan wpp si ca esti fan wpp si ca esti fan wpp si ca ESTI FAN WPP....AM INTELES!
mda....se pare k....nu ai inteles aluzia...supra nu este din romania...ce`l putin nu am vazuto la curse anu` trecut......asa k este roman...jos palaria...k ii rupe pe aia in ungaria...la fel...jos palaria...dar...nu il mai tot umflati atat...k noi nu ne`am bucurat pt succesele lui aici in romania....asa k sa fim realisti...nu sunt fan wpp...nici mom...eu sunt fanul meu...si atat....dar...sa fim realisti si sa respectam munca celor din tara....nu a celor din alte parti...pt k si eu am "un unchi" in USa si are o masina de 3000 d cai....dar deh....este in "USA"......dar este roman...si sta akolo de "99" de ani....
__________________
Ursul meu - by Soby https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-...ml#post2815692

https://www.youtube.com/watch?v=HN-hp3QAjmk
luci4n_vl is offline Report Post Reply With Quote

MAI VREI DOVEZI VIS-A-VIS DE ABERATIILE TALE?!DESTUL CU OFFTOPICUL!
__________________
"Do, or do not. There is no try."
yoda is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 10:49   #172
dragusu

Stage 5
 
dragusu's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 467
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Quote:
Originally Posted by georgerg View Post
ok, pai daca tot vorbim hai sa trecem la concret - lista arata cam asa:

NR,Nume,User,Marca,Model,2009 – HP,2010 – HP,402 m ET,0-300 km ET

1,Virgil,DZ1,Toyota,Supra,1047 BHP,NA,NA,NA
2,Theo,Exelixis,NISSAN, GTR R35,901 BHP,1000 + BHP,NA,NA
3,Pop Gheorghe,pop_gheorghe,PORSCHE,997 TURBO,700 BHP,NA,10.88,NA
4,George,georgerg,NISSAN,GTR R35,575 AWHP,800 AWHP,11.28,NA
5,George,gollum_,BMW,S38B36,505 RWHP,1000 RWHP,NA,NA
6,Nasi,DGH,BMW,S38B38,450 RWHP,650 RWHP,NA,NA
7,Bobi,bobiMOM,BMW,S50S30,480 BHP,NA,NA,NA
8,pepy opel speedster 2009:350rwhp 2010:450rwhp 1005kg 402m:11.8
9,Catalin Iuhasz Audi RS6 700HP (+ -)
10,Catalin, WPP, BMW e30, S50b32, 2010 - 700whp+

evident sunt necesare minim 6 voturi ca sa avem o decizie - cum facem? - votam public? - adica fiecare trece in dreptul poz. proprii optiunea - sau privat? - adica un pm la mine cu optiunea fiecaruia!??!?!
FARA SUPARARE dar cate masini din topul acesta merg pe strada acum sau daca au demonstrat (intr un fel anume) puterea declarata???
dragusu is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 11:02   #173
gollum_
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
gollum_'s Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 537
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

George,gollum_,BMW,S38B36,505 RWHP,1000 RWHP,NA,NA

- 505 RWHP - demonstrabil prin masuratoarea dyno !

Unde scrie Na/Na - nu este demonstrat inca
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	369.6.jpg
Views:	203
Size:	77.3 KB
ID:	1261507  
gollum_ is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 11:13   #174
georgerg

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 520
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Quote:
Originally Posted by dragusu View Post
FARA SUPARARE dar cate masini din topul acesta merg pe strada acum sau daca au demonstrat (intr un fel anume) puterea declarata???
ca sa probeze fiecare puterea/performanta trebuie sa se regaseasca macar intr-una din situatiile de mai jos: masurare dyno, rezultate evidente la dragracing, rezultate evidente la curse head to head cu masini aflate in primele doua situatii - desigur in lista actuala apar si masini care nu se afla in nici una din situatiile de mai sus si evident nu apar (strict din lipsa de interes a posesorilor - macar toti cei sub 12 sec trebuie sa fie prezenti!!!) masini care au dovedit performanta si implicit puterea - nu vreau sa se inteleaga gresit - nu fac eu personal vreo lista a mea - corect ar fi ca cei care nu se regasesc in nici una din situatiile prezentate sa nu se inscrie aici momentan - o pot face in functie de rezultatele obtinute in perioada urmatoare - altfel vb 100% ipotetic si cum noi romanii suntem talentati in a exagera riscam sa aruncam cu sutele de cai in toate directiile desi nu putem dovedi mai nimic. si daca tot am spus asta ar fi bine ca fiecare sa mentioneze de "crede" ca se afla in lista - desigur la unii este deja evident.

Last edited by georgerg; 13-01-10 at 11:38.
georgerg is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 11:37   #175
georgerg

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 520
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Quote:
Originally Posted by WPP View Post
george,
Cred ca ar fi cazul sa fie un topic separat pentru 402m.
De ex eu pot regla masina spre extrem cand fac dyno si as avea o putere mare dar pentru a proteja transmisia sau pentru a pastra fiabilitatea motorului setarea pentru drag ar fi mai putin agresiva.
din punctul meu de vedere singurul top real pt 402 este cel de la dragracing - ar fi inutil sa facem un top paralel - cat despre reglaje - fiecare este liber sa mearga cu cate harti vrea el - evident ca setarile unei masini se fac in functie de situatie - poate ca in 2010 ursii care sunt in largul lor doar pe autostrada de la 80 km in sus o sa dovedeasca si la drag pot avea rezultate - daca vrei performanta trebuie sa ii dai si la drag - mai rupi o planetara (ca la mine), mai rupi un pinion, un ax in transmisie(ca la Theo) - asta este cine vrea in fata trebuie sa sufere ca baba de frumusete!!! si oricum din punctul meu de vedere o masina completa ar fi una cam asa: cea mai rapida la 402 mt, cea mai rapida la 0-300 kmh si cea mai rapida pe circuit - cum ultima situatie tine foarte mult si de balls si talent macar hai sa ne raportam la primele doua - desi nu stau chiar rau ca rezultate treaba asta cu roll on mi se pare sex fara preludiu sau fara finalizare la ambii parteneri - e ca si cum tu termini si femeia nu sau invers ea termina si te lasa nesatisfacut - hai sa ne raportam cu totii la o regula normala - oricum la un 0-300 are loc oricine sa dovedeasca daca poate!!!
georgerg is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 12:41   #176
pepy
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
pepy's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 424
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Delta Racing Crew]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

la fel cum se intampla aproape tot timpul pe 4tuning:
- vine cineva cu o idee buna dar nefinisata si o expune pe forum
- apar liste si clasificari fara sa existe inca reguli
- regulile incep sa fie facute ce cei ce sunt prezenti in acele liste pt ca vezidoamne sunt cei mai in masura sa judece(eu zic ca e gresit)
- apar discutiile visavi de reguli pt ca cei ce le propun nici macar ei nu sunt convinsi ca sunt corecte
- moare ideea(buna de altfel) din cauza ca multi se considera nedreptatiti( pe buna dreptate sau nu) datorita regulilor ambigue care se schimba de la o zi la alta.

Eu consider ca ar trebuii procedat diferit si o sa va expun cum cred ca ar functiona corect :

- apare cineva cu o idee pt un top sau o clasificare sau o lista.....
- se stabilesc clar regulile cat si un lider de proiect( in principiu cel care a lansat ideea)
- se prezinta public regulile
- se face o lista care sa nu fie publica cu cei ce vor sa participe la respectivul proiect
- se fac invitatii pt cei care nu au aflat sau nu si-au aratat interesul pt aceasta lista,top,clasificare dar liderul de proiect considera ca sunt importanti.
- se prezinta public lista,topul,clasificarea impreuna cu data la care este intocmita si se anunta data la care v-a fi reactualizata.


Eu zic ca in cazul de fata este inca posibil sa facem o clasificare corecta si precisa cu amendamentul ca nu este un top pe romania ci un top al userilor 4tuning.

Ps. Respect pt idee!
__________________
Intre prieteni nu conteaza cine ajunge primul, conteaza sa plece amandoi odata.
pepy is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 15:50   #177
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

"yoda".....am zis "adios"....nu te mai baga in seama cu mn....te rog mult "intelepciunea universului"......fi tu ala destept,si lasa`-ma p mn in pace....
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 18:43   #178
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

INVATA SA SCRII CA MA DOR OCHII!!!!

gata cu offtopicul!
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 20:45   #179
dragos1989

Stage 5
 
dragos1989's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 579
Member of:
[SEAT]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Domnule Lucian...Daca vreti sa faceti parte dintr-o comunitate,primul lucru care trebuie facut este sa demonstrati ca respectati si meritati respectul acesteia.Mici reguli precum folosirea corecta a limbii romane (oamenii chiar vi-au aratat ca gresiti,dar refuzati sa intelegeti acest aspect) si retragerea dintr-o discutie in care ati deranjat sau macar corectarea deranjului ar ajuta foarte mult la imaginea d-voastra. Tind sa va inteleg dorinta de a fi implicat in aceasta lume,dar trebuie sa procedati corect in aceasta privinta. Si ca sa va spun si o mica zicala: Daca mergi pe strada,si iti zice un om ca esti beat,si iti mai zice inca unul,si inca unul...chiar daca nu te simti beat,ai face bine sa te duci acasa si sa te culci. Get the idea?
Ontopic: Nu va mai certati,cel mai ok ar fi sa va intalniti cativa dintre voi si sa luati o decizie in privinta organizarii topului,a unui Dyno Day,si sa mergeti cu totii la prima etapa de drag la Unguri sau sa asteptati KOE Drag Bucharest.Oricum,cand va intalniti,asigurati-va ca faceti multe filme si poze
PS: Pe Jeff de la Timisoara nu l-am vazut in lista? Parca si el avea un timp destul de bun...11.xx parca..
__________________
13-Bee
dragos1989 is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 20:57   #180
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Quote:
Originally Posted by dragos1989 View Post
Domnule Lucian...Daca vreti sa faceti parte dintr-o comunitate,primul lucru care trebuie facut este sa demonstrati ca respectati si meritati respectul acesteia.Mici reguli precum folosirea corecta a limbii romane (oamenii chiar vi-au aratat ca gresiti,dar refuzati sa intelegeti acest aspect) si retragerea dintr-o discutie in care ati deranjat sau macar corectarea deranjului ar ajuta foarte mult la imaginea d-voastra. Tind sa va inteleg dorinta de a fi implicat in aceasta lume,dar trebuie sa procedati corect in aceasta privinta. Si ca sa va spun si o mica zicala: Daca mergi pe strada,si iti zice un om ca esti beat,si iti mai zice inca unul,si inca unul...chiar daca nu te simti beat,ai face bine sa te duci acasa si sa te culci. Get the idea?
Ontopic: Nu va mai certati,cel mai ok ar fi sa va intalniti cativa dintre voi si sa luati o decizie in privinta organizarii topului,a unui Dyno Day,si sa mergeti cu totii la prima etapa de drag la Unguri sau sa asteptati KOE Drag Bucharest.Oricum,cand va intalniti,asigurati-va ca faceti multe filme si poze
PS: Pe Jeff de la Timisoara nu l-am vazut in lista? Parca si el avea un timp destul de bun...11.xx parca..
domnule dragos, daca urmariti thread-ul acesta o sa constatati ca eu mi-am spus doar o parere,chiar daca nu fac parte din "lumea automobilistica" am dreptul la o opinie,nu am zis nimic sa denigreze imaginea cuiva aici pana nu am fost jignit cum ce eu m-as milogii de cineva sa imi de-a un "beemmbeeu" si alte chesti care m-au deranjat,in rest nu am zis nimic urat,dar se pare ca anumite persoane au fost deranjate ca mie imi place o anumita masina,si ca astept sa o vad pe strazi,si ca am mai zis ca supra nu am vazut-o anul trecut la nici-o cursa. ce a zis rau? nimic!!!nu pot sa ma abtin cand cineva imi vb urat si ma jigneste pt a vedea "lumea" ce inteligent este el cand se ia de cineva care are o opinie personala.


PS. ai pus punctul pe I, jeff dc nu este bagat in top? am vazut masina anul trecut la baia mare,pot spune deasemenea k isi merita locul in top 10.
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -