Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 24-05-11, 20:48   #286
TYLt

Stage 2
 
TYLt's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 39
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

masina cea mai rapida din Romania trebuie sa fie in Romania,nu in alta parte!Nu este vorba de cea mai rapida masina detinuta de un roman.
TYLt is offline   Reply With Quote
Old 24-05-11, 20:50   #287
B_60UPE
Subaru Driver

Stage 5
 
B_60UPE's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,823
Member of:
[SUBARU]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Quote:
Originally Posted by lascarica View Post
Seriuos? ...pai atunci probabil ca GT-R din clubul vostru, poate e din anglia,nu? ..ca la fel, masina a fost pregatita integral in UK,iar cetateanul este roman... Mie mi se pare mai romaneasca a lui igor care este de asemenea cetatean Roman ,iar masina a pregatit-o in republica moldova (*)...decat gt-r ul ala. Iar daca vrei sa aduci vorba de nationalitatea lui Igor...sa stii ca este mai roman decat multi a caror apartenenta la natia asta n-a fost contestata nici macar o data, din cate stiu...si stii si tu. In plus,poate ca igor si-a cumparat si preparat masina ,cumparat casa din ro... Cu bani facuti de el si familia lui in moldova, fara a-si baga mainile in buzunarele romanilor..direct sau indirect ... vrei sa detaliem subiectul sau INCHIZI aici pentru TOTDEAUNA discutia si orice fel de contestare a procentului in care masina lui Igor este la fel de romaneasca ca oricare alta ?

(*) ma simt infinit mai apropiat de moldoveni decat de englezi...ma simt mai apropiat si de RUSI decat de englezi..englezii au fost cei care ne-au VANDUT rusilor la yalta...pe BANI..d-aia frumosi ca cei scosi din bugetele locale sau incasati pe autorizatii ...legale..cred eu.. D-aia e mai roman Igor decat altii... poate ca nu ne-a facut cine stie ce bine, noua astora din teritoriile de peste prut..insa in mod sigur, nici rau nu ne-a facut
lascarica vezi ca parca pe alt forum ti-ai luat ban pt subiectul igor. vezi sa nu iti iei si aici
B_60UPE is offline   Reply With Quote
Old 24-05-11, 21:44   #288
TheNight
Banned

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 53
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Mda ... deci daca iau o masina de 9 sec si o bag pe bulgaria ca in ro e taxa enorma inseamna ca sunt bulgar nu?
Ma dupa parerea mea cea mai rapida masina romaneasca (adica detinuta de un roman) este cea a lui Igor .... de unde chestia asta ca e masina inmatriculata in nustiu ce tara ... e roman propietaru?.... asta e ceeace conteaza ... ca daca o dam in chestii cum ca trebuie sa fie si masina tot Ro atunci este ala cu Loganu VR6 ... ca din cate stiu eu masina romaneasca e decat DACIA ... deci?>
TheNight is offline   Reply With Quote
Old 24-05-11, 22:10   #289
Laptiucu

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 899
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Daca merge lascarica (sper sa nu fie cu suparare alegerea ... e doar pentru a se intelege ceea ce vreau sa zic) la o etapa (sau mai multe de ce nu) de drag in Ungaria si are cei mai buni timpi inseamna ca e cea mai rapida masina din Ungaria?
Laptiucu is offline   Reply With Quote
Old 24-05-11, 22:54   #290
gabit

Stage 3
 
gabit's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 159
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

carcote. la coasta cate masini sunt inscrise in ro. e musai sa fie inscrisa in ro? participa la curse in tara? omul e roman? ceva ani in urma se mergea la greu sub 10 pe net. acum avem masini care fac asta pe bune,culmea unele sunt sunt de strada le vede lumea si tot apar vesnicele suferinte. poate lumea nu intelege ce inseamna 9.3 sau 9.8 street, sau 1200+ hp..
gabit is offline   Reply With Quote
Old 24-05-11, 22:56   #291
gabit

Stage 3
 
gabit's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 159
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

iar titlul topicului e "TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania" nu -TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate IN Romania ...
gabit is offline   Reply With Quote
Old 25-05-11, 08:58   #292
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Parere personala.... evo lui Paul Andronic este cam nr1 in momentul de fata. Din pacate sau din fericire nu cred ca vom avea ocazia sa o vedem la o cursa de drag, lui ii plac mai mult drumurile strambe .
Poate Sebi e ingaduitor cu noi si "ne da din casa" cateva date de pe simulator.
Le: masina e in Romania....detinuta de cetatean roman
__________________

2,0 MPI.......109 iepe si shase cai frumosi
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-11, 16:34   #293
privat4u2

Stage 5
 
privat4u2's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 829
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

In materie de Evo...parerea mea ca pe Jeff nu il bate nimeni...si sa nu il uitam pe bayatu de la galtai cu EVO ...imi pare sincer rau ca imi scapa numele...am vazut live ce poate masina.
__________________

Daca semeni Vant...culegi Furtuna....de aici intzelegi ce vrei.
privat4u2 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-11, 16:54   #294
DZ1

Stage 5
 
DZ1's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 814
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Quote:
Originally Posted by DZ1 View Post

In alta ordine de ideei, nu ar vrea baiatul cu GTR-ul din Timisoara sa faca o tura pana la Berlin in luna iulie??...
Interesat sau nu?
DZ1 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-11, 22:09   #295
76BPR

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 748
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Daca omul a scos sub 10 sec,si e prima masina din Romania cu timpul asta,credeti ca mai conteaza unde e facuta?

E nr 1 in Romania si gata,ca eu mai stiu pe uni care visau la 8 secunde si ei nici 10 nu au scos,asa ca lasati omul sa se bucure de timpul asta, si sa asteptam urmatoarea surpriza, poate chiar la Tulcea.
76BPR is offline   Reply With Quote
Old 26-05-11, 00:22   #296
kickass

Stage 5
 
kickass's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,168
Member of:
[Moderators]
[Honda]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Quote:
Originally Posted by DZ1 View Post
Interesat sau nu?
am sa vb cu el si te anunt
kickass is offline   Reply With Quote
Old 26-05-11, 07:57   #297
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Quote:
Originally Posted by privat4u2 View Post
In materie de Evo...parerea mea ca pe Jeff nu il bate nimeni...si sa nu il uitam pe bayatu de la galtai cu EVO ...imi pare sincer rau ca imi scapa numele...am vazut live ce poate masina.
Dragos si e din Braila .. iar eu sunt convins ca evo-ul lui e masina de 10 sec pe 400m.
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 26-05-11, 17:44   #298
privat4u2

Stage 5
 
privat4u2's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 829
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Quote:
Originally Posted by shadowro View Post
Dragos si e din Braila .. iar eu sunt convins ca evo-ul lui e masina de 10 sec pe 400m.
Scz... din Braila
privat4u2 is offline   Reply With Quote
Old 26-05-11, 18:11   #299
dragusu

Stage 5
 
dragusu's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 467
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Evo ala e de low 11 in cel mai bun caz...sau asa era la ultima cursa de la tulcea
dragusu is offline   Reply With Quote
Old 26-05-11, 21:40   #300
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: TOP 10 Cele mai Puternice Masini tunate din Romania

Quote:
Originally Posted by dragusu View Post
Evo ala e de low 11 in cel mai bun caz...sau asa era la ultima cursa de la tulcea
daca zici tu inseamna ca asa trebuie sa fie.
shadowro is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -