Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-02-06, 19:17   #31
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Ca sa fie mai interesant putem sa discutam si de o suma pt urcarea aia ... macar sa-mi asigure benzina dus intors la Brasov .... nu ca nu-mi va face placere . Deci daca esti bazat pe masini si pe tine ca sofer .... vremea va fi tocmai buna in vara pt o urcare noaptea la Poiana !
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 19-02-06, 20:27   #32
Tengu

Stage 5
 
Tengu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 806
Member of:
[Moderators]
[Kamikaze Racing Team]
Default

Stati fratilor nu sariti.....

Nu am ignorat nici un post, nici pe cel al lui catalyn nici pe cel al lui lucian, am fost plecat in cape town in weekend am venit acasa de cateva ore si acuma ma uitam si eu, adevarul e ca am asteptat un pic sa vad daca e caterinca sau nu pt ca adevarul e ca se mai si abureste...

Cat pt catalyn si lucian felicitari pt masinile voastre chiar daca sunt dacii si personal am tot respectul pt oameni care tuneaza masini ca acestea si le transforma in masini competitive, si nu iti imagina ca eu m-am nascut in viper sau rx7, prima mea masina a fost un datsun antic si pe urma un golf 1 la care ia cazut puntea spate de la atatea cerculete si frane de mana, si am mers fara puntea spate vreo 5 km pana acasa ....

Ca sa lamurim lucrurile, cu Viperu e un prieten bun iugoslav care nu se descurca cu romana asa grozav asa ca ma rugat sa postez eu pt el, pt ca la vara o sa venim la curse impreuna. Iar daca crezi ca un viper stock e prea putin pt nivelul curselor din romania uitate si tu pe net de exemplu: http://www.dragtimes.com/Dodge-Viper-Timeslip-377.html

Cat despre rx7, lucian zicea ca

\"\"\"Vad ca ai ignorat postul meu si al lui Catalyn ..... iti doresc sa ajungi sa faci din masinile tale ce am facut noi din daciile noastre .\"\"\"

ei bine ma bucur pt voi si pt masinile voastre nu stiu exact ce ati facut voi din ele dar eu pot sa iti spun ca am bagat numai in motor la rx7 15000usd si e facut numai jumate din ce vreau eu sa fac la motor asa ca trage concluzia singur ce am facut eu din masina mea.....

Si daca tu iti imaginez, ca pe un drum virajat pe care probabil il cunosti ca pe buzunarul tau si de asemenea ca veleitatile tale de pilot sunt de neegalat, ai sanse cu dacia, think again.... si pt cultura ta generala afla ca rx7-le e una dintre masinile cu cel mai bun handling facute vreodata si asta stock, iar daca o sa cauti pe net o sa vezi ca e mai tare pe circuit ca skyline, subaru sti, evo, supra...etc. oricum asta nu are prea mare relevanta, dar s-ar putea ca si altii sa mai stie sa conduca mai ales cand au pierdut vreme indelungata pe hungaroring in ungaria, pe kialamy, west bank, tartlon...etc in SA...

Iar daca vrei pe bani e ok ... 5000 usd e bine ???????
__________________
Tengu is offline  
Old 19-02-06, 20:35   #33
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default

timpule obtinut de sarbul tau?
aviator is offline  
Old 19-02-06, 20:36   #34
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default

Mx6= La ce curse vrei sa te dai in Romania?
aviator is offline  
Old 19-02-06, 21:12   #35
Tengu

Stage 5
 
Tengu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 806
Member of:
[Moderators]
[Kamikaze Racing Team]
Default

In perioada in care o sa fiu acasa in vacanta in vara o sa particip la toate cursele care o sa fie la momentul respectiv..
Tengu is offline  
Old 19-02-06, 22:43   #36
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Te astept in tara , alegi tu traseul (ca sa nu crezi ca-l cunosc eu) iar eu chiar nu sunt pilot ... sunt chiar departe de acest statut. Imi cunosc masina , ma cunosc pe mine iar urcarea la Poiana as vrea sa o cunosc f bine ..... Pt mine e o provocare un rx7 so .... te astept .
Lucian is offline  
Old 20-02-06, 11:39   #37
Bytzu
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bytzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 810
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

vad ca suntem la subiect..asa ca provoc ei eu pe baiatul cu rxul...vedem cati metri de bere bea fiecare la beraria germana)

acum serios, luciane, cum poti sa spui asa ceva? de la dacie la rx7 e drum lung...si ca sa faci provocarea asta, in fine, s-o consideram caterinca?
__________________
BMW for ever
Ford for fun
Pejo for citymode
Bytzu is offline  
Old 20-02-06, 11:50   #38
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Bytzu\"
vad ca suntem la subiect..asa ca provoc ei eu pe baiatul cu rxul...vedem cati metri de bere bea fiecare la beraria germana)

acum serios, luciane, cum poti sa spui asa ceva? de la dacie la rx7 e drum lung...si ca sa faci provocarea asta, in fine, s-o consideram caterinca?
Te astept cu masina langa a mea si apoi vedem daca am glumit . Nu-mi place cand cineva vb aiurea despre masina mea. Da ... am 65 de cai si asta e .. esti multumit ?! A fost o gluma ! Din postaul asta crezi ce vrei !
Lucian is offline  
Old 20-02-06, 17:40   #39
Tengu

Stage 5
 
Tengu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 806
Member of:
[Moderators]
[Kamikaze Racing Team]
Default

Luciane nu te simti ofensat, fie care e mandru de masina lui...

Pt a evita discutiile da si tu detalii care sa convinga lumea ca masina e capabila... si hai fara suparare ..
Tengu is offline  
Old 20-02-06, 18:47   #40
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Prefer sa pastrez elementul surpriza. Oricum ce poate sa faca o Dacie ...
Lucian is offline  
Old 20-02-06, 20:40   #41
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

Foarte tare va fi Cosworthul lui Bogdan si il vad favorit.
SEBASTIAN is offline  
Old 20-02-06, 21:47   #42
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default

trebuia sa ma bagi si pe mine in discutie nu?! daaaaaarrrrr nu ! eu nu ma dau cu nimeni ,intai sa treaca de Lucian si de COX-u si dupa aia mai vb
__________________
I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
bogdan is offline  
Old 20-02-06, 21:48   #43
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bogdan\"
trebuia sa ma bagi si pe mine in discutie nu?! daaaaaarrrrr nu ! eu nu ma dau cu nimeni ,intai sa treaca de Lucian si de COX-u si dupa aia mai vb
Nah ca mi-ai luat-o inainte. Si eu vroiam sa spun ca daca trece de tine incep sa-mi fac probleme .
Lucian is offline  
Old 20-02-06, 22:30   #44
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bogdan\"
trebuia sa ma bagi si pe mine in discutie nu?! daaaaaarrrrr nu ! eu nu ma dau cu nimeni ,intai sa treaca de Lucian si de COX-u si dupa aia mai vb
Voi va stiti ierarhia.
SEBASTIAN is offline  
Old 20-02-06, 22:33   #45
Tengu

Stage 5
 
Tengu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 806
Member of:
[Moderators]
[Kamikaze Racing Team]
Default

ASA CA SA NU VA MAI CERTATI INTRE VOI MAI BINE O SA MA DAU CU ALTII, NU AM PRINS INCA IDEA CINE DE CINE TREBUIE SA TREACA CA SA SE DEA CU CINE ...???? POATE SUNT EU MAI GREU DE CAP, IAR DACA VOI VA IMAGINATI CA VIN CU VIPER SI RX7 CA SA TREC DE X SA MA DAU CU Y VA INSELATI PANA ACUMA IN AFARA DE 200SX, ONO SI BAIATUL DIN MOLDOVA CARE SPER SA POATA ADUCE MASINILE DE CARE VORBESTE IN ROMANIA, VAD NUMAI ABURELI..... SI VISATORI CARE AU DACII TUNATE SI VOR SA SE BATA CU MINE... DUPA CUM ATI VAZUT L-EAM RASPUNS RESPECTUOS SI CU ADMIRATIE PT MUNCA LOR, DAR EU NU O SA MA DAU CU DACIA 1300 SA AJUNG LA NOVA GT... FARA SUPARARE BAIETI CRED CA SUNTETI LA ALTA CLASA...

PE TOPICUL ASTA E VB DE CURSE SERIOASE PE PARIU DACA VRETI.....

DAR CA PESTE TOT AICI ORICE SE TRANSFORMA INTR-UN MARE BALCI UNDE TOTI SUNT EXPERTI SI CUNOSCATORI DE PE NET, FILME, REVISTE ..ETC...

CARE AI MASINA POSTEAZA SI NE DAM DACA NU MACAR NU VORBI ABERATII...

OARE DE CE IN UNGARIA NU AM VAZUT ASA CEVA SI ACOLO SE FACE TOTUL FRUMOS SI ELEGANT ?????
Tengu is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -