Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Exterioare custom

Reply
 
Thread Tools
Old 05-06-08, 19:48   #331
sir_sanjei

Stage 5
 
sir_sanjei's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 718
Member of:
[DACIA]
Default Re: lucrari Pro Street tuning

fain kitu.
ce culoare va avea masina cand va fi gata?
ft buna treaba baieti.
sir_sanjei is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 11:14   #332
reddish

Stage 1
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 12
Default Re: lucrari Pro Street tuning

Pt. Robi-cum, Si Fiat-ul Tot Tu L-ai Facut Singur? Asta-i Culmea!
Pentru Cei Ce Nu Stiu, Remus De La Pro Street Tuning Baia Mare A Proiectat Si Executat Si Fiat-ul. Nu Trebuie Sa Fii Mare "tuner" Sa Faci Niste Poze Si Sa Te Lauzi Cu Munca Altora.
reddish is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 11:42   #333
topser
Fiat Driver

Stage 5
 
topser's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,552
Member of:
[Fiat]
[DACIA]
[DAEWOO]
Default Re: lucrari Pro Street tuning

omule , titlul e Lucrari Pro Street tuning , si nu LUCRARI ROBY....
topser is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 12:56   #334
TM32CIP

Stage 5
 
TM32CIP's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,446
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: lucrari Pro Street tuning

Foarte reusit noul kit de logan, Roby, ai un pm de la mine,nu ai raspuns nici in zi de azi,nu te condamn !......

ps: cand mai pui mana pe un tico pe acolo, dai un semn de viatza ? M'ar interesa un eleron daca se poate
__________________
FRONT YARD ENGINEERING -- Fastest TICO in the WORLD -->> https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...e/page-12.html
TM32CIP is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 19:49   #335
reddish

Stage 1
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 12
Default Re: lucrari Pro Street tuning

Quote:
Originally Posted by KID*ANDREY View Post
Ba ce oameni, ROBY se zbate sa tina firma in picioare, sa faca reclama, sa fie totul foarte bine, las ca vom vedea ce se va intampla cu PRO STREET TUNING, dupa ce va iesi ROBY .....
Chiar nu vroiam sa spun asta dar cand auzi asa mare ce penai is uni ...
ok, asa cum zici. sa vedem.
reddish is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 23:29   #336
Sebastian.C

Stage 5
 
Sebastian.C's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 3,004
Member of:
[FORD]
[VW]
Default Re: lucrari Pro Street tuning

Auzi, reddish...ti-ai facut user doar sa bagi strambe??? Ai doar 5 posturi si alea facute toate aici.... Ai putea sa ne lasi...
Sebastian.C is offline   Reply With Quote
Old 15-06-08, 16:50   #337
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: lucrari Pro Street tuning

eu zic sa va calmati sa vorbiti aiurea despre niste oameni pe care unii din voi nici nu i-ati vazut in viata voastra...robert v-a merge un nou drum iar remus va ramane cu prostreet-tuning...motivele pentru care au ales aceasta cale nu sunt motive de discutie pe forum ...punct
__________________
Yackone is offline   Reply With Quote
Old 15-06-08, 19:15   #338
topser
Fiat Driver

Stage 5
 
topser's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,552
Member of:
[Fiat]
[DACIA]
[DAEWOO]
Default Re: lucrari Pro Street tuning

eu l-am cunoscut pe Robert , chiar ft bine....in cele 2 zile de stat la Baia Mare..
topser is offline   Reply With Quote
Old 16-06-08, 00:50   #339
protuning

Stage 5
 
protuning's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,164
Default Re: lucrari Pro Street tuning

reddish.nu stiu ce te doare si nu stiu sa fii zis ca eu am proiectat fiatul chiar ca nu eu l-am facut. singurul proiect 100 % al meu este loganul alb care e facut doar din ambitia mea si efortul meu
dealtfel toate astea nu conteaza deoarece eu si remus am format pro street tuning,dar daca te uiti mai atent doar eu am promovat firma atat pe internet pe frumuri cat si la expozitiile tuning din toata tara. aaa si pe banii mei !!!
dupa ce teminam loganurile si rangeul eu i-mi deschid noul atelier .
cu remus nu sunt certat decizia a fost a mea ,dupa care am ajuns comun acord si ne continuam afacerile separat !
matritele ce le-am facut impreuna pana la ora actuala ramana la uz comun.
a fost o hotarare foarte grea mai ales ca am pus atat suflet in pro street tuning si dupa ce am promovat 6 ani firma in tara fara care nu se auzea de noi.
in curand (in aprox o luna) deschid noul atelier care sper sa arate asa cum mi-am visat acum 6 ani.
noua firma se va numii Pro Tuning am ales acest nume pt ca asta mi-e userul pe acest forum si se deriveaza direct din pro street tuning astfel va fii mai usor sa se faca legatura .
CU RESPECT ROBERT

Last edited by protuning; 16-06-08 at 00:54.
protuning is offline   Reply With Quote
Old 16-06-08, 09:54   #340
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: lucrari Pro Street tuning

Quote:
Originally Posted by reddish View Post
Pt. Robi-cum, Si Fiat-ul Tot Tu L-ai Facut Singur? Asta-i Culmea!
Pentru Cei Ce Nu Stiu, Remus De La Pro Street Tuning Baia Mare A Proiectat Si Executat Si Fiat-ul. Nu Trebuie Sa Fii Mare "tuner" Sa Faci Niste Poze Si Sa Te Lauzi Cu Munca Altora.
cine iti sta in spate sa te intarate asa de urat???tre sa fii ceva om informat din interior cine ce face.....amandoi sunt baietii minunati fac ce nu facem multi tuneri au idei comune realizabile dar daca nu se innteleg treaba lor.....unu in stanga altu in dreapta si tot amici raman ........tu acuma vii si dai in robert.....eu sunt amic cu amandoi doar diferenta intre eu si tine ca inteleg situatia si titlul acestui topic unde e clar ...LUCRARI PRO STREET TUNING....aici se baga la un loc si robi si remi....acuma ca robi e mai mult pe net asta e pentru ei impreuna trag nu separat.....
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 18-06-08, 13:30   #341
reddish

Stage 1
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 12
Default Re: lucrari Pro Street tuning

se vede treaba ca nu il cunosti klumea. nu sunt informat din interior, ii cunosc si stiu cati bani face Roby sau mai bine zis cat nu face. vezi ce a scris si proprietarul Loganului despre el. A nu se confunda asa cum ai zis firma cu persoana. Pentru firma, tot respectu. pentru Roby,
reddish is offline   Reply With Quote
Old 18-06-08, 13:37   #342
reddish

Stage 1
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 12
Default Re: lucrari Pro Street tuning

Quote:
Originally Posted by protuning View Post
reddish.nu stiu ce te doare si nu stiu sa fii zis ca eu am proiectat fiatul chiar ca nu eu l-am facut. singurul proiect 100 % al meu este loganul alb care e facut doar din ambitia mea si efortul meu
dealtfel toate astea nu conteaza deoarece eu si remus am format pro street tuning,dar daca te uiti mai atent doar eu am promovat firma atat pe internet pe frumuri cat si la expozitiile tuning din toata tara. aaa si pe banii mei !!!
dupa ce teminam loganurile si rangeul eu i-mi deschid noul atelier .
cu remus nu sunt certat decizia a fost a mea ,dupa care am ajuns comun acord si ne continuam afacerile separat !
matritele ce le-am facut impreuna pana la ora actuala ramana la uz comun.
a fost o hotarare foarte grea mai ales ca am pus atat suflet in pro street tuning si dupa ce am promovat 6 ani firma in tara fara care nu se auzea de noi.
in curand (in aprox o luna) deschid noul atelier care sper sa arate asa cum mi-am visat acum 6 ani.
noua firma se va numii Pro Tuning am ales acest nume pt ca asta mi-e userul pe acest forum si se deriveaza direct din pro street tuning astfel va fii mai usor sa se faca legatura .
CU RESPECT ROBERT
Ce nu stii tu e ca in afaceri garantezi in primul rand cu seriozitatea si caracterul, care tie iti lipseste. Din cauza asta, iti prevad un viitor negru rau de tot. Ala pe care il visezi tu de 6 ani. Si inca ceva: nu ar strica sa inveti sa scrii daca vrei sa impresionezi pe cineva.
Cu mai mult respect, un client al tau personal suparat.
reddish is offline   Reply With Quote
Old 18-06-08, 13:41   #343
reddish

Stage 1
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 12
Default Re: lucrari Pro Street tuning

Am uitat sa zic ca Loganul, singurul tau proiect 100% singur e un esec lamentabil pentru care vei fi si dat in judecata din cate am auzit.
Incepe sa se vada ca esti pe nicaieri fara Remus.
Cu cel mai mare respect.
reddish is offline   Reply With Quote
Old 18-06-08, 15:18   #344
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: lucrari Pro Street tuning

Eu la fel ca si ceilalti as fi tare CURIOS de ce numesti loganul un ESEC ... niste detalii ! daca tot incepi ceva duci pana la capat ca vorbe aruncam toti... vorbe dar argumente nimeni!
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 18-06-08, 15:21   #345
SV25MBN
Chevrolet Driver

Stage 5
 
SV25MBN's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,181
Member of:
[Opel]
[CHEVROLET]
Default Re: lucrari Pro Street tuning

E cel mai frumos Logan din Romania, cel mai frumos Logan vazut vreodata. Asta inseamna esec ? Poate nu stim noi anumite chestii sau ceva..
SV25MBN is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -