Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-08-09, 01:41   #91
baluba

Stage 3
 
baluba's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 140
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

Ne-am dat si ma batut....ma bucur ca in sfarsit iti merge masina,,....pt ca era aberant sa bagi 30 de mii de euro in motor si sa te bat eu cu o investitie minora de 1500 de euro....in sfarsit o masina de la (s k n ;d ;d) a facut o masina tare....nu te bucura Andrei pt ca ma batut ...tu poti sa te bucuri cand o sa ma bati tu. sau cand o sa-l bati pe Sebi .eu te astept cu Subaru sau evo la start.....Este 1-1 sper in viitoruL apropiat sa imi acorzi revansa cum ti-am acordat si eu....ar fi interesant sa te dai si cu Elspa sau Razvan cu subaru ALBASTRU DE LA ANONYMOUS (RACING CODE)AR TREBUI SA FITI PE ACOLO pt ca tot cu 2 masini m-au batut si ei.... ..ITI UREZ CASA DE PIATRA SI SUCCES CU MASINA IN CONTINUARE.....SPER SA NU MAI IASA DISCUTI ACUM....ASTA A FOST ULTIMU POST PE ACEST TOPIC.
__________________
ANONYMOUS NR 1
baluba is offline  
Old 13-08-09, 01:55   #92
scorpio GL

Stage 5
 
scorpio GL's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,652
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

felicitari pentru fair play, aviz micilor raceri: asa se comporta un OM
scorpio GL is offline  
Old 13-08-09, 01:57   #93
ducu

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 4
 
ducu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 230
Member of:
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

Uite... Eu credeam ca despartindu-ne cu felicitari la cit de bine trage masina, in capul meu cel naiv, ca o sa zici cu adevarat distanta! Pacat! Chiar eram curios pina unde duce mandria!!! Dupa cum am zis nu o sa apuc prea curind sa ies la joaca... Dar ca informatie generala ... tu vedeai cite stopuri imi mai mergeau?? Nu vreau sa o ard arogant sau persiflant dar eu la ambele trageri am vazut 2 sate si o comuna intre noi!!! Eu am fost insotit de unul , tu de 10... S-o gasi vre-unul cu caracter sa zica adevarul! Daca nu ?... Asta e ! Noi sa fim fericiti!!!
__________________
== EVO IX ==
=INSOMNIAC=
ducu is offline  
Old 13-08-09, 02:04   #94
baluba

Stage 3
 
baluba's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 140
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

k Ducule asa este ca tine intradevar dupa 400 de m tu tot de duceai.....TE FELICIT PE TINE NU s k n bravo tot respctu....nu mai vreau cearta si discuti pe tema asta....CASA DE PIATRA INCA ODATA.
baluba is offline  
Old 13-08-09, 02:36   #95
baluba

Stage 3
 
baluba's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 140
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

SCUZE AM UITAT. MULTUMESC RACING CODE & COLINA MOTORS PT CE ATI SCOS DIN MASINA MEA.
baluba is offline  
Old 13-08-09, 03:21   #96
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

La voi lucrurile nu stau niciodata asa cum sunt.
11.4 e 12.9
2 masini sunt 12 masini

Exista un membru demn de orice respect in clubul vostru, NADIR, poate e cazul ca unii sa mai invete lucruri despre viata de la el. Sau poate de la parinti.

Orice complex poate fi trecut cu daruintza si ambitie.
__________________
SKN ROMANIA
www.skn-tuning.ro
andreitentean is offline  
Old 13-08-09, 08:22   #97
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

Ma bucur ca am vazut o cursa frumoasa, vreau sa-l felicit pe Ducu si pe Baluba.
Baluba desi nu ai avut o seara buna, fiind fost surclasat consecutiv de Ducu si Razvan, trebuie sa subliniem inca odata ambitia si fairplay-ul de care ai dat dovada, neavand nici un complex in fata unei masini care ar fi trebuit sa te spulbere de prima data.
In ce priveste felicitarile pt Racing Code, consideram ca meritul iti apartine si iti recomand sa faci cateva investitii serioase daca vrei sa poti face diferenta.
Tipi de sus in ambele variante nu cred ca au nimic in comun cu acest topic si mi se par a fi o remarca deplasata in forma in care sunt expusi.
Daca ambele masini ar fi fost in acelasi timp pe pista, ar fi avut conditii real similare de concurs am fi putut discuta de timp.
Repet la o masina se pot face multe, se pot remedia defecte, se pot aduce imbunatatiri... dar prostia nu se vindeca.
aviator is offline  
Old 13-08-09, 10:49   #98
Ernest

Stage 5
 
Ernest's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 835
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[BMW]
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

sincer vorbind knd esti in fata nu prea iti poti da seama cate masini sunt intre.. cel mai bine vede cel care e in spate....trebuia pus om la 400M ...
__________________
Anonymous Motorsport member
Ernest is offline  
Old 13-08-09, 11:36   #99
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

Felicitari Ducu!!!!!
zetemte is offline  
Old 13-08-09, 11:51   #100
ducu

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 4
 
ducu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 230
Member of:
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

Quote:
Originally Posted by Ernest View Post
sincer vorbind knd esti in fata nu prea iti poti da seama cate masini sunt intre.. cel mai bine vede cel care e in spate....trebuia pus om la 400M ...
trebuia pus unul pe la 300 si altul la 400 ca sa se vada masinile in acelasi moment!
nu vreau sa par rautacios... dar hai sa fim realisti! masinile erau bagate in aceasi liga dintr-o greseala pe care mi-o asum!! la urma urmei asta e diferenta dintre modificarile masinilor!
ducu is offline  
Old 13-08-09, 11:56   #101
kickass

Stage 5
 
kickass's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,168
Member of:
[Moderators]
[Honda]
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

felicitari Ducu!!! felicitari skn
nu e tocmai usor sa faci un soft de la zero pe un ecu standalone, la o maisna cu modificari asa complexe... pe cand la una stok e usor sa dai copy/paste la un soft facut...
kickass is offline  
Old 13-08-09, 12:29   #102
bulardas

Stock
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 8
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

Quote:
Originally Posted by kickass View Post
felicitari Ducu!!! felicitari skn
nu e tocmai usor sa faci un soft de la zero pe un ecu standalone, la o maisna cu modificari asa complexe... pe cand la una stok e usor sa dai copy/paste la un soft facut...
Daca macar cineva si-a dat seama de asta, inseamna ca tot stresul si chinul nostru au meritat.

Sabin, SKN Romania

PS: Am fost acolo si pot spune ca au fost mai mult de 2 masini spatiu intre ei. Mult mai mult...
bulardas is offline  
Old 13-08-09, 12:34   #103
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

Singura problema in ecuatia asta ramane fiabilitatea. Succes in continuare cu masina.
bobby_gsi2 is offline  
Old 14-08-09, 12:47   #104
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

Andrei are mare dreptate ... Nadir este un membru demn de orice respect ...nu este singurul dar daca asta este parerea lui andrei o respectam ...

Felicitari Ducu si SKN ...

dupa parerea mea baluba dupa cursa asta a stiut sa suporte demn infrangerea... a recunoscut si chiar a dat mass ca a fost batut de ducu...la o distanta mare... nu cred ca mai conteaza distanta conteaza cine a fost castigator...
TOBA^ is offline  
Old 14-08-09, 14:14   #105
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
Andrei are mare dreptate ... Nadir este un membru demn de orice respect ...nu este singurul dar daca asta este parerea lui andrei o respectam ...
Nu am spus ca este singurul membru demn de respect !
Imi cer scuze daca asta am lasat sa se inteleaga.
andreitentean is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -