Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania !

Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania ! Premiera in Romania ! Campionatul International de Drift KOE - Etapa oficiala: 19-20 Septembrie 2009 - POLUS - CLUJ

Reply
 
Thread Tools
Old 27-09-09, 11:50   #106
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

sper sa pot ajunge si eu
DTH is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 12:19   #107
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

cum facem sa ne inscriem cluburile la show/drift pt. Event-ul de la Baneasa bucuresti?????
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 14:59   #108
andyspic

Stage 2
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 34
Default Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

Bravo Red_Celica&Fritz...ptr tot ce ati facut la Sv...am fost si eu si sincer mi-o placut foarte mult.....totusi va asteptam si la botosani inca odata bravo baieti
andyspic is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 15:27   #109
DonnLuca

Stage 5
 
DonnLuca's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 398
Default Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

Quote:
Originally Posted by albatros View Post
LA BRASOV LA BRASOV sa veniti ...........da la brasov astept si eu .....asa asa brasov....... UP UP
Semnez si eu pentru Brasov!!!
DonnLuca is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 17:16   #110
tudysvv
4Rally

Stage 4
 
tudysvv's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 236
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

Mai vrem inca odata la SV
tudysvv is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 17:19   #111
andyspic

Stage 2
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 34
Default Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

da da a fost foarte misto mai ales 402-ul dar nu am inteles ce accident a fost la sfarsit cu UGA ala... ca nu am mers in capat acolo.....de asta intreb mai tarziu vin si cateva poze de la 402si de la expo

Last edited by andyspic; 27-09-09 at 17:23.
andyspic is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 17:40   #112
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

Va rog sa nu faceti de acum mare subiect cu UGA. Pun eu o poza sa vedeti cam ce a patit, dar nu vreau sa vad de acum sute de poze ca a atins o masina un zid (rugamintea proprietarului). Soferul este bine, masina cat de cat bine. Pacat de organizarea din spate. Spectatorii stateau la finish in mijlocul strazii si el nu a vazut steagul de finish si nu a stiut cand se termina. Adversarul lui nu a stiut sa isi tina banda (parca ziceati ca nu acceptati soferi neexperimentati) si din cauza lui a trebuit sa iasa in afara pistei, unde l-a furat putin pietrisul si de acolo a inceput tot. Si organizatoriilor, va multumim ca ati fost alaturi de noi. Imediat ce s-a intamplat toata faza, ati fugit repede si ne-ati lasat balta. Parca nimic nu s-a intamplat. Nu cred ca v-a mai veni vreodata Botosaniul la Suceava sa participe. Imi pare rau ca nu stiti sa va organizati mai bine liniutzele. As mai avea multe de zis, dar nu imi pierd eu timpul cu asta.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC05540.JPG
Views:	298
Size:	2.67 MB
ID:	1103916  
__________________
Y!M ID: vyxxk (dati add doar daca e nevoie)


3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 17:41   #113
andyspic

Stage 2
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 34
Default Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

Quote:
Originally Posted by 3Xtreme View Post
Va rog sa nu faceti de acum mare subiect cu UGA. Pun eu o poza sa vedeti cam ce a patit, dar nu vreau sa vad de acum sute de poze ca a atins o masina un zid (rugamintea proprietarului). Soferul este bine, masina cat de cat bine. Pacat de organizarea din spate. Spectatorii stateau la finish in mijlocul strazii si el nu a vazut steagul de finish si nu a stiut cand se termina. Adversarul lui nu a stiut sa isi tina banda (parca ziceati ca nu acceptati soferi neexperimentati) si din cauza lui a trebuit sa iasa in afara pistei, unde l-a furat putin pietrisul si de acolo a inceput tot. Si organizatoriilor, va multumim ca ati fost alaturi de noi. Imediat ce s-a intamplat toata faza, ati fugit repede si ne-ati lasat balta. Parca nimic nu s-a intamplat. Nu cred ca v-a mai veni vreodata Botosaniul la Suceava sa participe. Imi pare rau ca nu stiti sa va organizati mai bine liniutzele. As mai avea multe de zis, dar nu imi pierd eu timpul cu asta.



Scuze doar am intrebat..ca nu am fost acolo sa vad.....inca o data scuze
andyspic is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 18:23   #114
UGA

Stage 5
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 558
Default Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

Quote:
Originally Posted by 3Xtreme View Post
Va rog sa nu faceti de acum mare subiect cu UGA. Pun eu o poza sa vedeti cam ce a patit, dar nu vreau sa vad de acum sute de poze ca a atins o masina un zid (rugamintea proprietarului). Soferul este bine, masina cat de cat bine. Pacat de organizarea din spate. Spectatorii stateau la finish in mijlocul strazii si el nu a vazut steagul de finish si nu a stiut cand se termina. Adversarul lui nu a stiut sa isi tina banda (parca ziceati ca nu acceptati soferi neexperimentati) si din cauza lui a trebuit sa iasa in afara pistei, unde l-a furat putin pietrisul si de acolo a inceput tot. Si organizatoriilor, va multumim ca ati fost alaturi de noi. Imediat ce s-a intamplat toata faza, ati fugit repede si ne-ati lasat balta. Parca nimic nu s-a intamplat. Nu cred ca v-a mai veni vreodata Botosaniul la Suceava sa participe. Imi pare rau ca nu stiti sa va organizati mai bine liniutzele. As mai avea multe de zis, dar nu imi pierd eu timpul cu asta.
...ce sentiment ciudat am...parca.....e oricum prea tarziu
UGA is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 18:26   #115
AdiVFour

Stage 2
 
AdiVFour's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 26
Default Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

Felicitari Fritz@LKN si toti care au participat la organizarea evenimentului din suceavaBravo...mai vrem:P
AdiVFour is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 19:55   #116
drobet@

Stage 5
 
drobet@'s Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 535
Member of:
[Nissan]
[2 Roti]
Default Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

uga e bine ca sa intamplat doar atat si nui nimik grav cu masinuta esti un baiat foarte priceput asa ca in 2 3 zile e pe rotile ei multa bafta in contiuare super tare in rest
__________________
Cars,cars and more cars

drobet@ is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 19:59   #117
Tryfy

Stage 3
 
Tryfy's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 145
Member of:
[DACIA]
Cool Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

Quote:
Originally Posted by andyspic View Post
Bravo Red_Celica&Fritz...ptr tot ce ati facut la Sv...am fost si eu si sincer mi-o placut foarte mult.....totusi va asteptam si la botosani inca odata bravo baieti
Subscriu la cele scrise de andyspic...
Felicitari Organizatorilor si tuturor celor care s-au implicat . Per total, in opinia mea , un eveniment reusit, in care s-au investit pe langa finante si multa multa pasiune pentru tot ce inseamna sporturi cu masini.. IN FINE, ca sa nu ma mai lungesc cu vorba , nu de alta da poate ma incurc in expresii ,

FELICITARI SI LA MAI MULTE EVENIMENTE! Imi face o deosebita placere sa particip ca spectator deocamdata, si cine stie, poate pe viitor si ca inscris la vreo sectiune din eveniment
__________________
Honda Civic EG4 Albastru
Tryfy is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 22:42   #118
raduku988

Stage 3
 
raduku988's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 158
Member of:
[VW]
Default Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

Quote:
Originally Posted by 3Xtreme View Post
Va rog sa nu faceti de acum mare subiect cu UGA. Pun eu o poza sa vedeti cam ce a patit, dar nu vreau sa vad de acum sute de poze ca a atins o masina un zid (rugamintea proprietarului). Soferul este bine, masina cat de cat bine. Pacat de organizarea din spate. Spectatorii stateau la finish in mijlocul strazii si el nu a vazut steagul de finish si nu a stiut cand se termina. Adversarul lui nu a stiut sa isi tina banda (parca ziceati ca nu acceptati soferi neexperimentati) si din cauza lui a trebuit sa iasa in afara pistei, unde l-a furat putin pietrisul si de acolo a inceput tot. Si organizatoriilor, va multumim ca ati fost alaturi de noi. Imediat ce s-a intamplat toata faza, ati fugit repede si ne-ati lasat balta. Parca nimic nu s-a intamplat. Nu cred ca v-a mai veni vreodata Botosaniul la Suceava sa participe. Imi pare rau ca nu stiti sa va organizati mai bine liniutzele. As mai avea multe de zis, dar nu imi pierd eu timpul cu asta.

nu vrem sa facem mare caz din treaba cu finishul din momentul accidentului cu UGA...intradevar soferul audiu-lui a gresit enorm instalandu-se pe mijlocul drumului dupa start ...insa finisul era semnalizat sa dat prin microfon de nenumarate ori ca finishul este la baietii in veste care se vedeau ff clar... oamenii erau dupa banda de demarcatie care cei drept era cam aproape de pista .. insa mie personal soferul de pe uga mia zis in felul urmator ca citez "nu mia facut nimeni semn sa ma opresc si iam dat dupa ala"sicer acu ce erau sa faca baietii de la finish sa sara in fata masinii ca sa-l faca sa opreasca .. el dupa ce a vazut baietii in veste trebuia sa franeze .... sper sa nu fi suparat pe nimeni .. la urma urmei asta e riscul in astfel de competitii nu vreau sa deschid o polemica pe tema asta ... asta este cea fost a fost sa incercam sa fie mai bine data viitoare...
__________________
..::Live Free::..Die Crazy::..

http://crazydrivers.ro
raduku988 is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 23:49   #119
TEO///

Stage 3
 
TEO///'s Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 99
Default Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

bravo!felicitari uga
TEO/// is offline   Reply With Quote
Old 28-09-09, 09:03   #120
Red Celica

Stage 5
 
Red Celica's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,908
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: DUPA CLUJ, 4weekenduri 4evenimente 4tuning

Eu personal consider evenimentu o reusita si chiar daca au fost unele incidente, sunt mult mai multe lucruri bune care s-au intamplat si pe acelea trebuie sa punem accentul.

Va multumesc tuturor celor care ati venit, fie ca spectatori, fie ca participanti... a fost super show.

Sunt super incantat ca am reusit sa-l vedem pe TENGU live, in SV, si ii multumesc pe aceasta cale lui Gratian ca ne-a dat posibilitatea sa-l vedem impreuna cu SKY-ul (premiera la eveniment in RO). Tengu a facut un mare efort sa ajunga din Baia Mare si faca acea demonstratie.

HAI, KNS si Calin... ce sa zic... un adevarat show si sunt tare bucuros ca am reusit sa ma tin de ei si per total a fost un mare show.

IN SV ne mai vedem la anul... oricum, 4 evenimente in acest sezon... eu zic ca e bine...

Bafta si ne vedem la Buc peste 5 zile...

Bravo 4Tuning & A.R.T.A

__________________
E36 M3 EVO TURBO 500+ CP- Razvan LKN -!!! LIVE LIFE SIDEWAYS !!!!!
Red Celica is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -