Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania !

Campionatul European de Drift "King of Europe" in Romania ! Premiera in Romania ! Campionatul International de Drift KOE - Etapa oficiala: 19-20 Septembrie 2009 - POLUS - CLUJ

Reply
 
Thread Tools
Old 17-10-09, 13:47   #121
Alex_SKP

Stage 3
 
Alex_SKP's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 85
Member of:
[Honda]
Default Re: King Of Europe - Drift Series - etapele precedente - Clasamente, foto & video

Quote:
Originally Posted by -=K!ll3rU=- View Post
Forte tare! Aici macar aveau mai mult loc nu ca si la polus....in plus era si un Trueno AE86 (Toyota Corolla):X
da dar corolla aia are motor de silvia s14 ... 320cp
Alex_SKP is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:38   #122
Racer_e30

Stage 5
 
Racer_e30's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 754
Default Re: King Of Europe - Drift Series - etapele precedente - Clasamente, foto & video

sper ca la anu sa gasim alt "track" si daca se poate in bucuresti .......
Racer_e30 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 22:28   #123
Ghost29

Stock
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7
Default Re: King Of Europe - Drift Series - etapele precedente - Clasamente, foto & video

Superbe filmulete de soferi numai zicem a fost si hai sau mi sa parut?
Ghost29 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 23:51   #124
krsN1

Stage 3
 
Join Date: May 2009
Posts: 124
Default Re: King Of Europe - Drift Series - etapele precedente - Clasamente, foto & video

foarte tare filmuletul...
krsN1 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 12:14   #125
MTZu

Stage 3
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 81
Default Re: King Of Europe - Drift Series - etapele precedente - Clasamente, foto & video

Super montaj!Foarte frumos noul HAI .

OFF: Puteti sa-mi spuneti titlul melodiei din filmuletul cu etapa de la Cluj,va rog frumos?
MTZu is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 13:01   #126
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: King Of Europe - Drift Series - etapele precedente - Clasamente, foto & video

Mi-a placut mult la greci, circuit frumos tribune amenajate stai acolo linistit fara sa te expui la pericole...din pacate asta e adevarul dar mai avem mult de lucrat in lumea motorsportului.
__________________
dati-mi un ciocan sa-mi indrept comportamentul
If I'm going to Hell ... I'm going in an BMW
the joint makes me high, but BMW makes me fly
In a BMW, happiness isn't around the corner, happiness is in the corner.
Champion is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 13:07   #127
Racer_e30

Stage 5
 
Racer_e30's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 754
Default Re: King Of Europe - Drift Series - etapele precedente - Clasamente, foto & video

Quote:
Originally Posted by Champion View Post
Mi-a placut mult la greci, circuit frumos tribune amenajate stai acolo linistit fara sa te expui la pericole...din pacate asta e adevarul dar mai avem mult de lucrat in lumea motorsportului.
sincer imi place mai mult cum e la noi in "patratele inconjurate de fanatici" fiinda simti mirosu de cauciuc, iti mai sare pe haine cauciuc, nush mie mi se pare "LIVE" asa! Tot ce e periculor e frumos ! Dar pe undeva ai si tu dreptate...... eu cred ca daca primaria s-ar implica in eventurile 4tuning ar fi si circuite calumea si tribune.....
Racer_e30 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 15:16   #128
GabelloU

Stage 5
 
GabelloU's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 385
Default Re: King Of Europe - Drift Series - etapele precedente - Clasamente, foto & video

Frumoase filmuletele....falicitai celor care au lucrat la ele si soferilor ca le`au dat de treaba
GabelloU is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 20:06   #129
AK-ZER

Stage 5
 
AK-ZER's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 617
Default Re: King Of Europe - Drift Series - etapele precedente - Clasamente, foto & video

Quote:
Originally Posted by MTZu View Post
Super montaj!Foarte frumos noul HAI .

OFF: Puteti sa-mi spuneti titlul melodiei din filmuletul cu etapa de la Cluj,va rog frumos?
scrie chiar la sfarsitul video-ului :Aim ft. YZ - Ain't got time to waste
AK-ZER is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 21:54   #130
criss4u

Stage 4
 
criss4u's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 215
Member of:
[Pole Position Racers]
Default Re: King Of Europe - Drift Series - etapele precedente - Clasamente, foto & video

Quote:
Originally Posted by Racer_e30 View Post
sincer imi place mai mult cum e la noi in "patratele inconjurate de fanatici" fiinda simti mirosu de cauciuc, iti mai sare pe haine cauciuc, nush mie mi se pare "LIVE" asa! Tot ce e periculor e frumos ! Dar pe undeva ai si tu dreptate...... eu cred ca daca primaria s-ar implica in eventurile 4tuning ar fi si circuite calumea si tribune.....
totusi te rog sa nu amestecam capra cu varza , in primul rand au f multi participanti , organizarea e finantata de cinava sau strang fonduri (bilete) cu asa organizare si eu as da bani cu placere , schele metalice, corturi frumos , hai ca nu poti spune ca e mai frumos ca cei in romania sa fim seriosi acum , bine daca tie ti-o place mai mult asa da dar mai frumos nui
__________________

Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost.
criss4u is offline   Reply With Quote
Old 21-10-09, 00:25   #131
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: King Of Europe - Drift Series - etapele precedente - Clasamente, foto & video

mereu am spus ca o sa amintesc de asta...
m-am interesat foarte mult de inchirierea unor tribune
in general, oscileaza pretul intre 10 si 20 euro / LOC inchirierea, plus transportul...
cat sa faci biletul daca numai locul costa pana la 800.000 lei???
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 24-10-09, 22:29   #132
bXeg

Stage 3
 
bXeg's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 78
Default Re: King Of Europe - Drift Series - etapele precedente - Clasamente, foto & video

frumoase filmuletele, a evoluat destul de mult motorsportul in Romania considerand posibilitatile si conditiile; oare cum o fi sa avem si noi o pista bine pusa la punct unde sa mergi civilizat cand ai chef de niste "gaaaaaz", sa dai 50 roni (parca si la Nurburgring este 20E intrarea, sper sa nu ma insel) si sa dai si tu o tura, pasionati sunt destui, oricum mai e mult pana acolo..
bXeg is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -