Kiki nu il dezamagi degeaba pe chuckie,pentru ca R26 cu care ai fost egal e 100% stock.Nu as avea nici un motiv sa mint ca nu am soft si de fapt sa am la o cursa pentru distractie.
@hanneman Kiki a plecat de fiecare data in fata mea desi eu am diferential cu alunecare limitata.Cu avantajul soferului la plecare si avantajul greutatii reduse,nu inteleg de ce te miri ca o masina de 174+cp/1000kg merge ca una de 230cp/1450kg.
Focusul era Focus 2 ST fara facelift,225cp stock.Si daca diferenta a fost asa mica intre voi si el pleca in fata sigur nu era resoftat nici el.
Ramane sa vedem cu OPC.